Úvodní stránka Tuesday, February 25 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Pravda bude zářit dál Tisk E-mail
Pátek, 17 leden 2020

Protikomunistickou kampaň Evropské unie odsoudil europoslanec Komunistické strany Řecka (KKE) Lefteris Nikolaou-Alavanos na jedné z antikomunistických debat v Evropském parlamentu ve Štrasburku, tentokrát s tématem "Zkreslování evropské historie a paměti". Ve svém projevu poslanec uvedl:

"Chápeme vaše znepokojení. Navzdory protikomunistickým usnesením Evropského parlamentu, lžím, zkreslování historie, provokativním srovnáním komunismu s fašismem, miliardám eur na programy, které fungují jako "hlídací pes" systému, jste nebyli schopni zcela přepsat dějiny v myslích lidí. Proto již několik měsíců necháváte pracovat tento "antikomunistický stroj" vysokou rychlostí, s protikomunistickými usneseními, s opakovanými antikomunistickými diskusemi na každém plenárním zasedání. Antikomunismus je v genech EU a výsledkem celé této politiky je, že to lidé vědí, vnímají to. Bez jakýchkoliv zábran a beztrestně působí různé fašistické skupiny včetně řeckého Zlatého úsvitu. Zákazy Komunistických stran v zemích EU - v Polsku, v pobaltských státech, zákazy omezující komunistické akce, omezující účast komunistických stran ve volbách, pronásledování představitelů těchto stran, útoky proti historickým památkám připomínajících porážku fašismu.

Nebudete úspěšní! Bez ohledu na to, jak moc se snažíte překřtít "Den vítězství nad fašismem" na "Den Evropy", pravda bude zářit dál. Protože tento rok si připomínáme 75. výročí konce druhé světové války, když byl Hitlerův fašismus rozdrcen bojem národů v čele s komunisty, Sovětským svazem a Rudou armádou.

Budoucnost národů není slučitelná s kapitalistickým vykořisťováním, chudobou, válkou, uprchlictvím!

Socialismus je budoucnost!"


Video z vystoupení: https://youtu.be/Go_APaYAiFw

 

 
< Předch.   Další >
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.