Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Sunday, May 29 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Kdo vyváží terorismus Tisk E-mail
Pondělí, 28 prosinec 2009

Bolivijský prezident Evo Morales odmítl vyhrožování Spojených států v souvislosti se styky Bolívie s Íránem a obvinil Washington z vývozu terorismu vysíláním ozbrojených sil do zahraničí a budováním vojenských základen v druhých zemích, napsal server brazilských komunistů Vermelho. Říkají, že Írán vyváží terorismus. Víte, kdo vyváží terorismus? Ti, co vysílají vojenské jednotky do jiných zemí, kdož tam budují vojenské základny. Je to vláda USA, která v současné době praktikuje a podporuje terorismus, prohlásil Morales na tiskové konferenci v Cochabambě. Reagoval na tvrzení státní tajemnice Hillary Clintonové, že USA vědí, jaký sleduje Írán zájem upevňováním styků s některými zeměmi, jako jsou Bolívie a Venezuela. Podle ní za tím stojí špatné úmysly. Požadovala od zemí, které se sbližují s Íránem, aby uznaly, co je Írán zač, podle Washingtonu je to jeden z největších podněcovatelů terorismu.

Celý článek...
 
Chile: průlom díky Michelle Tisk E-mail
Neděle, 27 prosinec 2009

Jestliže první kolo chilských voleb prezidenta nepřineslo příliš radosti pro levici, pak pokud jde o volby do parlamentu, je skutečně co komentovat. Chilská komunistická strana dosáhla podle brazilské agentury Vermelho významného vítězství v těchto volbách tím, že prolomila 36leté vyloučení a vrací se do Kongresu. S výrazným počtem hlasů byli zvoleni do poslanecké sněmovny předseda KS Chile Guillermo Teillier a jeho straničtí kolegové Hugo Gutiérez a Lautaro Carmona.

Celý článek...
 
Stanovisko KS Balkánu proti antikomunismu Tisk E-mail
Sobota, 26 prosinec 2009

Komunistické strany, které se zúčastnily setkání komunistických stran Balkánu ve dnech 19.-20. prosince v Soluni, odsuzují nové antikomunistické útoky zahájené v několika zemích EU, zejména: V ČR, útoky usilující o pozastavení činnosti KSČM. Vedoucí role v tomto útoku hraje několik senátorů, kteří se v minulosti podíleli na zákazu KSM v ČR. V Polsku, vyústěné kromě jiného v nedávném zákazu používání komunistických symbolů.

Celý článek...
 
Návštěva Obamy v Číně Tisk E-mail
Pátek, 25 prosinec 2009

Prezident Obama předpokládal, že jeho návštěva v Čínské lidové republice (ČLR) bude mít globální význam. Svou cestu začal neobvykle. V Šanghaji se setkal s představiteli čínské mládeže s tím, že uspořádá v přímém přenosu celonárodních čínských televizních kanálů masovou show. Vedení ČLR však rozhodlo jinak. Vystoupení Obamy přenášel pouze regionální kanál a internet.

Celý článek...
 
Lidská práva v Palestině a na dalších okupovaných arabských územích V. Tisk E-mail
Středa, 23 prosinec 2009
logoosn.jpgPřinášíme pátou část Goldstonovy zprávy "Lidská práva v Palestině a na dalších okupovaných arabských územích." Je to Zpráva Mise OSN zjišťující fakta o konfliktu v Gaze. Zde bude vycházet po částech, celý dokument si můžete stáhnout i přímo v pdf zde.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 821 - 825 z 1279
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.