Úvodní stránka arrow Z domova Wednesday, February 21 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Začíná nový školní rok... Tisk E-mail
Úterý, 06 září 2005

Tak tu máme opět nový školní rok. Co vše přinese? Jedno je jasné— další škrty, zdražování, útoky na naše práva a svobody. Studenti sáhnou hlouběji do kapsy, budou obtížněji shánět ubytování, koleje. Více je bude stát doprava, mimo Prahu se totiž připravuje zdražení i v dalších městech.

Celý článek...
 
Modrá hrozba - aneb jaká je hodnota lidské práce? Tisk E-mail
Úterý, 09 srpen 2005

ODS vymyslela novou společenskou hru: Vyhraj svoji práci či Zabojuj si o pracovní místo. Bohužel, není to jen hra, ale skutečnost, která v případě prohry nekončí pouze zklamáním, že jsme nezbohatli, ale vážnou životní situaci, absenci finančních prostředků, nemožnost uplatnění. „V důsledku politiky zákazů, příkazů, omezení, pokut a sankcí socialistických vlád zaměstnanost dlouhodobě klesá."

Celý článek...
 
CzechTek ještě jednou - analýza Tisk E-mail
Sobota, 06 srpen 2005

Po diskusích o oprávněnosti zásahu policie proti účastníkům CzechTeku na různých úrovních se lidé rozdělili do dvou hlavních táborů – první říkají, že zákrok policistů byl v pořádku, druzí tvrdí, že pravdu mají teknaři. Problém má ale více úhlů pohledu - pojďme se na ně podívat.

Celý článek...
 
Konec demokracie v Čechách? Tisk E-mail
Středa, 03 srpen 2005

30. júl 2005 sa stal dňom ktorý vstúpi nielen do Českých dejín. V Mlynici sa totiž mala uskutočniť techno párty /Czech Tek/. Táto akcia bola zákonne oznámená a mala sa konať na prenajatom pozemku. Techno párty bola však brutálnym spôsobom rozohnaná políciou. Zásah proti piatim tisícom mladých ľudí, ktorí sa prišli baviť do Mlynice, prebehol v sobotu v dvoch vlnách, trval šesť hodín a zúčastnila sa na nej asi tisícka policajtov, nasadený bol aj vrtuľník.

Celý článek...
 
Demonstrace proti zásahu policie na CzechTeku Tisk E-mail
Pondělí, 01 srpen 2005

Brutální zásah policie proti tradiční technoparty CzechTek vyvolal u naprosté většiny mladých lidí vlnu nevole. Je jasné, o co na CzechTeku šlo. Ačkoliv se celá akce konala se souhlasem majitele pozemku, na odlehlém místě, policie zasáhla velice tvrdým způsobem. Proti bavícím se mladým lidem, kteří si přišli poslechnout hudbu a odreagovat se od starostí dnešního hektického světa policie nasadila stovky těžkooděnců, slzný plyn a vodní děla. Tento zásah nemohl zůstat bez povšimnutí.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 Následující > Konec >>

Výsledky 411 - 415 z 440
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.