Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, February 20 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Politika USA na Středním a Dálném východě Tisk E-mail
Pondělí, 19 červenec 2010

V poslední době pocítila militaristické záměry Spojených států i ČLR. Na lednové prohlášení prezidenta Obamy, že záměrem USA je prodat Tchajwanu bojovou techniku a zbraně za 6,7 miliard USD (60 bojových vrtulníků Black Hawk, protivzdušné rakety Patriot III, protilodní rakety Harpoon, minolovky a elektroniku pro letouny F-16), nereagovalo vedení ČLR pouze ostrou deklarací.

Celý článek...
 
Propuštění "politických vězňů" v souvislostech Tisk E-mail
Pátek, 16 červenec 2010

Katolická církev na Kubě oznámila 7. července dohodu mezi vládou Raúla Castra a kardinálem Jaime Ortegou, havanským arcibiskupem, za spolupráce ministra zahraničních věcí Španělska Miguela Ángela Moratinose, o propuštění 52 zbylých vězňů po odhalení konspirace v letech 2002-03 - usilující o zničení socialistického zřízení na ostrově.

Celý článek...
 
Nevyhnutelný střet Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 červenec 2010
Nedávno jsem řekl, že svět brzy zapomene na tragédii, která se rychle blíží v důsledku více než dvěstě let trvající politiky sousední supermocnosti ? Spojených států. Poznali jsme jejich sínusovitý vývoj i zrádné působení, prudký ekonomický růst s využitím vědecko-technického rozvoje, obrovské bohatství nahromaděné nepatrnou menšinou, která tam i v ostatních zemích disponuje neomezeným bohatstvím a užívá ho na úkor naprosté většiny pracujících doma i ve zbytku světa.
Celý článek...
 
USA umožnily povraždit přes 3000 Kubánců Tisk E-mail
Úterý, 06 červenec 2010

Impérium se svými spojenci vyhlásilo nové křižácké tažení ve snaze démonizovat Kubu. Jeho mocná politická a mediální mašinerie rozpoutala kolosální operace  s cílem diskreditovat revoluční proces na Kubě, destabilizovat zemi a vyprovokovat podmínky pro zničení kubánského sociálního systému.

Celý článek...
 
Kapitalismus likviduje životní prostředí Tisk E-mail
Pondělí, 05 červenec 2010

1700675939-1.jpgPokračující katastrofa v Mexickém zálivu, kde každodenně unikají do dříve jednoho z nejkrásnějších moří světa miliony litrů smrtelného jedu v podobě ropy, mně připomněla mého docenta filozofie, který nám v šedesátých letech minulého století v diskusích o koncepcích ochrany životního prostředí tvrdil, že nemá cenu se rozčilovat, protože k reálné změně dojde až tehdy, kdy americký prezident nenajde čisté místo ke svému odpočinku.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 806 - 810 z 1324
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.