Úvodní stránka arrow Ze zahraničí arrow Za mírový průběh olympijských her v Pekingu 2008 Friday, November 22 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Za mírový průběh olympijských her v Pekingu 2008 Tisk E-mail
Neděle, 04 květen 2008

WFDY požaduje okamžité zastavení provokací imperialismu! Světová federace demokratické mládeže (WFDY) vyzývá všechnu mládež světa ke sjednocení veškerého úsilí k úspěšnému a mírovému průběhu olympijských her v Pekingu, proti všem úmyslům a aktivitám imperialismu. Veškerá lživá propaganda, vytvářená imperialistickými médii, za pomoci řady veřejných vystoupení významných osobností, jak z politické tak umělecké oblasti, je pouze vyjádřením touhy imperialistů po oslabení Číny, která v současnosti tvoří jednu z hlavních překážek nastolení plné nadvlády imperialismu.

Olympijské hry bychom měli vidět jako příležitost pro sportovce a diváky, kdy většina z nich jsou mladí lidé, k výměně zkušeností a, díky přátelství a solidaritě, zintezivnit své vztahy pro sjednocení všech lidí světa, což neplatí jen pro olympijské hry, ale pro sport jako takový.
Evropská komise, Evropský parlament, USA a další země či struktury nesmí zasahovat do suverenity Číny (či jakékoli jiné země) a nezadatelného práva lidí těchto zemí, vybrat si svoji cestu.
Proto WFDY přeje olympijským hrám v Pekingu 2008 úspěch a průběh v míru a požaduje okamžité zastavení všech zásahů imperialismu, aby tak mohly proběhnout v positivní a uctivě atmosféře.

Světová federace demokratické mládeže

 
< Předch.   Další >
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.