Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Thursday, October 19 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
USA riskují válku s Čínou a Ruskem Tisk E-mail
Neděle, 01 květen 2011

Rozhovor Press TV s Dr. Paulem Craigem, bývalým tajemníkem ministra financí USA.

Zatímco revolty v Tunisku a Egyptě zastihly USA nepřipravené, existují spekulace, že USA stojí za povstáními v Libyi a Sýrii. Rusko a Čína tento vývoj také sledují.

Press TV hovoří v Panama City s Dr. Paulem Craigem Robertsem, bývalým tajemníkem ministra financí USA, jenž výstižně poskytuje náhled na širší rámec americké hegemonistické strategie, jež se vážně dotýká ruských a čínských zájmů.

Celý článek...
 
Česká diplomacie: O zametání před vlastním prahem Tisk E-mail
Středa, 27 duben 2011

KubaByl březen 2011. Jeden z žoldáků odpykávajících si trest ve vězení na Kubě byl propuštěn. Jmenuje se Oscar Elías Biscet.

Jen pár hodin po jeho propuštění ho pracovníci velvyslanectví České republiky v Havaně přivezli na svou diplomatickou misi, aby tam mohl pronést urážky na adresu kubánského lidu a vlády a neuctivě se o nich vyjadřovat.

Celý článek...
 
Dopis Chu Ťin-Tchaa Fidelu Castrovi Tisk E-mail
Neděle, 24 duben 2011

Generální tajemník Ústředního výboru Komunistické strany Číny Chu Ťin-tchao zaslal dopis komandantu Fidelu Castrovi, ve kterém zdůrazňuje podporu Činy socialistické Kubě i v případě zahraniční intervence.

Celý článek...
 
Devalvace mezinárodního práva Tisk E-mail
Pátek, 22 duben 2011

Při hlubším zamyšlení nad postupem globalizovaného kapitalismu vůči Libyi a Pobřeží Slonoviny dojdeme k závěru, že jde o pokus přeměnit mezinárodní právo v nástroj, ospravedlňující prosazování imperialistické diktatury ve světovém měřítku. Ozbrojená agrese proti vládám, usilujícím o rozvoj sociálně -  ekonomického systému plnícího požadavky svého lidu, jejímž  cílem je uloupení jejich přírodního bohatství a státního nebo všelidového vlastnictví, se po zániku SSSR a Světové socialistické soustavy stala hlavní formou úsilí o prodlužování životnosti buržoazní diktatury, závislé na stabilitě životní úrovně obyvatelstva v USA a v zemích jejich spojenců.

Celý článek...
 
Povstalci sponzorovaní Západem v Libyi brutálně vraždí zajaté vládní vojáky Tisk E-mail
Úterý, 19 duben 2011

Video dokumentuje vyslýchání a následné brutální povraždění zajatých vládních vojáků, kteří byli zbiti, mučeni, ponižování a povražděni teroristickými gangy tzv. oppozice. V Misurátě povstalci upálili několik vojáků a poté vystavovali a tančili s kusy jejich ohořelých těl. Takto jednají síly podporované NATO v čele s USA, Francií a Velkou Británií i EU, OSN a vládou České republiky ve jménu demokracie, lidských práv a humanitárních zájmů. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 776 - 780 z 1384
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.