Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Sunday, September 25 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Brzezinski by dal přednost upevnění týlu Tisk E-mail
Úterý, 24 srpen 2010

Zbigniev Brzezinski jistě nevzpomíná s uspokojením na rok 1979, kdy jako poradce prezidenta Jimmyho Cartera pro národní bezpečnost (jediná státní funkce, kterou kdy vykonával) dostal neočekávaný úder od vůdce islámské revoluce ajatolláha Chomejního, který ukončil proamerickou diktaturu Rézy Pahlavího.

Celý článek...
 
Vyhlásit nezávislý stát Palestina Tisk E-mail
Pondělí, 23 srpen 2010

Arabská oblast obecně a palestinská otázka obzvlášť zaznamenává nebezpečný vývoj, pokud jde o sionistickou agresivitu ztělesněnou v rozšiřování tempa judaizace města Jeruzaléma, v pokračování výstavby osad, výstavby zdi apartheidu, zatýkacích kampaní, vojenských vpádů, stavění vojenských kontrolních zátarasů na Západním břehu Jordánu a pokračování různých forem blokády Gazy, ale i v izraelském vyhrožování vůči Libanonu a Sýrii. 

Celý článek...
 
Tichá okupace Kostariky Tisk E-mail
Sobota, 21 srpen 2010

Rok po státním převratu v Hondurasu pokračují Spojené státy v neomezené cestě militarizace amerického kontinentu. Posledním husarským kouskem je tichá okupace Kostariky, napsal týdeník Komunistické strany Portugalska Avante.

Celý článek...
 
Předvolební venezuelský boj o veřejné mínění Tisk E-mail
Pátek, 30 červenec 2010

Je evidentní, že  současnou etapu globální krize v regionu Latinské Ameriky významně ovlivní výsledky venezuelských zářijových parlamentních voleb. V boji o ovlivňování veřejného mínění využívá vnitřní pravicová opozice vnější finanční podporu USA, která proudí do země prostřednictvím tzv. nevládních organizací (ve skutečnosti rezidentur CIA) sídlících v Caracasu, soustřeďujících se nejen na řízení protivládních médií, ale i na organizování podvratné činnosti. Tu však, od okamžiku upevnění ekonomické a politické spolupráce Venezuely s Íránem, přebírá postupně izraelský Mossad. Opozice ve své propagandě využívá problémy ovlivňující postoje levicového voliče, zejména vysokou inflaci (11,3 %), problémy v zásobování potravinami a poměrně vysokou kriminalitu, což společně vzato ztěžuje život dělnickým rodinám, poněvadž zvyšování mezd bylo spíše výjimečné.

Celý článek...
 
Venezuela: Znárodňujeme formou odkupu Tisk E-mail
Úterý, 27 červenec 2010

Využívaje přítomnosti Caroluse Wimmera, významného představitele KS Venezuely (PCV) v Portugalsku, Avante, tiskový orgán KS Portugalska (PCP), požádal o rozhovor s ním. Týkal se některých nejaktuálnějších témat z politické a sociální situace Venezuely, posilování PCV mezi dělnictvem a pracujícími a příštích voleb v této jihoamerické zemi.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 776 - 780 z 1300
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.