Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Tuesday, February 28 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Záchranný fond pro euro - ofenziva proti pracujícím Tisk E-mail
Pátek, 25 červen 2010

Přesně v den vítězství SSSR nad evropským fašismem, 9. května, se v Bruselu sešli evropští lídři a ministři financí EU, aby projednali založení fondu k záchraně eura a zahájili další fázi ofenzivy proti evropským pracujícím, největší za celých 65 let od onoho dne vítězství.

Celý článek...
 
Impérium a lež Tisk E-mail
Středa, 23 červen 2010

Nezbylo mi, než napsat dvě zamyšlení o Iránu a Koreji, abych vysvětlil hrozící nebezpečí války s použitím atomové zbraně. Současně jsem vyslovil názor, že jedno nebezpečí by mohlo být odvráceno, kdyby se Čína rozhodla vetovat rezoluci, kterou v Radě bezpečnosti OSN prosazují Spojené státy. Druhé odvisí od mnoha faktorů mimo jakoukoli naši kontrolu, vzhledem k fanatickému jednání státu Izrael, který Spojené státy přetvořily do jeho současné podoby silné atomové mocnosti nepřipouštějící jakoukoli kontrolu ze strany supervelmoci.

Celý článek...
 
Výzva předsedy KS RF: "Komunisté vpřed!" Tisk E-mail
Sobota, 12 červen 2010

65.výročí našeho vítězství ve Velké vlastenecké válce není pouze významným datem a skvělým jubileem. Jde o historickém hrdinství socialistického státu SSSR. Hrdinství sovětského lidu, vychovaného a stmeleného komunistickou stranou. Lidu, pro který pojem "sovětský" se spojil s pojmem "vlast" a stal se  pojmem blízkým a drahým národům, obývajícím Sovětský svaz. Národům, které daly frontě a pracujícímu zázemí všechny síly, nejlepší syny a dcery. Národům, připraveným položit svůj život za socialistické ideály a systém, který poprvé v dějinách vznikl v říjnu 1917. Systém, který dal světu, do té doby nevídaný, příklad spravedlivého a lidského státního zřízení.

Celý článek...
 
Za obranu svazu bratrských národů Běloruska a Ruska Tisk E-mail
Středa, 09 červen 2010

Sekretariát Rady SKS - KSSS vyjadřuje hluboké znepokojení nad rozsáhlou mediální kampaní, zaměřenou na diskreditaci aktivit Běloruské republiky a jejího vedení, které realizuje reálný program zvýšení životní úrovně svých občanů, vedenou celou řadou vysoce postavených ruských politických představitelů.

Celý článek...
 
Mýty o "líných řeckých pracujících" Tisk E-mail
Úterý, 08 červen 2010

Od doby, co řecká krize plní stránky světových listů, se v buržoazních médiích objevilo mnoho příběhů o tom, kolik je v Řecku úředníků, jak je pracovní týden krátký, jak brzy lidé odcházejí do důchodu, pobírají tučné penze apod., jako by to bylo příčinou krize samé. Fakta a čísla jsou však ve většině případů zcela jiná.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 816 - 820 z 1326
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.