Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, July 25 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Restaurace pravicové moci v Chile Tisk E-mail
Úterý, 16 únor 2010

Po dvaceti letech vítězství levostředového bloku koaličních stran Souhlas (tvořeného Socialistickou stranou, Křesťanskými demokraty, Sociálními demokraty a Demokraty) prohrál v prezidentských volbách kandidát tohoto bloku Eduardo Frei s ultrapravým oligarchou, miliardářem Sebastianem Piňerou, kandidujícím za blok Aliance pro Chile (Strana národní obnovy a Nezávislý demokratický svaz).

Celý článek...
 
Lidská práva v Palestině a na dalších okupovaných arabských územích VI. Tisk E-mail
Středa, 03 únor 2010

Přinášíme šestou část Goldstonovy zprávy "Lidská práva v Palestině a na dalších okupovaných arabských územích." Je to Zpráva Mise OSN zjišťující fakta o konfliktu v Gaze. Zde bude vycházet po částech, celý dokument si můžete stáhnout i přímo v pdf zde.

Celý článek...
 
Vývoj v býv. SSSR v hodnocení KSSS Tisk E-mail
Neděle, 31 leden 2010

Přinášíme Vám hodnocení politického vývoje v postsovětském prostoru na 34. sjezdu "Svazu komunistických stran - KSSS" ve dnech 24. - 26.10.2009 v Moskvě. V současnosti  SKS - KSSS sdružuje 17 komunistických stran: Abcházskou, Arménskou, Ázerbajdžánskou, Běloruskou, Estonskou, Gruzínskou, Kazašskou, Kirgizskou, Lotyšskou, Litevskou, Moldavskou, Podněsterskou, Ruskou, Turkmenskou, Uzbeckou, Ukrajinskou Jihoosetinskou.

Celý článek...
 
Haiti je zkouška ducha spolupráce Tisk E-mail
Středa, 27 leden 2010

Zprávy přicházející z Haiti vykreslují veliký chaos, který se dal očekávat ve výjimečné situaci vytvořené katastrofou. V prvních chvílích překvapení, úžas, otřes, přání okamžitě pomoci  z nevzdálenějších končin Země. Co a jak poslat do tohoto kouta Karibiku z Číny, Indie Vietnamu a dalších míst vzdálených desítky tisíc kilometrů? Velikost zemětřesení a chudoba země vyvolávají v prvních okamžicích představu nezměrných potřeb, jež vedou k všemožným slibům následovaným snahou dopravit je jakoukoli cestou na místo.

Celý článek...
 
Kuba pomáhá Haiti Tisk E-mail
Pondělí, 25 leden 2010

Kubánská solidární pomoc nedorazila na Haiti až s nedávným ničivým zemětřesením. Trvá již dvě desítky let.    V době prvních otřesů poskytovalo bezplatně své služby na Haiti na 400 kubánských lékařů a zdravotníků.   Kubánští lékaři se zapojili do pomoci okamžitě po zemětřesení. Byla to nejvýznamnější lékařská pomoc, jíž se haitskému obyvatelstvu dostalo v prvních 72 hodinách,  a v té době také téměř jediná.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 821 - 825 z 1293
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.