Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Thursday, November 23 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Výročí mise Robinson Tisk E-mail
Pondělí, 14 březen 2011

fidel_chavez.jpgNárody Kuby a Bolívarské Republiky Venezuela pokračují v dosahování nových a významných úspěchů v oblasti školství. Je to výsledek desetileté aplikace Integrální smlouvy o bilaterální spolupráci. Bylo to období vynikající společné práce na rozvoji činnosti v rámci mise Robinson, zdůraznil náměstek ministra pro vzdělávací procesy na XII. kongresu Pedagogiky 2011.

Celý článek...
 
Poslední argument "gentlemana" Tisk E-mail
Sobota, 12 březen 2011
9. března zazněl první úder zvonu: "NATO nezahájí speciální operaci proti Libyi bez rezoluce RB OSN" uvedl jeho generální tajemník Rasmussen v interview na britském kanálu "Sky News". Podle jeho slov je NATO pohoršeno událostmi v Libyi, poněvadž činnost Kaddáfího režimu se přibližuje stavu, který je možné označit za zločin proti lidskosti. Aliance dosud "údajně" nemá operační plán pro zásah v Libyi. Ten by měl být projednán na zasedání aliančních ministrů války 10.8.2011.
Celý článek...
 
Ne imperialistické agresi proti Libyi Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 březen 2011

Komuniké Portugalské komunistické strany

Vyjadřujíce hluboké znepokojení nad nedávnými událostmi v Libyi, Portugalská komunistická požaduje mírové a politické řešení konfliktu bez zahraničního vměšování.

Celý článek...
 
Libye a návrat humanitárního imperialismu Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 březen 2011

Znovu se objevila banda v plné sestavě: strany Evropské levice (seskupení "umírněných" komunistických stran), "zelení" José Bového, nyní spojenci Daniela Cohn Bendita, který ještě nenašel jedinou válku USA a NATO, která by se mu nelíbila, různé trockistické skupiny a přirozeně Bernard-Henri Lévy a Bernard Kouchner, všichni požadující v nějaké formě "humanitární intervenci" nebo obviňující latinskoamerickou levici, jejíž pozice je mnohem rozumnější, že údajně jedná jako "užitečný idiot" ve prospěch "libyjského tyrana".

Celý článek...
 
Nevyhnutelná válka NATO - II. Tisk E-mail
Úterý, 08 březen 2011

FidelÚvahy soudruha Fidela

Pokračování

Když Kaddáfí, ve věku pouhých 28 let coby plukovník libyjské armády inspirovaný svým egyptským kolegou Abd Násirem, svrhl v roce 1969 krále Idrise I, uskutečnil významná revoluční opatření, jako byla agrární reforma a znárodnění ropy. Rostoucí příjem byl věnován ekonomickému a sociálnímu rozvoji, obzvlášť vzdělávacím a zdravotním službám poskytovaným poměrně nerozsáhlému libyjskému obyvatelstvu žijícímu v pouštní oblasti s málo obdělávatelnou půdou.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 806 - 810 z 1391
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.