Úvodní stránka arrow Ze zahraničí arrow Bahar Kimyongur je na svobodě! Saturday, July 04 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Bahar Kimyongur je na svobodě! Tisk E-mail
Úterý, 11 červenec 2006

Večer 4. 7. 2006 byl z holandského vězení propuštěn soudruh Bahar Kimyongur! Mladý belgický revolucionář turecké národnosti je opět na svobodě. Je to vítězství pro každého z nás, pro turecký lid, pro všechny evropské komunisty a revolucionáře, pro všechny soudruhy zmobilizované k podpoře s. Bahara a jeho zápasu o úplnou svobodu tureckého lidu.

Kdo je Bahar Kimyongur?

Bahar je politicky aktivní Belgičan, který je členem DHKC (Revoluční fronty za osvobození). V Bruselu otevřel a vedl informační kancelář, která vyjadřovala kritická stanoviska k bestiálnímu potlačování lidských práv, které vykonávají represivní složky tureckého státu proti menšinám a oponentům vládního systému.

Bahar Kimyongur se nedopustil se žádného zločinu nebo přečinu v Belgii, v Turecku nebo jinde. Ale kvůli nové protiteroristické legislativě přijaté v Evropě na nátlak USA, byl neoprávněně zatčen v Nizozemí jako možný terorista. Jeho vydání požaduje Turecko o kterém je známo, že turecký vládní systém mučí své politické vězně. Pokroková, nejen evropská veřejnost se zapojila do mnoha akcí požadující propuštění s. Bahara a požadující zrušení protiteroristické legislativy EU, která je využívána a zneužívána převážně proti pokrokovým a revolučním silám světa.

podle –woj-

{moscomment}

 
< Předch.   Další >
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.