Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Wednesday, July 30 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Svobodu pro uvězněné madridské antifašisty! Tisk E-mail
Sobota, 21 červen 2008

1.června sociálně demokratická vláda opět prokázala, jaká je její skutečná politika. Národní demokracie – fašistická strana, přes všechny snahy vše zlehčit a převrátit, znovu ukázala svoji xenofobní a rasistickou podstatu. V tomto případě se rozhodla zasáhnout do jednoho z nejvýraznějších požadavků bojů mládeže poslední doby – boje za důstojné bydlení. Zkusili mladé lidi zmást, obviňujíce ze všeho imigranty, místo skutečného vysvětlení původu problému.

Celý článek...
 
80 řeckých poslanců proti zákazu KSM Tisk E-mail
Pátek, 13 červen 2008

Parlamentní iniciativa Komunistické strany Řecka (KKE) přinesla podporu KSM od 80 poslanců, včetně lídrů stran, 2 z 5 viceprezidentů parlamentu a mnohých bývalých ministrů - ti všichni podepsali petici české vládě a dalším kompetentním autoritám voající po zrušení zákazu občanského sdružení Komunistický svaz mládeže, o.s. Poslanci prakticky ze všech stran v řeckém parlamentu, s výjimkou extrémně pravicové strany LA.OS, včetně všech 22 zástupců KKE, 11 poslanců z vládnoucí pravicové Strany nové demokracie, 33 z největší opoziční (sociálně demokratické) strany PASOK a 14 ze strany SYRIZA.

Celý článek...
 
Odvolací soud potvrdil rozsudky nad pěticí kubánských bojovníků proti terorismu Tisk E-mail
Středa, 11 červen 2008

Americký Federální odvolací soud potvrdil 4. června odsouzení pětice kubánských bojovníků proti terorismu, kteří jsou od roku 1998 vězněni ve věznicích v USA, i když anuloval obvinění vznesená proti třem z nich, kteří musí být znovu odsouzeni v Miami, jediném místě, kde neměli být souzeni vůbec nikdy. Porota tří soudců odvolacího soudu Jedenáctého okrsku v Atlantě, Georgii, vrátila 99-stránkovým rozhodnutím případy Ramóna Labaňina (doživotní trest plus 18 let), Fernanda Gonzáleze (19 let) a Antonia Guerrera (doživotní trest plus 10 let) zpět miamskému soudu.
Rozsudky Reného Gonzáleze (15 let) a Gerarda Hernándeze (dvojnásobný trest doživotí plus 15 let) zůstaly nedotčeny.

Celý článek...
 
Prohlášení WFDY k zadržení člena KSM Tisk E-mail
Neděle, 08 červen 2008

21. května 2008 byl na demonstraci proti privatizaci zdravotnických zařízení zadržen člen Komunistického svazu mládeže. Tato demonstrace, organizovaná zdravotnickými odbory, byla namířena proti asociální politice současné vlády České republiky, složené z Občanské demokratické strany, Strany Zelených a KDU – ČSL. Na této demonstraci, v rozporu se všemi demokratickými právy policisté zadrželi člena KSM.

Celý článek...
 
Prohlášení Komunistické mládeže Řecka k zadržení člena KSM Tisk E-mail
Sobota, 31 květen 2008

Komunistická mládež Řecka odmítá naprosto neakceptovatelné a pobuřující zadržení David Pazdery, člena KSM České Republiky v průběhu demonstrace, pořádánou odborovými sdruženími jako protest proti privatizaci zdravotnického systému země, která proběhla 21. května v Praze. Důvod je zadržení bylo to, že člen KSM držel na demonstraci piket se znakem Komunistického svazu mládeže, zakázané organizace.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 816 - 820 z 1120
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.