Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Thursday, April 24 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Deklarace solidarity s mírovým a antiimperialistickým hnutím v České republice Tisk E-mail
Pátek, 18 duben 2008

Shromáždění Světové rady míru jednoznačně odsuzuje útoky státní moci České republiky proti mírovému, protiválečnému a antiimperialistickému hnutí. V České republice je na vzestupu ohromné lidové hnutí proti možnému umístění vojenské základny USA v této středoevropské zemi. Česká proimperialistická vláda, čelící této lidové mobilizaci proti vojenské základně USA, učinila řadu otevřeně protidemokratických kroků. Jasným protidemokratickým útokem dneška je zákaz Komunistického svazu mládeže (KSM), jedné z nejdůležitějších částí protizákladnového hnutí, českým Ministerstvem vnitra. KSM byl prvním iniciátorem velké kampaně proti vybudování vojenské základny USA v České republice, organizoval stovky protestních protizákladnových demonstrací, mítinků a debat a také petici,kterou již podepsalo více než 150000 občanů státu.

Celý článek...
 
Ruce pryč od KSM! Tisk E-mail
Pátek, 11 duben 2008

Dne 19. 3. 2008 byl vynesen rozsudek Městského soudu v Praze týkající se rozhodnutí Ministerstva vnitra ČR z října 2006 o zákazu činnosti KSM. Toto rozhodnutí a tento rozsudek považujeme za velmi vážný a kritizujeme je, neboť se jedná o protidemokratický akt. Proto považujeme konání 8. sjezdu KSM stejně jako boj KSM proti výstavbě vojenské základny USA v ČR za nejlepší způsob odporu proti útoku ze strany Ministerstva vnitra ČR.

Celý článek...
 
Pozdrav 8. sjezdu KSM od španělských Kolektivů mladých komunistů Tisk E-mail
Středa, 09 duben 2008

Kolektivy mladých komunistů (CJC) zdraví váš sjezd a vzdávají hold vašemu revolučnímu boji proti fašistickým útokům ze strany české vlády. Vlády, která zastupuje pouze zájmy mocných a porušuje ty nejzákladnější principy jakékoli demokracie.  Nebezpečná tendence k fašizaci, autoritářství a antikomunismu je vidět v celé Evropě, to vše je podporováno budováním dalšího pólu imperialismu při konsolidaci Evropské unie jako stmelujícího prvku pro oligarchie různých členských zemí. Probíhající proces rušení vaší organizace je útokem proti lidu a dělnické třídě, jak české, tak evropské.

Celý článek...
 
WFDY píše 8. sjezdu KSM Tisk E-mail
Úterý, 08 duben 2008

Drazí soudruzi, Světová federace demokratické mládeže (WFDY) srdečně zdraví 8. sjezd KSM, věříce že se jedná o velice důležitý okamžik. Jsme si jisti, že úspěch vašeho sjezdu zvětší možnosti rozvoje antiimperialistického boje mládeže v České republice a posílí vaši organizaci.  WFDY plně podporuje a zdraví váš každodenní boj proti NATO a imperialistickému tlaku na Českou republiku. Militarizace není cestou míru, je cestou mnoha válek a velkého vykořisťování, jak můžeme vidět v mnoha zemích východní Evropy, Balkánu, Středního východu a Afriky.

Celý článek...
 
SDAJ: NE zákazu KSM Tisk E-mail
Neděle, 06 duben 2008

Tři dny před 8. sjezdem Komunistického svazu mládeže (KSM) a rok a půl po prvním pokusu o zákaz KSM Ministerstvem vnitra proběhl soudní proces, který potvrdil zákaz KSM. KSM je zakázán! Vedení Socialistické německé dělnické mládeže (SDAJ) tento krok odsuzuje a organizuje řadu protestů proti tomuto rozsudku. „Útoky proti KSM jsou vykonstruované“ zdůraznil Michael Grüß, předseda SDAJ. Další integrace České republiky do struktur Evropské unie, stejně jako podpora výstavbě tzv. raketového obranného štítu USA narazila na odpor a na jednoznačný nesouhlas obyvatelstva ČR.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 776 - 780 z 1064
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.