Úvodní stránka arrow Přehled článků arrow Ze zahraničí arrow WFDY píše 8. sjezdu KSM Saturday, June 23 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
WFDY píše 8. sjezdu KSM Tisk E-mail
Úterý, 08 duben 2008

Drazí soudruzi, Světová federace demokratické mládeže (WFDY) srdečně zdraví 8. sjezd KSM, věříce že se jedná o velice důležitý okamžik. Jsme si jisti, že úspěch vašeho sjezdu zvětší možnosti rozvoje antiimperialistického boje mládeže v České republice a posílí vaši organizaci.  WFDY plně podporuje a zdraví váš každodenní boj proti NATO a imperialistickému tlaku na Českou republiku. Militarizace není cestou míru, je cestou mnoha válek a velkého vykořisťování, jak můžeme vidět v mnoha zemích východní Evropy, Balkánu, Středního východu a Afriky.

Dnes, když odpor mládeže a národů vytváří pro imperialismus stále více obtíží, zvyšuje imperialismus agresivitu, aby udržel svou dominanci. Toto můžeme vidět v Iráku, Afghánistánu, Palestině a dalších zemích, kde se lidé staví na odpor imperialistické dominanci imperialistické trojice USA, Evropské unie a Japonska.
WFDY odsuzuje proces kriminalizace komunistických a pokrokových organizací a bojuje za svobodu organizování a projevu pro všechny, kteří stejně jako KSM bojují za spravedlivou a mírovou budoucnost. Demokratická práva jsou nezbytnými právy pro svět přátelství, solidarity a míru a útoky na ně nejsou jen věcí komunistů, ale všech pokrokových a demokratických sil. To je důvodem, proč je zákaz KSM věcí všech mladých lidí světa a proč WFDY udělá proti tomuto kroku vše, co je v jejích silách.
Imperialismus nemůže zakázat budoucnost!
Ať žije KSM!
Ať žije boj mládeže za mír mezinárodní solidaritu!
Mládež jednotně za trvalý mír!

Koordinační rada WFDY

Pozdrav 8. sjezdu KSM od Světové federace demokratické mládeže

 
< Předch.   Další >
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.