Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Thursday, August 25 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Děti jako sexuální zboží Tisk E-mail
Úterý, 20 červenec 2010

taking_notes.jpgPřibližně 293 000 severoamerických dětí a mladistvých jsou potenciálními obětmi prostitučních sítí v USA; velká většina z nich jsou děti na útěku, nebo vyhozené ze svých domovů vlastními rodiči na ulici, přiznává webová stránka severoamerického ministerstva spravedlnosti v oddíle o sexuálním zneužívání mladistvých, napsala Granma Internacional.

Celý článek...
 
Politika USA na Středním a Dálném východě Tisk E-mail
Pondělí, 19 červenec 2010

V poslední době pocítila militaristické záměry Spojených států i ČLR. Na lednové prohlášení prezidenta Obamy, že záměrem USA je prodat Tchajwanu bojovou techniku a zbraně za 6,7 miliard USD (60 bojových vrtulníků Black Hawk, protivzdušné rakety Patriot III, protilodní rakety Harpoon, minolovky a elektroniku pro letouny F-16), nereagovalo vedení ČLR pouze ostrou deklarací.

Celý článek...
 
Propuštění "politických vězňů" v souvislostech Tisk E-mail
Pátek, 16 červenec 2010

Katolická církev na Kubě oznámila 7. července dohodu mezi vládou Raúla Castra a kardinálem Jaime Ortegou, havanským arcibiskupem, za spolupráce ministra zahraničních věcí Španělska Miguela Ángela Moratinose, o propuštění 52 zbylých vězňů po odhalení konspirace v letech 2002-03 - usilující o zničení socialistického zřízení na ostrově.

Celý článek...
 
Nevyhnutelný střet Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 červenec 2010
Nedávno jsem řekl, že svět brzy zapomene na tragédii, která se rychle blíží v důsledku více než dvěstě let trvající politiky sousední supermocnosti ? Spojených států. Poznali jsme jejich sínusovitý vývoj i zrádné působení, prudký ekonomický růst s využitím vědecko-technického rozvoje, obrovské bohatství nahromaděné nepatrnou menšinou, která tam i v ostatních zemích disponuje neomezeným bohatstvím a užívá ho na úkor naprosté většiny pracujících doma i ve zbytku světa.
Celý článek...
 
USA umožnily povraždit přes 3000 Kubánců Tisk E-mail
Úterý, 06 červenec 2010

Impérium se svými spojenci vyhlásilo nové křižácké tažení ve snaze démonizovat Kubu. Jeho mocná politická a mediální mašinerie rozpoutala kolosální operace  s cílem diskreditovat revoluční proces na Kubě, destabilizovat zemi a vyprovokovat podmínky pro zničení kubánského sociálního systému.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 776 - 780 z 1295
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.