Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Friday, February 27 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Ještě k summitu NATO Tisk E-mail
Neděle, 10 květen 2009

Další etapa přeměny paktu v globální organizaci: Vyvrcholením se stal návrat Francie do vojenských struktur NATO, oficiální potvrzení přijetí Albánie a Chorvatska - hlavních prostředníků při rozbíjení socialistické Jugoslávie, dohoda o vytvoření součinnostní mise s afghánskou armádou a policií a obnovení činnosti Rady Rusko-NATO. Podařilo se překonat i odpor Turecka vůči volbě nového generálního tajemníka NATO, dánského premiéra Anderse Fogha Rasmussena.

Celý článek...
 
Munkáspárt vystoupil ze Strany evropské levice Tisk E-mail
Středa, 06 květen 2009

Ústřední výbor Maďarské komunistické dělnické strany (Munkáspárt) rozhodl na svém zasedání 25. dubna v souladu se Stanovami Strany evropské levice (Článek 6) vystoupit k 1. květnu 2009 ze Strany evropské levice (EL) a vydala k tématu následující rezoluci: Maďarská komunistická dělnická strana je jedním ze zakladatelů EL. Naše strana měla některé zásadní výhrady týkající se generální linie EL od samého počátku.

Celý článek...
 
Prasečí chřipka "likviduje" informace o mučení Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 duben 2009

kolecka.jpgJako v komiksovém momentu, kdy se v nejtěžší chvílí zvolá úlevu přinášející slova: "Hurá, Batman je tady!", vytlačuje jedinečný virus prasečí chřipky (možná vyrobený v laboratořích US Army) mediální pozornost věnovanou odhalení skutečnosti, že nejvyšší vládní kruhy USA instruovaly CIA a (najaté soukromé agenty), aby mučili osoby podezřelé z terorismu. Vědci prohlásili, že virus kombinuje genetický materiál pocházející z prasat, ptáků a lidí způsobem, jaký vědci dosud nezaznamenali. "Jsme velmi, velmi znepokojeni," prohlásil Thomas Abraham, mluvčí Světové zdravotnické organizace. A dodal: "Je to něco, co se jeví jako zcela nový virus, přenášený z člověk na člověka."

Celý článek...
 
Má Organizace amerických států právo existovat? Tisk E-mail
Středa, 29 duben 2009

Dnes jsem otevřeně hovořil o barbarstvích páchaných na národech Latinské Ameriky. Ty karibské nebyly v době vítězství kubánské revoluce ještě ani nezávislé. Přesně devatenáctého, kdy končí Summit Amerik, uplyne 48 let od vítězství Kuby na Girónu. Pokud jde o Organizaci amerických států (OAS) byl jsem opatrný, a třebaže všichni vědí, jak je nám odporná, neřekl jsem ani slovo, jež by bylo možno interpretovat jako urážku této staré instituce.

Celý článek...
 
Společné prohlášení KS o Palestině a její věci Tisk E-mail
Pondělí, 27 duben 2009

Evropsko-středozemské setkání levicových stran a osvobozeneckých organizací, uvedených níže, které se sešly v Nikósii na pozvání strany AKEL, vyjadřuje svou hlubokou solidaritu s palestinským lidem a s jeho rozhodným odsouzením izraelské agrese proti Gaze, která začala koncem prosince 2008. Tento brutální útok na Gazu trval 22 dní a vedl k usmrcení více než 1350 občanů, zranění tisíců nevinných civilistů, včetně žen, dětí a starých osob, a zanechal za sebou masivní stopu v podobě zničených domů, majetku a infrastruktury a připravil obyvatele Gazy o nejzákladnější služby.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 816 - 820 z 1195
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.