Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Thursday, April 27 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Britské jednotky jsou připraveny zasáhnout na bojišti Tisk E-mail
Neděle, 06 březen 2011

NATOVšechny mocnosti vysílají svá vojenská plavidla

Nejméně 200 britských vojáků je připraveno k intervenci, jakmile to bude nutné v rámci tzv. "humanitární a evakuační operace reagující" na situaci v Libyi. Oznámilo to britské ministerstvo obrany.

Celý článek...
 
Libyjské jaro Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 březen 2011

V tomto roční období obvykle v Tripolisu prší, letos, pokud máme věřit nepřetržitým dezinformacím našich i zahraničních médií, padají s deštěm i bomby, kterými zločinný diktátor Kaddáfí bojuje proti vlastnímu "vzbouřenému lidu". Navíc cizí, černí žoldnéři z Čadu nemilosrdně vyvražďují pokojné demonstranty.

Celý článek...
 
Svět se mění a my máme důležitou úlohu - Michel Collon Tisk E-mail
Úterý, 01 březen 2011

Michel CollonNejdříve Latinos, pak Arabové. A zítra Afričané?

Proč  Washington a Paříž musely v Tunisku a Egyptě couvnout. Jak se snaží zachránit zachranitelné z koloniálního systému. A jaká je naše úloha v tom všem, aby se svět skutečně změnil.

Dlouhou dobu se zdálo být impérium neporazitelné. Spojené státy podle libosti a za nejabsurdnějších záminek mohly porušovat Chartu OSN, aplikovat krutá embarga, bombardovat a okupovat státy, vraždit hlavy států, provokovat občanské války, financovat teroristy, organizovat státní převraty, vyzbrojovat Izrael pro jeho agrese. Zdálo se, že si mohou dovolit vše a pesimismus převládal. Kolikrát jsme slyšeli: "Oni jsou příliš silní, jak můžeme my učinit konec těmto arabským zkorumpovaným režimům a komplicům Izraele?"

Celý článek...
 
Libye - model Ceausescu Tisk E-mail
Pondělí, 28 únor 2011

Nesmíme se nechat ošálit vlajkami italské Strany komunistické obrody, které vlají před libyjskou ambasádou v Římě, ani antiberlusconiovským využitím libyjských události naší imperialistickou levicí. Je třeba vyslovit se k těmto událostem jasným způsobem, bez dvojakosti, s komunistickým stanoviskem, které kontrastuje a to velmi s "osvobozeneckou" vulgátou, které jsme svědky.

Celý článek...
 
Svoboda může být pouze tam, kam vstoupíme my Tisk E-mail
Pondělí, 28 únor 2011
Mohutný, dobře financovaný aparát amerického MZV je permanentně v provozu a nezastavuje se ani na sekundu jak v přátelských tak i nepřátelských státech. Jejich heslo: "Kam vstoupila noha amerického diplomata, všude se rozvíjí demokracie ? bez USA demokracie neexistuje. "
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 776 - 780 z 1353
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.