Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, February 19 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Miliony Syřanů s Assadem - Pročpak asi? Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červen 2011

Dne 21. června 2011 se po celé Sýrii odehrály masové demonstrace na podporu vlády Bašára al Assada.

Dne 21. června 2011 se po celé Sýrii odehrály masové demonstrace na podporu vlády Bašára al Assada. Miliony Syřanů vyšly do ulic, aby vyjádřily podporu reformám prezidenta a odpor proti přímému vměšování Západu a proti jeho snaze vyvolat v zemi krvavou vnitřní válku. 

 
Plán destabilizace Sýrie Tisk E-mail
Středa, 22 červen 2011

Napravo Tom Mc. Master, pravý autor blogu Gay Girl in Damascus

Operace řízené proti Libyi a Sýrii uvádějí na scénu stejné herce a tytéž strategie. Ale výsledky v těchto dvou případech jsou velmi odlišné, tyto národy nejsou vzájemně srovnatelné.

Celý článek...
 
Libye: a co když je všechno podvod? Tisk E-mail
Úterý, 21 červen 2011

Kancelář Komise pro objasnění skutečností v TripolisuMatka všech lží

Válka NATO v Libyi (operace "Unified Protector"), které se účastní i Itálie, je představována mezinárodní veřejnosti jako humanitární operace "na ochranu libyjského lidu masakrovaného Kaddafím". Ve skutečnosti NATO a Katar se ze strategických důvodů postavili na jednu stranu ozbrojeného konfliktu, na stranu povstalců z Bengazí (druhou reprezentuje vláda). A tato válka, jak připomněl Lucio Caracciolo v časopisu Limes, bude vzpomínána jako "informační kolaps" potřísněný lží a vynecháváním informací.

Celý článek...
 
Boj proti antikomunistickému zatýkání ve Španělsku Tisk E-mail
Pátek, 17 červen 2011

Boj proti antikomunistickému zatýkání ve ŠpanělskuKomunistický svaz mládeže vyjadřuje svoji plnou solidaritu a podporu Komunistické straně národů Španělska (PCPE) a jejím členům zatčeným a uvězněným tajnou policií. KSM požaduje jejich okamžité propuštění, stažení všech obvinění proti nim a zastavení antikomunistické represe proti komunistům ve Španělsku.

K osvětlení pozadí a průběhu událostí a pozice PCPE zveřejňujeme překlad dvou jejích prohlášení v této věci.

Celý článek...
 
Kampaň proti NATO v Srbsku: Vrazi z NATO nebudou nikdy vítáni! Tisk E-mail
Pátek, 17 červen 2011

Protest SKOJ proti NATOVe dnech 13. - 15. června 2011 proběhl v srbském Bělehradě summit Severoatlantického paktu, tedy organizace, která se v roce 1999 dopustila krvavého zločinu agresí proti Jugoslávské svazové republice. Současná vládní moc v Srbsku umožnila paktu NATO zasedat v hlavním městě země, která se stala jeho krvavou obětí, a agresivně zasáhla proti mírové antiimperialistické demonstraci, jíž se aktivně zúčastnil také Svaz komunistické mládeže Jugoslávie (SKOJ). Řada jeho aktivistů byla fyzicky napadena a stala se obětí policejního zatýkání. Komunistický svaz mládeže v České republice ostře odsuzuje policejní násilí a zvůli proti mírovým demonstrantům a členům SKOJ, požaduje okamžité ukončení policejní represe proti nim a vyjadřuje svoji plnou podporu a solidaritu perzekuovaným mladým srbským komunistům a jejich boji proti paktu NATO a jeho domácím kolaborantům.

Zveřejňujeme prohlášení SKOJ k zmíněným událostem:

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 776 - 780 z 1408
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.