Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Tuesday, February 20 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Pláč vražděných žen a dětí - čtvrté dějství hry o ovládnutí surovin a obchodu s drogami Tisk E-mail
Středa, 23 březen 2011

Poslední vývoj situace kolem Libye znovu potvrdil, že OSN se stala nástrojem prosazování zájmů globálních mocností  - USA a jejich spojenců. Stálí členové OSN Rusko a ČLR se nepostavili proti monstróznímu mezinárodnímu zločinu a nevyužili v RB OSN práva veta.

Celý článek...
 
Společné prohlášení komunistických a dělnických stran proti imperialistické agresi v Libyi Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2011

Deklarace komunistických a dělnických stranImperialističtí vrazi v čele s USA, Francií, Británií a NATO jako celkem a se souhlasem OSN začali novou imperialistickou válku. Tentokrát v Libyi.

Jejich údajné humanitární záminky jsou zcela klamné! Házejí prach do očí národů! Jejich skutečné cíle jsou fosilní paliva v Libyi.

My, komunistické a dělnické strany odsuzujeme vojenskou imperialistickou intervenci. Lid Libye musí určit svou budoucnost sám, bez zahraniční imperialistické intervence.

Vyzýváme národy, aby reagovaly a požadovaly okamžité zastavení bombardování a imperialistické intervence!

Celý článek...
 
Komunistická strana Řecka proti návrhu Evropského parlamentu Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2011

KKEpředzvěst imperialistické intervence v Libyi

Ve čtvrtek 10. března byl v Evropském parlamentu ratifikován nepřijatelný návrh, který provokativním způsobem legitimizuje výmluvy a podněcuje imperialistickou intervenci v Libyi. Je to návrh, který využívá jako záminku "demokratizaci" a vyzývá k poskytování humanitární pomoci a který navrhuje jako řešení vojenskou intervenci v Libyi. Podporuje také zavedení bezletové zóny a naléhá na EU, aby zasáhla všemi dostupnými prostředky a mimo jiné uznala a podporovala takzvanou "Prozatímní radu Libye". Chce pokračovat v podpoře imperialistických plánů s cílem rozdělit si kořist, jak to imperialisté dělali s Kaddáfího vládou až do současnosti. Tato pozice slouží imperialistickým zájmům v regionu, které jsou nebezpečné pro lid, a mají za cíl zajistit kapitalistickou ziskovost monopolních skupin. KKE hlasovala proti návrhu a zároveň odsoudila jej i záminky, které jsou uplatňovány.

Celý článek...
 
NE gangsterské agresi imperialistů v Libyi Tisk E-mail
Neděle, 20 březen 2011

KKELibyjský lid nepotřebuje ke svému střežení vlky

Komunistická strana Řecka (KKE)

KKE odsuzuje vojenskou intervenci v Libyi, kterou rozpoutal mezinárodní imperialismus i za účasti Řecka, kdy v první řadě jdou francouzsko-britští řezníci s podporou USA. Toto je Evropská unie "demokracie a svobody, toto je "svobodný svět"!

Celý článek...
 
Válka proti Libyi Tisk E-mail
Pátek, 18 březen 2011

Tisíce Indů, Egypťanů, Číňanů, Turků, Evropanů, Korejců a dalších prchá z Libye. Co vůbec dělali v Libyi? Západní média tvrdí, že nezaměstnanost samotných Libyjců přesahuje 30%. Pokud je to pravda, proč tam pracovalo tolik cizinců? CNN, BBC, Al Džazíra, nejmenujíc všechny tiskové agentury, nám vnucují představu o lidovém povstání proti krvavému diktátoru  Kaddáfímu, jeho synům a nohsledům, kteří za čtyřicet let přeměnili demokratickou zemi v peklo. Přesně podle připraveného scénáře podpory kontrarevolučních sil slyšíme rozhovory s "revolucionáři" uskutečněné údajně  na ulicích Benghází nebo Tripolisu, s kulisou střelby ze samopalů, pálením obrazů diktátora a jeho vlajek.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 816 - 820 z 1408
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.