Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Thursday, February 23 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Podnikatelé na Kubě Tisk E-mail
Pátek, 03 prosinec 2010

Podle údajů, které zveřejnila Granma Internacional, bylo k 19. listopadu, tj. za méně než měsíc po vyhlášení zákonných norem pro rozšíření a uvolnění pracovní činnosti na vlastní účet, předloženo na Ostrově svobody 81 498 žádostí o licenci k činnosti na vlastní účet. Z tohoto počtu bylo asi 43 % důchodců.

Celý článek...
 
Stát založený na teroru Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 prosinec 2010

Rozumět státnímu terorismu v Kolumbii vyžaduje seznámit se s kolumbijskou realitou silně zfalšovanou sdělovacími prostředky. Je třeba pochopit dvě základní premisy: Na jedné straně skutečnost hluboké sociální nerovnosti a vedle ní formu, jakou stát odpovídá na lidové požadavky, a tou je teror, napsala Azalea Rublesová z brazilské agentury Vermelho.

Celý článek...
 
Proč unikly "tajné" dokumenty o válce Tisk E-mail
Středa, 01 prosinec 2010

Únik tajných dokumentů z Pentagonu náleží do kategorie bajek a legend, stejně jako tvrzení, že za vraždou Johna Kennedyho stál Fidel Castro a potažmo SSSR, že válku proti Vietnamu vyvolal útok Vietnamců na americkou válečnou loď USS Maddox v Tonkinském zálivu a útok na "dvojčata" v New Yorku i Pentagon zorganizovali pologramotní arabští teroristé.

Celý článek...
 
Portugalská komunistická mládež bojuje za práva studentů Tisk E-mail
Pátek, 26 listopad 2010

Dne 17. listopadu se uskutečnila nejen pražská demonstrace proti zavádění placeného školného na vysokých školách v ČR, ale také veliká demonstrace vysokoškoláků v portugalském Lisabonu. Této akce, která vyústila v demonstraci před portugalským Parlamentem, se zúčastnili studenti z celé země a požadovali změny ve vládě a v politice týkající se oblasti vysokoškolského vzdělání.

Celý článek...
 
Úspěch Komunistické strany Řecka ve volbách! Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 listopad 2010

V krajských a komunálních volbách, které proběhly 7. listopadu v Řecku, zaznamenala Komunistická strana Řecka (KKE) velký úspěch - nejlepší volební výsledek od svržení diktatury v roce 1974. Lepší oslavu výročí Říjnové revoluce si lze těžko představit. První výsledky voleb zastupitelů ve 13 krajích a 325 obcích potvrzují mimořádné zakotvení strany ve společnosti.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 776 - 780 z 1325
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.