Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Friday, May 26 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Podpora PCV neustále stoupá Tisk E-mail
Pátek, 22 říjen 2010

Sekretariát pro tisk a propagandu Komunistické strany Venezuely (PCV) sdělil, že v parlamentních volbách do Národního shromáždění a do Latinskoamerického parlamentu (Parlatino) byli zvoleni dva hlavní poslanci a sedm náhradních poslankyň a poslanců z listiny Rudý kohout (logo Rudého kohouta používá PCV, ale také např. brazilská komunistická agentura Vermelho, znamená v překladu Rudý - pozn. překladatele).

Celý článek...
 
Boj proti levicovým hnutím Latinské Ameriky Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 říjen 2010

Rafael Correa je prezidentem Ekvádoru od 1. ledna 2007. Od počátku plní program socialistické orientace.Zrušil nevýhodné obchodní smlouvy s USA, vypověděl smlouvu o pronájmu americké vojenské základny v Mante, pokouší se o sociální a ekonomické reformy podobně jako Chávez ve Venezuele, s kterým ho pojí osobní přátelství. V rámci členství v antiimperialistické ekonomické organizaci ALBA uzavřel s Venezuelou celou řadu ekonomických a politických dohod. Pro vládu Spojených států nebyl Correa přijatelný od samého počátku.

Celý článek...
 
K návrhu rezoluce Parlamentního shromáždění Rady Evropy o "boji proti extremismu" Tisk E-mail
Úterý, 12 říjen 2010

Evropská unie a Rada Evropy se rozhodly nechat schválit v Parlamentním shromáždění Rady Evropy dne 5. října 2010 návrh resoluce, který odsuzuje lidi, kteří odporují monopolní politiku a bojují proti přístupu kapitálu. Tito lidé jsou obviněni z extremismu - to je termín, který zahrnuje všechno od politických postojů, hesel, demonstrací až po stávky. 

Celý článek...
 
Více naděje zotročeným a neprivilegovaným světa Tisk E-mail
Pondělí, 11 říjen 2010

Přestože k dosažení absolutní dvoutřetinové převahy, představující 111 poslanců ve 165členném venezuelském parlamentu, potřebné k prosazování ústavních změn, chybí "socialisticko?komunistické koalici" 13 poslanců, je vítězství ve volbách nad domácími reakčními kruhy podporovanými všemi nenávistnými sílami světa, jasným důkazem toho, že má smysl bojovat za práva bezbranných nejchudších vrstev.

Celý článek...
 
K pokusu o státní převrat v Ekvádoru Tisk E-mail
Sobota, 02 říjen 2010

Na pokyn předsedy Státní rady a Rady ministrů činím následující prohlášení:Vláda Kubánské republiky odsuzuje a co nejenergičtěji odmítá státní převrat odehrávající se v Ekvádoru. Prezident Correa oznámil, že probíhá státní převrat, že byl napaden a že je silou zadržován v Metropolitní nemocnici policie v Quitu. Kuba očekává, že velení Ekvádorských ozbrojených sil splní svou povinnost   respektovat a prosazovat naplňování Ústavy a zaručit nedotknutelnost legitimně zvoleného prezidenta republiky a zajistit právní stát.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 821 - 825 z 1359
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.