Úvodní stránka Friday, April 10 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
USA, Velká Británie a Francie zahájily další agresi proti Sýrii! Tisk E-mail
Sobota, 14 duben 2018

Americký, britský a francouzský imperialismus zahájil přes noc bombardování Sýrie. Bez souhlasu RB OSN a poté, co se ukázalo, že videa s údajným chemickým útokem jsou zfalšována a to dokonce na výzvu samotné Velké Británie. Tzv. Bílé přilby již několikrát prokázaly, že jsou nedůvěryhodné a slouží reakčním skupinám. Agresi, která je většího rozsahu než ta před rokem, zahájily tyto státy jen několik dní poté, co totéž udělal Izrael. Poté, co Syrská arabská armáda vytlačila z předměstí Damašku fundamentalistické skupiny - spojence těchto zemí, což bylo spojeno s evakuací civilistů i bojovníků, kteří mohli být převezeni na území pod kontrolou Turecka. Útok více než stovkou raket provedly armády těchto zemí, přestože ruská armáda varovala před důsledky podobného kroku. Vláda ČR agresi Macrona, Mayové a Trumpa podpořila.

Je to další útok na tuto těžce zkoušenou zemi, v které západní imperialismus - USA, NATO a země EU - dlouhá léta podporoval reakční síly s úsilím zemi rozbít a rozdmýchávat občanskou válku. Ta již stála životy stovky tisíc lidských životů.

Je patrná ztráta soudnosti imperialismu, který produkuje čím dál nevěrohodnější záminky pro své agrese se stále vážnějšími důsledky.

Žádnou spolupráci s válečnými zločinci!

 

 
< Předch.   Další >
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.