Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Saturday, December 20 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Historické vítězství - Kubánská pětice na svobodě! Tisk E-mail
Pátek, 19 prosinec 2014

Když ve středu 17. prosince 2014 oznamoval předseda Státní rady a Rady ministrů Kubánské republiky Raúl Castro osvobození zbývajících tří členů Kubánské pětice z věznic Spojených států amerických, propukli v nadšení nejen obyvatelé Ostrova svobody, ale spolu s nimi i stoupenci spravedlnosti z celého světa. Po více než 16 letech totiž skončilo hanebné věznění kubánských bojovníků proti terorismu.

Celý článek...
 
Nacismus se vrací do Evropy Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 prosinec 2014

69. Zasedání Valného shromáždění OSN přijalo 21.listopadu 2014 Rezoluci číslo: A/C.3/69/L.56/Rev.1, ve které VS OSN vyzývá vlády všech států světa, aby přijaly efektivnější opatření k boji proti glorifikaci nacismu, neonacismu a jiných praktik, které podporují oživování současných forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a s nimi spojených intolerancí.

Celý článek...
 
Kubánská pětice svobodná! Tisk E-mail
Středa, 17 prosinec 2014

Pětice kubánských hrdinů nespravedlivě odsouzených k dlouholetým trestům do žalářů USA je opět svobodná. Zbylí tři z pěti protiteroristických bojovníků - Antonio Guerrero Rodríguez, Gerardo Hernández Nordelo a Ramón Labaňino Salazar - byli po dlouhých 16 letech propuštěni z vězení a setkají se se svými rodinami a přáteli na Kubě. Je to obrovský úspěch mezinárodní kampaně za jejich propuštění, v rámci níž proběhlo mnoho akcí i zde v České republice.

Více informací zde .

 
Šokující usnesení: Kongres právě "vyhlásil" Rusku válku! Tisk E-mail
Středa, 10 prosinec 2014

Dnes prošel ve Spojených státech jeden z nejhorších právních předpisů vůbec. H. Res 758 byl označován jako řešení "silně odsuzující akce Ruské federace pod vedením prezidenta Vladimíra Putina. Zákon zavedl politiku agrese vůči sousedním zemím, jejichž cílem je politická a ekonomická nadvláda.

Návrh zákona je ve skutečnosti 16-ti stránková válečná propaganda, při které se začervenají i neokonzervativci, kdyby byli něčeho takového schopni.

Celý článek...
 
Zpráva G. Zjuganova na 35. sjezdu Svazu komunistických stran-KSSS Tisk E-mail
Úterý, 02 prosinec 2014

Ve dnech 1. - 2. 11. 2014 se konal v Bělorusku 35. sjezd "Svazu komunistických stran - KSSS". Přestože se mně zdálo, že některé pohledy a hodnocení nejsou zcela zásadové, považoval jsem za potřebné dokument přeložit. Uvědomil jsem si, že ruští komunisté jsou pod stejným tlakem, jako celé mezinárodní komunistické a dělnické hnutí a Zjuganov, pokud by ve svých hodnoceních zaujal principiálnější postoje, vystavil by nejen sebe, ale celou stranu zvýšenému nátlaku, ne-li pronásledování.

(Poznámka překladatele)

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 5 z 1173
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.