Úvodní stránka arrow Přehled článků arrow Ze zahraničí arrow Pod rudou vlajkou! Tuesday, December 01 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Pod rudou vlajkou! Tisk E-mail
Neděle, 01 únor 2015

Mezinárodní prapor složený z komunistů dobrovolníků již více než 2 měsíce odvážně bojuje s banderovci.

Již více než před 2 měsíci se pustil v Novorusku do boje Dobrovolnický Komunistický prapor, spojující nelhostejné komunisty z mnoha republik Sovětského svazu a také Španělska.

Od prvního dne, kdy se prapor stal součástí brigády "Přízrak" známého velitele domobrany Alexeje Mozgovoje, se komunisté ukazují jako organizovaný, disciplinovaný oddíl stejně smýšlejících lidí s vysokým morálním duchem. Kontinuálně vedený vojenský výcvik, střelby, taktická cvičení a studium materiálně-technické základny významně zvyšují úroveň bojové připravenosti dobrovolníků. Během krátké doby se početní stav mužstva zvýšil téměř na trojnásobek. K praporu se začali přidávat naši soudruzi jak z Luhanska a Doněcka, tak také z Ruska a západních zemí, což z něho dělá vpravdě mezinárodní uskupení.

Komunistický prapor se již stihl osvědčit v boji v "Debalcevském kotli", kde je v současné době dislokován. Sdělovací prostředky kyjevské junty již několikrát falešně informovaly o "likvidaci" komunistického praporu, což samozřejmě neodpovídá skutečnosti.

Za úspěchy v boji a za projevenou profesionalitu při řízení praporu bylo velení praporu ke konci prosince 2014 oceněno medailemi Novoruska, které předal sám velitel brigády Mozgovoj.

Soudruzi plní také humanitární funkce - pomáhají při dodávce potravin a léků, poskytnutých ochotnými obyvateli Ruska. Místní obyvatelé a hlavně ti, kteří bydlí daleko od Luhanska, zoufale potřebují takovouto adresnou pomoc. Vždyť kvůli válce v postižených oblastech vládne bída a opravdový hlad.

Komunisté v rámci sbírek praporu předali řadu věcí, mezi nimiž nechyběly uniformy a výstroj - všechno to, co soudruzi potřebují, aby mohli čestně plnit svůj vojenský úkol a bít se s fašistickou zrůdou.     

 

Zdroj: http://vk.com/kprf?w=wall-26362316_313521

Překlad Komunistický svaz mládeže

 
< Předch.   Další >
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.