Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Friday, October 21 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Věrohodnost hodnocení "nezávislými" ratingovými agenturami Tisk E-mail
Pátek, 03 září 2010

dluh.jpgTváře se rychle jedna za druhou střídají na TV obrazovkách nejen CNN, BBC, Bloomberg, ale i českých veřejných i soukromých společností. Bezostyšní guvernéři centrálních či méně centrálních bank, ministři financí, různí ekonomové a finančníci, žurnalisté, a hlavně prezidenti ratingových agentur, všichni dobře placení za to, aby nám věštili šťastnou budoucnost, ekonomický rozvoj.

Celý článek...
 
"Lidská tvář" válce v Afghánistánu Tisk E-mail
Úterý, 31 srpen 2010

Americká média vkládají veškeré své úsilí do potlačení lidové opozice vůči afghánskému krveprolití. Jejich hlavní zbraní je jednostranná propaganda líčení krutostí opozice, kterou chtějí kamuflovat vražedný charakter intervence. Počínaje obálkou týdeníku Time s fotografií tváře mladé ženy znetvořené jejím tálibánským manželem, kterého chtěla údajně opustit, až po vraždu deseti zdravotníků, příslušníků nevládních organizací v provincii Badachšán na severovýchodě země, z toho sedmi Američanů.

Celý článek...
 
Případ kubánské (miamské) Pětice Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 srpen 2010

Na základě informací poskytnutých Výbory pro osvobození Pětice kubánských hrdinů z USA, Velké Británie a Belgie vám přinášíme chronologický přehled vývoje případu Miamské pětice od doby jejich zadržení a uvěznění ve Spojených státech v roce 1998. V článku naleznete důvody jejich obvinění a jaké důkazy proti nim uplatnila americká administrativa, ale také srovnání jiných případů probíhajících ve Spojených státech v kontrastu s přístupem administrativy USA k Pětici.

Celý článek...
 
Brzezinski by dal přednost upevnění týlu Tisk E-mail
Úterý, 24 srpen 2010

Zbigniev Brzezinski jistě nevzpomíná s uspokojením na rok 1979, kdy jako poradce prezidenta Jimmyho Cartera pro národní bezpečnost (jediná státní funkce, kterou kdy vykonával) dostal neočekávaný úder od vůdce islámské revoluce ajatolláha Chomejního, který ukončil proamerickou diktaturu Rézy Pahlavího.

Celý článek...
 
Vyhlásit nezávislý stát Palestina Tisk E-mail
Pondělí, 23 srpen 2010

Arabská oblast obecně a palestinská otázka obzvlášť zaznamenává nebezpečný vývoj, pokud jde o sionistickou agresivitu ztělesněnou v rozšiřování tempa judaizace města Jeruzaléma, v pokračování výstavby osad, výstavby zdi apartheidu, zatýkacích kampaní, vojenských vpádů, stavění vojenských kontrolních zátarasů na Západním břehu Jordánu a pokračování různých forem blokády Gazy, ale i v izraelském vyhrožování vůči Libanonu a Sýrii. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 776 - 780 z 1303
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.