Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Thursday, November 23 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
WFDY: Tyran padl a jen moc lidu toho byla schopna! Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 únor 2011

EgyptJe to velký historický okamžik hrdosti a důstojnosti, nadšení a vytrvalosti. Je to doba, kdy lid povstal za svá nezadatelná práva, kdy bojoval, vzbouřil se a vyhrál. Velký egyptský lid dosáhl obrovského vítězství, kterým může přetvořit budoucnost své země a také regionu. Po 30 letech tyranie Mubarakova režimu, loutky imperialismu v regionu, který pracoval ve dne v noci na ochraně zájmů USA a Izraele v tomto regionu, byl vyhnán lidem, i když v úplné ukázce pokrytectví teď všichni bývalí podporovatelé Mubarakova režimu přicházejí do médií, aby pozdravili úspěchy egyptského lidu svrhnutím svého včerejšího spojence.

Celý článek...
 
Je Chávez diktátor? Tisk E-mail
Středa, 16 únor 2011

27. ledna 2011 oznámil prezident venezuelské státní ropné korporace CITGO se sídlem v USA, Alejandro Granado zahájení již  šestého ročníku programu "Levná topná nafta pro chudé". "Jde o sociální iniciativu, založenou na humanitárních a solidárních principech, prosazovaných venezuelskou vládou", uvedl  Granado ve svém vystoupení na slavnostním ceremoniálu.

Celý článek...
 
Egypt v obraze Tisk E-mail
Pondělí, 07 únor 2011

Autentické záběry brutálního najíždění auty do protimubarakovských demonstrantů v Egyptě dokumentují, k jakému jednání sahají prorežimní síly, které se různými prostředky snaží zastrašit lidový odpor proti 30tileté vládě Mubarakova režimu podporovaného ze strany USA. Koukněte zde:

 
Odsouzení eskalace antikomunistické hysterie ze strany EU Tisk E-mail
Sobota, 05 únor 2011

Prohlášení skupiny Komunistické strany Řecka (KKE) v Evropském parlamentu

Svržení kapitalismu je historická nutnost

Ve svém prohlášení o odsouzení eskalace antikomunistické hysterie ze strany EU, europarlamentní skupina KKE uvádí: "Europarlamentní skupina KKE odsuzuje nové eskalace antikomunistické hysterie pod vedením Rady EU, Evropské komise a politické opory buržoazní třídy v Evropském parlamentu. Zpráva Komise týkající se "Paměti zločinů spáchaných totalitními režimy v Evropě" - COM (2010) 783 - bere pod svou ochranu reakční antikomunistickou skupinu, která vznikla v Evropském parlamentu za "usmíření evropských dějin" a která zorganizovala 2. února nové antikomunistické setkání s úředníky z "Ústavu pro studium totalitních režimů". Komise touto zprávou vypracovává ucelený plán pro antikomunistický útok, v souladu s rozhodnutím Rady EU pro všeobecné záležitosti z 16. června 2009, který prohlásil antikomunismus oficiální ideologií a "hodnotou" EU.

Celý článek...
 
Renesance OSN se nekoná, vliv velmocí roste Tisk E-mail
Pátek, 04 únor 2011

Na 65. zasedání Valného shromáždění OSN, které začalo loni v září, byla projednána celá řada významných problémů. VS přijalo rezoluce k problémům zdraví světové populace a zahraniční politice; k úkolům, které by měla OSN sehrát v řízení globalizovaného světa; ke znemožnění úsilí teroristů získat jaderné a radioaktivní zbraně a mnoho dalších.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 821 - 825 z 1391
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.