Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Wednesday, January 18 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Kuba vždy jednala v boji proti terorismu příkladně Tisk E-mail
Středa, 03 listopad 2010

Blízcí obětí protikubánského státního terorismu, soudružky a soudruzi, jak je uvedeno ve Vládním nařízení Státní rady zveřejněném dnešního dne, počínaje letošním 6. říjnem bude slaven "Den obětí státního terorismu".

 

Celý článek...
 
Víc než miliarda lidí hladoví Tisk E-mail
Sobota, 30 říjen 2010

Více než miliarda lidí trpí nedostatkem potravin, plyne ze zprávy Mezinárodního institutu pro výzkum politiky výživy (IFPRI), podle které je největším problémem podvýživa u dětí do dvou let. A počet lidí trpících hladem se v posledních letech zvyšuje.

Celý článek...
 
Hlasy z druhé strany - Mluvená historie terorismu proti Kubě Tisk E-mail
Pátek, 29 říjen 2010

Otřesný záznam terorismu páchaného proti Kubě od počátku kubánské revoluce je tématem, o kterém se moc nediskutuje. Což je škoda, neboť kdyby ano, bylo by možné lépe pochopit politiku kubánské vlády i Spojených států. Tahle nová kniha zajde daleko, aby k tomuto pochopení pomohla. Je cenným zdrojem pro badatele, kteří se zajímají o vytvoření vyvážené historie posledních padesáti let.

Celý článek...
 
Brazilští komunisté pozitivně hodnotí výsledky voleb Tisk E-mail
Pondělí, 25 říjen 2010

José Reinaldo Carvalho, národní tajemník pro komunikaci ÚV KS Brazílie uveřejnil hodnocení prvního kola voleb v zemi. Konalo se třetího října, se ziskem 46,9 % hlasů se dostala na první místo v prezidentských volbách Dilma Rousseffová, kandidátka pokrokové koalice ?Aby Brazílie pokračovala se změnami?, následovaná Josem Serrou z neoliberální a konzervativní koalice PSDB-DEM-PPS se 32,6 % (poznámka překladatele - PSDB - Partido da Social Democracia Brasileira - Strana brazilské sociální demokracie, DEM - Democratas - Demokraté, PPS - Partido Popular Socialista - Lidová socialistická strana).

Celý článek...
 
Podpora PCV neustále stoupá Tisk E-mail
Pátek, 22 říjen 2010

Sekretariát pro tisk a propagandu Komunistické strany Venezuely (PCV) sdělil, že v parlamentních volbách do Národního shromáždění a do Latinskoamerického parlamentu (Parlatino) byli zvoleni dva hlavní poslanci a sedm náhradních poslankyň a poslanců z listiny Rudý kohout (logo Rudého kohouta používá PCV, ale také např. brazilská komunistická agentura Vermelho, znamená v překladu Rudý - pozn. překladatele).

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 776 - 780 z 1318
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.