Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Tuesday, August 30 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Zjuganov: K rusko-americkým rozhovorům Tisk E-mail
Pátek, 09 duben 2010

Desátého února (tedy před podpisem "pražské" rusko-americké smlouvy) vystoupil ve Státní dumě předseda ruských komunistů Gennadij Zjuganov s prohlášením k rusko-americkým rozhovorům o omezení strategických zbraní. Uvedl, že frakce KS RF ve Státní dumě Ruské federace je znepokojena podivným chvatem, kterou demonstruje ruské vedení při jednáních o uzavření nové smlouvy o snížení počtů strategických jaderných bojových hlavic a nosičů.

Celý článek...
 
Americké hrozby progresivnímu vývoji ve Venezuele Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 duben 2010

fidel_chavez.jpgPřed americkou senátní komisí pro zpravodajskou činnost přednesl 2. února 2010 admirál Dennis Blair, ředitel tzv. Národního zpravodajství koordinujícího činnost všech zpravodajských a bezpečnostních agentur Spojených států, každoroční zprávu Roční hodnocení hrozeb Spojeným státům.

Celý článek...
 
Po roce vlády demokratického prezidenta Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 březen 2010

První rok vlády prezidenta Obamy potvrzuje ty nejčernější obavy světové levice, že se jeho politika liší od postupů jeho předchůdce pouze demagogickou rétorikou typu přirovnání komunismu k nacismu, jak to učinil ve svém inauguračním projevu, a ve které pokračoval po celý rok, až do ?Poselství o stavu Unie?. Spoléhá na své osobní kouzlo a libovolně mění své postoje. Připomeňme si jen jeho měnící se pohled na výslechy údajných teroristů v mučírnách CIA, jaderné odzbrojovací procesy, sliby svobody pro všechny země a ujišťování o brzkém rozkvětu národů Ameriky.

Celý článek...
 
Rozličnost lidových hnutí nebrání jejich posilování Tisk E-mail
Středa, 24 březen 2010

fidel_chavez.jpgV posledních letech lidová hnutí v Latinské Americe sílí a upevňují svou pozici. Zároveň však musí čelit silné kriminalizaci. Tu organizují ti, kteří považují své zájmy za ohrožené. Platí to z mezinárodního hlediska zejména o USA a ve vnitropolitických otázkách o pravicových stranách, hájících zájmy silného kapitálu a latifundistů, napsal brazilský server Vermelho.

Celý článek...
 
Komunistické hnutí se rozvíjí a roste v bojích Tisk E-mail
Úterý, 23 březen 2010

20. století s sebou přineslo - počínajíc Říjnovou revolucí v roce 1917 -vlnu sociálního a národního osvobození, čehož nejjasnějším důkazem je desítky let trvající existence socialistického svazku států. Zatímco kapi­talismus ve 20. století přinesl fašismus s miliony mrtvých, válkou, kon­centračními tábory a genocidu, byl to Sovětský svaz, jehož hrdinný ná-rod, stejně jako Rudá armáda a komunistická strana, kteří měli podíl na ukončení druhé světové války a zničení fašismu. Také v jiných zemích, v neposlední řadě také v Rakousku, dosáhli komunisté významný a na mnoha místech rozhodující podíl na bojích proti fašismu a národněosvo-bozeneckých bojích.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 806 - 810 z 1296
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.