Úvodní stránka Friday, April 10 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Palestinská lidová strana odsuzuje návštěvu představitele německé strany Die Linke v Izraeli Tisk E-mail
Pondělí, 23 červenec 2018

Palestinská lidová strana (PPP) rozhodně odsoudila předsedu parlamentní skupiny strany DIE LINKE v německém Bundestagu Dietmara Bartsche za to, že navštívil izraelskou osadu poblíž pásma Gazy a zasadil zde stromy.

V prohlášení vydaném 17. července, PPP uvedla že: "Palestinská lidová strana rozhodně odsuzuje návštěvu předsedy parlamentní frakce strany Die Linke v Bundestagu v osadě poblíž pásma Gazy, kde zasadil strom a vyjádřil solidaritu během svého pobytu v Izraeli. Návštěva proběhla ve spolupráci se sionistickou organizací "Kern Kiemet", která je známá svou spoluodpovědností za politiku etnických čistek namířených proti Palestincům a proti jejich násilným akcím při vyhánění Palestinců z jejich země, domů, vesnic a měst.

SPalestinská lidová strana bere na vědomí skutečnost, že tato návštěva a s ní spojené prohlášení, proběhly v době připomínky "katastrofy" (Nakba) našeho lidu, s pokračující okupací našeho území, destrukcí naší infrastruktury a naší násilné deportace sionistickými bandami a jejich koloniálním státem v kontextu okupační moci a jejích fašistických a rasistických praktik proti právům a spravedlivému boji palestinského lidu.

Palestinská lidová strana zdůrazňujíce nutnost odhalit všechny strany a instituce, které ignorují zločiny Izraele a utrpení našeho lidu, žádá všechny politické síly, instituce, lidová hnutí a vedení strany Die Linke v Německu, aby se omluvily našemu lidu za návštěvu a účast předsedy parlamentní skupiny na takových aktivitách, které podporují okupační stát, a aby přijali okamžité kroky k jeho odvolání ze všech jeho funkcí."

Překlad KSM

Zdroj: solidnet

 
< Předch.   Další >
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.