Úvodní stránka Tuesday, December 01 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Soudruh Muhann (Hani) Jebara padl mučednickou smrtí Tisk E-mail
Pondělí, 16 březen 2015
Syrská komunistická strana želí smrti soudruha Muhanna (Hani) Jebara z Golan, narozeného roku 1966, člena Sekretariátu Ústředního výboru Syrské komunistické strany, člena Oblastního výboru Syrské komunistické strany v Damašku a Damašského vládní rady; jenž byl zavražděn včera ráno, 12. března 2015 ozbrojeným zločineckým gangem, který ho zastřelil nedaleko jeho domova v zóně "Tejara" v Damašku.

Zavražděný soudruh Hani Jebara byl skutečným symbolem tvrdě pracujícího a odhodlaného člověka bojujícího za zájmy lidu, což bylo po dlouhou dobu zjevné v jeho odvážné činnosti v Damašské vládní radě. Byl rovněž příkladem disciplíny ve straně.

Hani Jebra byl symbolem vlasteneckého a třídního bojovníka a byl vždy optimistický ohledně vítězství syrského lidu nad nepřátelskou konspirací, které naše syrská vlast momentálně čelí.

V těchto smutných a těžkých časech syrští komunisté potvrzují své pokračovaní v boji za obranu naší vlasti stejně tak jako za zájmy lidu, bez ohledu na množství mučedníků a obětí, v boji za dosažení svobodné vlasti a štěstí lidu.

13. března 2015

Ústřední výbor Syrské komunistické strany

 

 
< Předch.   Další >
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.