Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Thursday, December 08 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
K návrhu rezoluce Parlamentního shromáždění Rady Evropy o "boji proti extremismu" Tisk E-mail
Úterý, 12 říjen 2010

Evropská unie a Rada Evropy se rozhodly nechat schválit v Parlamentním shromáždění Rady Evropy dne 5. října 2010 návrh resoluce, který odsuzuje lidi, kteří odporují monopolní politiku a bojují proti přístupu kapitálu. Tito lidé jsou obviněni z extremismu - to je termín, který zahrnuje všechno od politických postojů, hesel, demonstrací až po stávky. 

Celý článek...
 
Více naděje zotročeným a neprivilegovaným světa Tisk E-mail
Pondělí, 11 říjen 2010

Přestože k dosažení absolutní dvoutřetinové převahy, představující 111 poslanců ve 165členném venezuelském parlamentu, potřebné k prosazování ústavních změn, chybí "socialisticko?komunistické koalici" 13 poslanců, je vítězství ve volbách nad domácími reakčními kruhy podporovanými všemi nenávistnými sílami světa, jasným důkazem toho, že má smysl bojovat za práva bezbranných nejchudších vrstev.

Celý článek...
 
K pokusu o státní převrat v Ekvádoru Tisk E-mail
Sobota, 02 říjen 2010

Na pokyn předsedy Státní rady a Rady ministrů činím následující prohlášení:Vláda Kubánské republiky odsuzuje a co nejenergičtěji odmítá státní převrat odehrávající se v Ekvádoru. Prezident Correa oznámil, že probíhá státní převrat, že byl napaden a že je silou zadržován v Metropolitní nemocnici policie v Quitu. Kuba očekává, že velení Ekvádorských ozbrojených sil splní svou povinnost   respektovat a prosazovat naplňování Ústavy a zaručit nedotknutelnost legitimně zvoleného prezidenta republiky a zajistit právní stát.

Celý článek...
 
Strana evropské levice je stranou EU a nespolehlivých odpadlíků, která rozštěpuje evropskou levici Tisk E-mail
Pátek, 01 říjen 2010

Již není tajemstvím, že Evropská unie usiluje o dosažení evropského občana, a to namísto občana českého, francouzského, polského, italského. Je logické, že takového cíle nelze dosáhnout bez existence odpovídající politické struktury. Proto k tomuto účelu požádala a finančně motivovala založení politických stran na evropské úrovni.

Celý článek...
 
Chávez opět vyhrál Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 září 2010

Venezuelská Chavezova vládní Socialistická sjednocená strana (PSUV) podle volebního úřadu získala 95 ze 165 křesel a opozice nejméně 63 křesel. Dva mandáty připadly jedné z menších stran a další ještě nebyly určeny.  Opět tedy vyhrála svobodné volby.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 776 - 780 z 1312
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.