Úvodní stránka arrow Přehled článků arrow Ze zahraničí arrow KKE: Stoupajícím vlnám uprchlíků nelze čelit represemi, ale neposlušností k euroatlantickým plánům Saturday, October 31 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
KKE: Stoupajícím vlnám uprchlíků nelze čelit represemi, ale neposlušností k euroatlantickým plánům Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 březen 2020

Tiskové oddělení ÚV Komunistické strany Řecka ve svých prohlášeních v uplynulých dnech zdůrazňuje mimo jiné:

"Invaze Turecka do severní Sýrie s podporou NATO, USA a EU, společně s vyostřením vojenského střetu se Sýrií a Ruskem, nejenže zvyšují riziko rozsáhlejší války v oblasti, ale také další vlny vyhnaných utečenců.

Stoupajícím vlnám utečenectví v důsledku válek a geopolitických her prováděných na úkor lidí nelze čelit represemi, ale neposlušností vůči euroatlantickým plánům, které na jedné straně rozkládají země a vykořisťují národy a na straně druhé vězní uprchlíky na ostrovech a hranicích.

Problémy se budou hromadit, dokud vláda nezpochybní politiku EU a NATO, které podporují Erdogana pro své vlastní úmysly. Uprchlíci a přistěhovalci budou jednoduše hledat nové, nebezpečnější cesty úniku a budou vydáni na milost a nemilost obchodníků a vlád, kteří hrají různé geopolitické hry na jejich úkor.

Řecká vláda musí nyní tlačit co nejvíce a všemi možnými způsoby na Evropskou unii, aby se uprchlíci mohli přestěhovat do zemí svého skutečného určení. Aby bylo zajištěno spravedlivé rozdělení uprchlíků v zemích EU, proti Dublinské dohodě a dohodě mezi EU a Tureckem, která zcela selhala."

3. 3. 2020

Zdroj: http://inter.kke.gr/en/articles/Rising-waves-of-refugees-cannot-be-faced-with-repression-but-with-disobedience-to-the-Euro-Atlantic-plans/

Překlad KSM

 
< Předch.   Další >
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.