Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Tuesday, January 21 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Německé volby a pozice levice Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 září 2005

Pro širší levici v Evropě bylo jistě pozitivní sledovat zamlklé tváře nejen představitelů CDU/CSU, ale i SPD, kteří se dostali po patových volbách do složité situace. Určitým vítězem voleb se tak stala nově vzniklá strana Die Linke.PDS, kterou podpořili i komunisté, byť kriticky...

Celý článek...
 
5 proti impériu Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 září 2005

Na konci roku 2001 byl ve Spojených státech amerických ukončen soud s pěti Kubánci nařčenými z několikaleté vojenské špionáže ve prospěch Kuby. Gerardo Hernández Nordelo, Ramón Labaňino Salazar, René González Sehwerert, Fernando González Llort a Antonio Guerrero Rodriguez byli údajně členy skupiny špiónů, kteří se podle prokurátorů pokoušeli proniknout do amerických vojenských zařízení na Floridě. Gerardo Hernández byl navíc viněn z toho, že vládě v Havaně předal informace, jež vedly k sestřelení dvou malých letounů kubánské opozice, v nichž v únoru 1996 zahynuly čtyři osoby. K sestřelení letounů mělo dojít nad mezinárodními vodami, nikoliv nad výsostnými vodami kolem Kuby.

Celý článek...
 
Kuba nabídla pomoc zničenému New Orleans! Tisk E-mail
Úterý, 13 září 2005

Naše země je připravena vyslat dnes 100 všeobecných lékařů a specialistů v oboru komplexního všeobecného lékařství, kteří by v sobotu za svítání mohli být na mezinárodním letišti v Houstonu, Texasu, nejbližším oblasti postižené tragédií. Odtud by mohli být letecky, lodí či automobily dopraveni do izolovaných útočišť, zařízení a čtvrtí města New Orleans, kde potřebuje obyvatelstvo a rodiny naléhavou lékařskou péči nebo první pomoc.

Celý článek...
 
Bolívarovská revoluce ve Venezuele Tisk E-mail
Středa, 07 září 2005

Téměř jednohlasný bojkot médií provázel 16. Mezinárodní festival mládeže a studentstva, který demonstroval pod heslem boje za mír, za sociální spravedlnost solidaritu s bolívarovskou revolucí, která v současné době probíhá ve Venezuele.

Celý článek...
 
Kresťanský vodca vyzýva na zavraždenie Chavéze! Tisk E-mail
Středa, 24 srpen 2005

Americký kresťanský televanjelista Pat Robertson (75), hostiteľ „The 700 Club“ šou Kresťanskej televíznej stanice (Christian Broadcasting Network – CBN) vyzval na zavraždenie venezuelského prezidenta Huga Chaveza počas svojej pondelňajšej TV šou. „Viete, neviem o tejto teórii atentátu, ale ak si myslí, že sa ho pokúšame zabiť, myslím, že by sme to mali naozaj urobiť.“ poznamenal Reverend Robertson...

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Následující > Konec >>

Výsledky 1486 - 1490 z 1524
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.