Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Wednesday, July 26 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Proč unikly "tajné" dokumenty o válce Tisk E-mail
Středa, 01 prosinec 2010

Únik tajných dokumentů z Pentagonu náleží do kategorie bajek a legend, stejně jako tvrzení, že za vraždou Johna Kennedyho stál Fidel Castro a potažmo SSSR, že válku proti Vietnamu vyvolal útok Vietnamců na americkou válečnou loď USS Maddox v Tonkinském zálivu a útok na "dvojčata" v New Yorku i Pentagon zorganizovali pologramotní arabští teroristé.

Celý článek...
 
Portugalská komunistická mládež bojuje za práva studentů Tisk E-mail
Pátek, 26 listopad 2010

Dne 17. listopadu se uskutečnila nejen pražská demonstrace proti zavádění placeného školného na vysokých školách v ČR, ale také veliká demonstrace vysokoškoláků v portugalském Lisabonu. Této akce, která vyústila v demonstraci před portugalským Parlamentem, se zúčastnili studenti z celé země a požadovali změny ve vládě a v politice týkající se oblasti vysokoškolského vzdělání.

Celý článek...
 
Úspěch Komunistické strany Řecka ve volbách! Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 listopad 2010

V krajských a komunálních volbách, které proběhly 7. listopadu v Řecku, zaznamenala Komunistická strana Řecka (KKE) velký úspěch - nejlepší volební výsledek od svržení diktatury v roce 1974. Lepší oslavu výročí Říjnové revoluce si lze těžko představit. První výsledky voleb zastupitelů ve 13 krajích a 325 obcích potvrzují mimořádné zakotvení strany ve společnosti.

Celý článek...
 
USA vojensky obsadily Latinskou Ameriku Tisk E-mail
Pondělí, 08 listopad 2010

Zvýšení vojenské přítomnosti Spojených států v Latinské Americe cestou zvýšení počtu jejich vojenských základen a koordinovaná činnost mezi nimi a IV. flotilou by mohlo vystavit nebezpečí stabilitě v oblasti. Podle zprávy Washingtonské kanceláře pro Latinskou Ameriku (WOLA) by mohla tato strategická expanze vyprovokovat odpověď ve formě zbrojních závodů v oblasti ne nepodobných těm z doby studené války.

Celý článek...
 
Kolumbijec Santos v Caracasu Tisk E-mail
Sobota, 06 listopad 2010

Venezuelský prezident Hugo Rafael Chávez Frías a jeho kolumbijský partner Juan Manuel Santos podepsali čtyři bilaterální dohody jako součást pokračování společné agendy po návratu k normalizaci diplomatických a politických bilaterálních vztahů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 821 - 825 z 1368
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.