Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Tuesday, March 28 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Chávez opět vyhrál Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 září 2010

Venezuelská Chavezova vládní Socialistická sjednocená strana (PSUV) podle volebního úřadu získala 95 ze 165 křesel a opozice nejméně 63 křesel. Dva mandáty připadly jedné z menších stran a další ještě nebyly určeny.  Opět tedy vyhrála svobodné volby.

Celý článek...
 
Vláda metodou zkoušky a omylu Tisk E-mail
Středa, 29 září 2010

head.gifUpozorňuji raději předem, že následující zpráva nemá nic společného s Českou republikou. Pokud budou následující věty někomu něco připomínat, jedná se podobnost čistě náhodnou; tento redakční sloupek listu The Morningstar byl opravdu napsán v Británii a o současné britské vládě (pozn. překl.). Sága téhle střelené a nekompetentní (vládní) koalice, pokud vůbec uvěříte, že je to možné, se v neděli 8. srpna dokázala obrátit k horšímu.

Celý článek...
 
Parlamentům a národům světa Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 září 2010
Dne 12. září 2010 se završilo již 12 let nespravedlivého věznění Gerarda Hernándeze Nordela, Ramóna Labaňina Salazara, Antonia Guerrera Rodrígueze, Fernanda Gonzáleze Llort a Reného Gonzáleze Sehwererta v amerických žalářích.
Celý článek...
 
Významná hlasování v Brazílii a Venezuele Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 září 2010

Volby v obou zemích mohou rozhodujícím způsobem ovlivnit orientaci rozvoje ekonomiky a politiky Latinské Ameriky v příštím desetiletí. Parlamentní volby ve Venezuele (26. září) určí, zda prezident Hugo Chávez získá dvoutřetinovou většinu důležitou pro plnění socialistického programu. V Brazílii - nejmocnější, dynamicky se rozvíjející průmyslové a proexportní zemědělské ekonomice v regionu, se uskuteční prezidentské volby 3. října 2010.

Celý článek...
 
Ruští komunisté a íránská krize Tisk E-mail
Úterý, 07 září 2010

Přestože volby prezidenta v Rusku se mají konat až v březnu 2012, ekonomická krize a následné snižování životní úrovně lidu dále zpochybnila sliby vedení současného režimu o možnostech urychlené nápravy. Do popředí vystupuje otázka, kdo se kromě Medveděva a Putina stane třetím důležitým kandidátem. Bezpochyby jím bude znovu předseda ruských komunistů Gennadij Zjuganov, i když on sám několikrát na veřejnosti uvedl, že je zatím předčasné hovořit o jeho účasti v boji o funkci prezidenta.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 806 - 810 z 1338
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.