Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Friday, April 18 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Pozdrav 8. sjezdu KSM od španělských Kolektivů mladých komunistů Tisk E-mail
Středa, 09 duben 2008

Kolektivy mladých komunistů (CJC) zdraví váš sjezd a vzdávají hold vašemu revolučnímu boji proti fašistickým útokům ze strany české vlády. Vlády, která zastupuje pouze zájmy mocných a porušuje ty nejzákladnější principy jakékoli demokracie.  Nebezpečná tendence k fašizaci, autoritářství a antikomunismu je vidět v celé Evropě, to vše je podporováno budováním dalšího pólu imperialismu při konsolidaci Evropské unie jako stmelujícího prvku pro oligarchie různých členských zemí. Probíhající proces rušení vaší organizace je útokem proti lidu a dělnické třídě, jak české, tak evropské.

Celý článek...
 
WFDY píše 8. sjezdu KSM Tisk E-mail
Úterý, 08 duben 2008

Drazí soudruzi, Světová federace demokratické mládeže (WFDY) srdečně zdraví 8. sjezd KSM, věříce že se jedná o velice důležitý okamžik. Jsme si jisti, že úspěch vašeho sjezdu zvětší možnosti rozvoje antiimperialistického boje mládeže v České republice a posílí vaši organizaci.  WFDY plně podporuje a zdraví váš každodenní boj proti NATO a imperialistickému tlaku na Českou republiku. Militarizace není cestou míru, je cestou mnoha válek a velkého vykořisťování, jak můžeme vidět v mnoha zemích východní Evropy, Balkánu, Středního východu a Afriky.

Celý článek...
 
SDAJ: NE zákazu KSM Tisk E-mail
Neděle, 06 duben 2008

Tři dny před 8. sjezdem Komunistického svazu mládeže (KSM) a rok a půl po prvním pokusu o zákaz KSM Ministerstvem vnitra proběhl soudní proces, který potvrdil zákaz KSM. KSM je zakázán! Vedení Socialistické německé dělnické mládeže (SDAJ) tento krok odsuzuje a organizuje řadu protestů proti tomuto rozsudku. „Útoky proti KSM jsou vykonstruované“ zdůraznil Michael Grüß, předseda SDAJ. Další integrace České republiky do struktur Evropské unie, stejně jako podpora výstavbě tzv. raketového obranného štítu USA narazila na odpor a na jednoznačný nesouhlas obyvatelstva ČR.

Celý článek...
 
Ne zákazu KSM od ruských komunistů Tisk E-mail
Sobota, 05 duben 2008

Komunistická strana Ruské federace zaslala KSM Prohlášení prezidia ÚV KPRF a frakce KPRF v národní Dumě: V říjnu 2006 státní a soudní orgány ČR rozvinuly perzekuci proti KSM pouze za to, že i přes mohutné tlaky neustoupili ze svých politických a ideologických pozic. Neústupnost a principiálnost českých komsomolců zasluhuje všeobecnou úctu.

Celý článek...
 
KKE protestuje proti zákazu KSM Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 duben 2008

Premiérovi vlády České republiky, panu Mirku Topolánkovi, Atény, 21. 3. 2008: Komunistická strana Řecka zásadně odsuzuje rozhodnutí Městského soudu v Praze, kterým staví mimo zákon Komunistický svaz mládeže České republiky na základě obvinění, že „podporuje společenské vlastnictví výrobních prostředků“. Toto nové provokativní rozhodnutí se přojilo k řadě násilných akcí proti komunistům, pracujícím a antiimperialistickému hnutí mládeže. Jak prvotní rozhodnutí z října 2006 zakazující Komunistický svaz mládeže v České republice (KSM), tak nové rozhodnutí soudu usilují o to, aby zabránily bojům komunistů a dělnického hnutí za práva pracujících a mládeže, za základní demokratické svobody, proti umístění „protiraketového štítu“ USA.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 776 - 780 z 1062
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.