Úvodní stránka arrow Přehled článků arrow Ze zahraničí arrow Ruská analýza: sestřelené turecké letadlo překročilo syrské hranice Thursday, June 21 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ruská analýza: sestřelené turecké letadlo překročilo syrské hranice Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 červenec 2012

Turecké letadlo sestřelené 22. června syrskou protiletadlovou obranou narušilo syrský vzdušný prostor. Toto je závěr učiněný v Rusku po studiu dráhy letu sestřeleného letadla. Informuje o tom vojenský zdroj agentury Interfax.

Podle zdroje z vojenského prostředí letadlo bez nejmenších pochyb narušilo syrský vzdušný prostor a Moskva to může dokázat, protože má k dispozici dráhu jeho letu. "Máme přesné údaje o poloze tureckého letadla až do chvíle jeho sestřelení", vysvětlil zdroj.

Informace nebyla oficiálně potvrzena, ale ministr zahraničních věcí Ruské federace Sergej Lavrov dal vědět, že má k dispozici údaje o letu a že Rusko je připraveno je zveřejnit. Vojenský zdroj nesdělil odkud informace pocházejí.

Pokud je tomu tak, potom záminka hledaná Tureckem a NATO byla záměrně vytvořena tureckým letectvem. Jedná se o určitý druh "Tonkinského incidentu" zopakovaný po padesáti letech...

Překlad: Komunistický svaz mládeže
 
< Předch.   Další >
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.