Úvodní stránka arrow Z domova Thursday, April 26 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Pochod neonacistů bez trestu? Tisk E-mail
Úterý, 25 říjen 2005

Policie odložila trestní oznámení Strany zelených (SZ) na pochod neonacistů centrem moravské metropole, který se uskutečnil letos na Svátek práce. Zelení jsou přesvědčeni, že vyšetřování bylo odbyto. Jak se před novináři vyjádřil člen SZ Dušan Lužný, jedná o zamořování společenského, resp. veřejného prostoru jevy, které ve slušné a demokratické společnosti nemají co dělat.

Celý článek...
 
Politika jako dojná kráva Tisk E-mail
Pátek, 21 říjen 2005

Někteří politici vidí parlament jako rodinnou firmu. Hájí se, že to myslí dobře: dokonalejší asistentku než vlastní manželku nesehnali. A jako nejlepší státem placená kancelář se ukázal vlastní byt. Senátor Jiří Žák z ODS byl před pár dny na policii, aby podal vysvětlení svého hospodaření s penězi, které dostává od Parlamentu.

Celý článek...
 
CzechTek ? Analýza s odstupem Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2005

Veřejné mínění v létě rozbouřila technopárty na Tachovsku. Diskuse kolem CzechTeku se čím dál tím více vyostřovala a názory ve společnosti i na politické scéně se polarizovaly. Bohužel politici, policie a zejména masmédia dělaly vše pro to, aby kauza nemohla být střízlivě posouzena a zhodnocena...

Celý článek...
 
Každý měsíc týdenní absence v práci? Tisk E-mail
Pondělí, 17 říjen 2005

Je to přesně deset let, co byl přijatý zákon, podle kterého by se mohl parlamentním absentérům, kteří se předem z jednání neomluví krátit mzdu až o polovinu. Prakticky však takový postih na sebe „páni kolegové“ přivolat nemohou. zákonodárci totiž „jakoby náhodou“ zapomněli stanovit, kdo má o potrestání těch kdo se neomluveně neúčastní zasedání Sněmovny či Senátu, rozhodnout.

Celý článek...
 
Meinl a spol. Tisk E-mail
Pátek, 14 říjen 2005

Již poněkolikáté odhalila Státní zemědělská a potravinářská inspekce neuvěřitelné chování obchodního řetězce Julius Meinl. Například prodavačky v lahůdkářském úseku Meinlu v Českých Budějovických byly svými nadřízenými, včetně vedoucího prodejny, nuceny vybírat z boxu, do kterého se vyhazují prošlé a závadné, např. plesnivé, potraviny určené k likvidaci, plesnivé a jinak závadné sýry a uzeniny.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 411 - 415 z 449
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.