Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Tuesday, February 28 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Případ kubánské (miamské) Pětice Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 srpen 2010

Na základě informací poskytnutých Výbory pro osvobození Pětice kubánských hrdinů z USA, Velké Británie a Belgie vám přinášíme chronologický přehled vývoje případu Miamské pětice od doby jejich zadržení a uvěznění ve Spojených státech v roce 1998. V článku naleznete důvody jejich obvinění a jaké důkazy proti nim uplatnila americká administrativa, ale také srovnání jiných případů probíhajících ve Spojených státech v kontrastu s přístupem administrativy USA k Pětici.

Celý článek...
 
Brzezinski by dal přednost upevnění týlu Tisk E-mail
Úterý, 24 srpen 2010

Zbigniev Brzezinski jistě nevzpomíná s uspokojením na rok 1979, kdy jako poradce prezidenta Jimmyho Cartera pro národní bezpečnost (jediná státní funkce, kterou kdy vykonával) dostal neočekávaný úder od vůdce islámské revoluce ajatolláha Chomejního, který ukončil proamerickou diktaturu Rézy Pahlavího.

Celý článek...
 
Vyhlásit nezávislý stát Palestina Tisk E-mail
Pondělí, 23 srpen 2010

Arabská oblast obecně a palestinská otázka obzvlášť zaznamenává nebezpečný vývoj, pokud jde o sionistickou agresivitu ztělesněnou v rozšiřování tempa judaizace města Jeruzaléma, v pokračování výstavby osad, výstavby zdi apartheidu, zatýkacích kampaní, vojenských vpádů, stavění vojenských kontrolních zátarasů na Západním břehu Jordánu a pokračování různých forem blokády Gazy, ale i v izraelském vyhrožování vůči Libanonu a Sýrii. 

Celý článek...
 
Tichá okupace Kostariky Tisk E-mail
Sobota, 21 srpen 2010

Rok po státním převratu v Hondurasu pokračují Spojené státy v neomezené cestě militarizace amerického kontinentu. Posledním husarským kouskem je tichá okupace Kostariky, napsal týdeník Komunistické strany Portugalska Avante.

Celý článek...
 
Předvolební venezuelský boj o veřejné mínění Tisk E-mail
Pátek, 30 červenec 2010

Je evidentní, že  současnou etapu globální krize v regionu Latinské Ameriky významně ovlivní výsledky venezuelských zářijových parlamentních voleb. V boji o ovlivňování veřejného mínění využívá vnitřní pravicová opozice vnější finanční podporu USA, která proudí do země prostřednictvím tzv. nevládních organizací (ve skutečnosti rezidentur CIA) sídlících v Caracasu, soustřeďujících se nejen na řízení protivládních médií, ale i na organizování podvratné činnosti. Tu však, od okamžiku upevnění ekonomické a politické spolupráce Venezuely s Íránem, přebírá postupně izraelský Mossad. Opozice ve své propagandě využívá problémy ovlivňující postoje levicového voliče, zejména vysokou inflaci (11,3 %), problémy v zásobování potravinami a poměrně vysokou kriminalitu, což společně vzato ztěžuje život dělnickým rodinám, poněvadž zvyšování mezd bylo spíše výjimečné.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 801 - 805 z 1326
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.