Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, April 24 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Parlamentům a národům světa Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 září 2010
Dne 12. září 2010 se završilo již 12 let nespravedlivého věznění Gerarda Hernándeze Nordela, Ramóna Labaňina Salazara, Antonia Guerrera Rodrígueze, Fernanda Gonzáleze Llort a Reného Gonzáleze Sehwererta v amerických žalářích.
Celý článek...
 
Významná hlasování v Brazílii a Venezuele Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 září 2010

Volby v obou zemích mohou rozhodujícím způsobem ovlivnit orientaci rozvoje ekonomiky a politiky Latinské Ameriky v příštím desetiletí. Parlamentní volby ve Venezuele (26. září) určí, zda prezident Hugo Chávez získá dvoutřetinovou většinu důležitou pro plnění socialistického programu. V Brazílii - nejmocnější, dynamicky se rozvíjející průmyslové a proexportní zemědělské ekonomice v regionu, se uskuteční prezidentské volby 3. října 2010.

Celý článek...
 
Ruští komunisté a íránská krize Tisk E-mail
Úterý, 07 září 2010

Přestože volby prezidenta v Rusku se mají konat až v březnu 2012, ekonomická krize a následné snižování životní úrovně lidu dále zpochybnila sliby vedení současného režimu o možnostech urychlené nápravy. Do popředí vystupuje otázka, kdo se kromě Medveděva a Putina stane třetím důležitým kandidátem. Bezpochyby jím bude znovu předseda ruských komunistů Gennadij Zjuganov, i když on sám několikrát na veřejnosti uvedl, že je zatím předčasné hovořit o jeho účasti v boji o funkci prezidenta.

Celý článek...
 
Věrohodnost hodnocení "nezávislými" ratingovými agenturami Tisk E-mail
Pátek, 03 září 2010

dluh.jpgTváře se rychle jedna za druhou střídají na TV obrazovkách nejen CNN, BBC, Bloomberg, ale i českých veřejných i soukromých společností. Bezostyšní guvernéři centrálních či méně centrálních bank, ministři financí, různí ekonomové a finančníci, žurnalisté, a hlavně prezidenti ratingových agentur, všichni dobře placení za to, aby nám věštili šťastnou budoucnost, ekonomický rozvoj.

Celý článek...
 
"Lidská tvář" válce v Afghánistánu Tisk E-mail
Úterý, 31 srpen 2010

Americká média vkládají veškeré své úsilí do potlačení lidové opozice vůči afghánskému krveprolití. Jejich hlavní zbraní je jednostranná propaganda líčení krutostí opozice, kterou chtějí kamuflovat vražedný charakter intervence. Počínaje obálkou týdeníku Time s fotografií tváře mladé ženy znetvořené jejím tálibánským manželem, kterého chtěla údajně opustit, až po vraždu deseti zdravotníků, příslušníků nevládních organizací v provincii Badachšán na severovýchodě země, z toho sedmi Američanů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 821 - 825 z 1351
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.