Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Friday, April 20 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Obama skolil Usámu? Tisk E-mail
Pondělí, 02 květen 2011

Fotomontáž mrtvého Usámy bin LadinaStará "majetková hodnota" tvůrců Nekonečné války je mrtva. Zpráva o zabití Usámy Bin Ladina přišla z Pakistánu, ze země, ve které je taková spoluúčast mezi tajnými službami a islámistickými skupinami, že blízkost je tak silná, že to činí vždy obtížným pochopit, kdo opravdu tahá za opratě. V podobném kontextu se každá zpráva stává pochybnou a dokonce se opakující. Kolikrát z Pákistánu v průběhu posledních deseti let od 11. září přicházely zprávy o smrti velkého postrachu s vousy a turbanem a o jeho nenadálém zmizení?

Celý článek...
 
USA riskují válku s Čínou a Ruskem Tisk E-mail
Neděle, 01 květen 2011

Rozhovor Press TV s Dr. Paulem Craigem, bývalým tajemníkem ministra financí USA.

Zatímco revolty v Tunisku a Egyptě zastihly USA nepřipravené, existují spekulace, že USA stojí za povstáními v Libyi a Sýrii. Rusko a Čína tento vývoj také sledují.

Press TV hovoří v Panama City s Dr. Paulem Craigem Robertsem, bývalým tajemníkem ministra financí USA, jenž výstižně poskytuje náhled na širší rámec americké hegemonistické strategie, jež se vážně dotýká ruských a čínských zájmů.

Celý článek...
 
Česká diplomacie: O zametání před vlastním prahem Tisk E-mail
Středa, 27 duben 2011

KubaByl březen 2011. Jeden z žoldáků odpykávajících si trest ve vězení na Kubě byl propuštěn. Jmenuje se Oscar Elías Biscet.

Jen pár hodin po jeho propuštění ho pracovníci velvyslanectví České republiky v Havaně přivezli na svou diplomatickou misi, aby tam mohl pronést urážky na adresu kubánského lidu a vlády a neuctivě se o nich vyjadřovat.

Celý článek...
 
Dopis Chu Ťin-Tchaa Fidelu Castrovi Tisk E-mail
Neděle, 24 duben 2011

Generální tajemník Ústředního výboru Komunistické strany Číny Chu Ťin-tchao zaslal dopis komandantu Fidelu Castrovi, ve kterém zdůrazňuje podporu Činy socialistické Kubě i v případě zahraniční intervence.

Celý článek...
 
Devalvace mezinárodního práva Tisk E-mail
Pátek, 22 duben 2011

Při hlubším zamyšlení nad postupem globalizovaného kapitalismu vůči Libyi a Pobřeží Slonoviny dojdeme k závěru, že jde o pokus přeměnit mezinárodní právo v nástroj, ospravedlňující prosazování imperialistické diktatury ve světovém měřítku. Ozbrojená agrese proti vládám, usilujícím o rozvoj sociálně -  ekonomického systému plnícího požadavky svého lidu, jejímž  cílem je uloupení jejich přírodního bohatství a státního nebo všelidového vlastnictví, se po zániku SSSR a Světové socialistické soustavy stala hlavní formou úsilí o prodlužování životnosti buržoazní diktatury, závislé na stabilitě životní úrovně obyvatelstva v USA a v zemích jejich spojenců.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 806 - 810 z 1415
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.