Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, December 11 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Je nutný plánovaný boj lidu Tisk E-mail
Pátek, 03 červen 2011

KKEV České republice, podobně jako v jiných zemích, je viditelná tendence formovat hnutí proti dopadům kapitalistické krize a jim odpovídající politice vlád spíše jako "občanský" pohyb, v němž jsou jasně třídně deklarované požadavky a cíle zastiňovány parciálními požadavky, které nejdou a nemají ambice mířit za hranice pouhé reakce na aktuální stav věcí. Na této úrovni nejsou pojmenovány příčiny kapitalistické krize a společensky a ekonomicky devastujících dopadů politiky vládnoucí třídy, natož aby byly stanovovány cíle změny sociálně-ekonomického systému, které jediné mohou přinést odstranění frustrujících podmínek života většiny naší společnosti. Program a zejména konkrétní jednání komunistů musí být prosazováním třídních zájmů pracujících, nezaměstnaných a většiny mládeže.

Celý článek...
 
WFDY: Solidarita s bojem španělské mládeže Tisk E-mail
Pondělí, 30 květen 2011

WFDYSvětová federace demokratické mládeže (WFDY) důrazně odsuzuje násilné represe prováděné policejními orgány provincie Katalánska proti mladým lidem tábořícím na protest proti vládní politice a za práva mládeže v centru Barcelony.

Celý článek...
 
Ekvádorci souhlasí s vládními reformami Tisk E-mail
Pátek, 27 květen 2011

Podle předběžného zjištění Ekvádorské národní volební rady (CNE) bylo potvrzeno vítězství s 20% rozdílem ve prospěch odpovědí ANO v lidovém referendu vyvolaném pokrokovou vládou. Předběžný výsledek se opírá o sečtení 75 % hlasů nahlášených volebními centry. Prezident Rafael Correa sleduje mj. reformu soudního sytému a posílení boje proti nedostatečné bezpečnosti v zemi.

Celý článek...
 
Imperialistické války Tisk E-mail
Sobota, 21 květen 2011

kolecka.jpgJsme proti agresi NATO, ale souhlasíme s právem libyjského lidu na svobodu, podporujeme svržení diktátora, který vraždí demonstranty,  slyšíme od evropské i světové levice, včetně komunistických poslanců v českém i evropském  parlamentu. Jsou to Spojené státy a jejich spojenci, kdo přinášejí svobodu?  I naší komunisté hovoří - souhlasíme se vším co je podpořeno mandátem RB OSN. Tentokrát RB OSN rozhodla bez důkazů, souhlasila s tím, že Kaddáfí vraždí mírové demonstranty, aniž proto žádala věrohodné důkazy. TV stanice CNN, BBC, Al Džazíra, nehledě na všechny naše buržoazní tiskové agentury, nám vnucují představu o lidovém povstání proti krvavému diktátorovi Kaddáfímu, jeho synům a nohsledům, kteří za čtyřicet let přeměnili pohádkovou říší snů libyjského krále Idrise v peklo.  

Celý článek...
 
Globální civilisté za mír přijeli do Libye Tisk E-mail
Pátek, 20 květen 2011
Globální civilisté za mírPoužití zbraní s ochuzeným uranem a klastrových bomb v Libyi

Delegace organizace Globální civilisté za mír přijela do Libye a jejím cílem je zjistit fyzické a psychologické účinky na libyjské obyvatelstvo, jejich kulturu a strukturní škody na místech, která se stala cílem útoků NATO, OSN, USA a Velké Británie s krycím pláštíkem rezoluce UNSCR-1973.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 776 - 780 z 1395
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.