Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, February 19 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Latinskoamerická integrace Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 duben 2011

fidel_chavez.jpgDelegace 32 latinskoamerických a karibských zemí jednaly v Caracasu o sociálních otázkách. Na závěr podepsaly dokument o integračním rozvoji v oborech zdravotnictví, potravinovém zabezpečení a vzdělání.

Celý článek...
 
Libye, dálkově ovládaná revoluce Tisk E-mail
Středa, 06 duben 2011

Mesmari a KaddafíOdhalení o zapojení francouzských tajných služeb do plánování revolty proti Kaddafímu a o přítomnosti angloamerických speciálních jednotek v Kyrenaice od prvních fází povstání, ne-li již dříve.

Kdyby nedošlo k ostrému diplomatickému střetu o Libyi, který probíhá mezi Itálii a Francii, stěží bychom se seznámili s pobuřujícím zázemím "libyjské revoluce", které včera zveřejnil Berlusconiho tisk ukazující, jak lidová revolta proti Kaddafímu byla řízena z Paříže již od října minulého roku.  

Celý článek...
 
Fašistická válka NATO Tisk E-mail
Pátek, 01 duben 2011

Fidel

Úvahy soudruha Fidela

Nebylo třeba být jasnovidcem, aby bylo možné vědět to, co jsem předpověděl se strohou přesností na stránkách Webu CubaDebate mezi 21. únorem a 3. březnem: "Plán NATO je okupovat Libyi", "Morbidní tanec cynismu" a "Nevyhnutelná válka NATO".

Celý článek...
 
Libye jmenuje nikaragujského kněze Miguela D´Escota svým představitelem v OSN Tisk E-mail
Středa, 30 březen 2011

Miguel D'EscotaLibyjská vláda jmenovala pátera Miguela D´Escota, kněze a jednoho z vůdčích představitelů Sandinistické revoluce a bývalého předsedu Valného shromáždění OSN, jako svého představitele v OSN.

"Všeobecný lidový výbor mezinárodních vztahů a mezinárodní spolupráce sděluje Vaší excelenci, že Džamáhíríje se rozhodla jmenovat pana Miguela D´Escota Brookmana, bývalého ministra zahraničních věcí Nikaragui, jako svého představitele v OSN v New Yorku".

Celý článek...
 
Vpád začne za týden Tisk E-mail
Středa, 30 březen 2011

G. ChiezaPodle mínění exposlance evropského parlamentu Giulietta Chiesy připravuje koalice, která bojuje s Muammarem Kaddáfím, pozemní operaci.

"Jestliže se USA nepodaří fyzicky zlikvidovat Muammara Kaddáfího, budou nuceny vtrhnout do Libye," řekl v interview novinám VZGLJAD ("Názor", "Pohled" - pozn. překladatele) bývalý poslanec Europarlamentu za Itálii politolog Giulietto Chiesa. Je přesvědčen, že do pozemní operace do této země zbývá několik dní.

NATO nakonec souhlasilo s velením vojenské operace proti režimu Muammara Kaddáfího v Libyi. Rozhodnutí bylo oznámeno na základě výsledků konzultací, které proběhly ve čtvrtek. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 806 - 810 z 1408
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.