Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Wednesday, August 31 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Jaká je Haiti? Tisk E-mail
Středa, 24 únor 2010

Po zemětřesení, které poničilo Haiti, přišel list The New York Times i důležité agentury se stejným vysvětlením katastrofální destrukce: zemětřesení 7. stupně bylo proto tak zničující, že postihlo silně obydlenou a chudou městskou zónu. Domy, nastavěné jeden na druhý a vybudované samotným chudým lidem, udělaly z města křehké místo.

Celý článek...
 
Americké hrozby progresivnímu vývoji ve Venezuele Tisk E-mail
Pátek, 19 únor 2010

Před americkou senátní komisí pro zpravodajskou činnost přednesl 2. února 2010 admirál Dennis Blair, ředitel tzv. Národního zpravodajství koordinujícího činnost všech zpravodajských a bezpečnostních agentur Spojených států, každoroční zprávu Roční hodnocení hrozeb Spojeným státům. Kromě obecného hodnocení zahrnujícího celou škálu problematických hrozeb od lidských práv přes terorismus, obchod s lidmi a narkotiky zřetelně indikuje, kdo bude letos na mušce americké agrese. Kromě tradičních nepřátel jako Írán, KLDR, afghánský Tálibán, irácké síly odporu a al-Kajdá se do zaměřovače dostala Venezuela a prezident Chávez.

Celý článek...
 
Lidská práva v Palestině a na dalších okupovaných arabských územích VII. Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 únor 2010
Přinášíme sedmou část Goldstonovy zprávy "Lidská práva v Palestině a na dalších okupovaných arabských územích." Je to Zpráva Mise OSN zjišťující fakta o konfliktu v Gaze. Zde bude vycházet po částech, celý dokument si můžete stáhnout i přímo v pdf zde.
Celý článek...
 
Restaurace pravicové moci v Chile Tisk E-mail
Úterý, 16 únor 2010

Po dvaceti letech vítězství levostředového bloku koaličních stran Souhlas (tvořeného Socialistickou stranou, Křesťanskými demokraty, Sociálními demokraty a Demokraty) prohrál v prezidentských volbách kandidát tohoto bloku Eduardo Frei s ultrapravým oligarchou, miliardářem Sebastianem Piňerou, kandidujícím za blok Aliance pro Chile (Strana národní obnovy a Nezávislý demokratický svaz).

Celý článek...
 
Lidská práva v Palestině a na dalších okupovaných arabských územích VI. Tisk E-mail
Středa, 03 únor 2010

Přinášíme šestou část Goldstonovy zprávy "Lidská práva v Palestině a na dalších okupovaných arabských územích." Je to Zpráva Mise OSN zjišťující fakta o konfliktu v Gaze. Zde bude vycházet po částech, celý dokument si můžete stáhnout i přímo v pdf zde.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 821 - 825 z 1296
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.