Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Sunday, April 26 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Lidstvo v 21. století Tisk E-mail
Pondělí, 10 srpen 2009

prebytek.jpgVinou globalistického pojetí vysávání přírodních zdrojů a bezohledného ždímání levné pracovní síly v rozvojových zemích je relativní míra chudoby stále vyšší a vyšší. Seznamte se se situací milionů lidí v 21. století! 

Celý článek...
 
Rozmach kubánského lékařského programu Tisk E-mail
Úterý, 04 srpen 2009

Promocí 4700 lékařů v tomto školním roce, což je nejvyšší roční počet ukončených studií v novodobé historii Kuby od roku 1961, bylo dosaženo celkového počtu 100 000 vysokoškolských odborníků v lékařském oboru, kteří vyšli z kubánských vysokých škol, vyznačujících se vysokou vědeckou úrovní a zvýrazněným sociálním posláním ve prospěch nejchudších lidových vrstev na světě.

Celý článek...
 
Vztahy Ruské federace se Spojenými státy Tisk E-mail
Pondělí, 03 srpen 2009

Jak dalece jsou věrohodná tvrzení levicového tisku o pozitivních změnách za vlády nového prezidenta Baracka Obamy? Válečný rozpočet USA na rok 2010, který bude schválen letos v červenci, je nejvyšší v historii USA a, jako již dlouhou dobu, převyšuje sumu vojenských výdajů všech ostatních států světa. Po pádu bipolárního světa v roce 1991 se naskytla Spojeným státům unikátní možnost realizovat svůj věčný sen o světové nadvládě. Staly se jedinou supervelmocí a již v roce 1992 prohlásil prezident George Bush starší, že nedopustí, aby v budoucnosti vznikl na postsovětském prostoru stát, schopný se postavit Spojeným státům. USA ihned zahájily, prostřednictvím Jelcina a některých ruských generálů, likvidaci ruských ozbrojených sil a jejich hlavního prvku strategických útočných jaderných sil . Sovětský svaz a po něm Rusko přesně dodržovaly smlouvy o snižování počtů jaderných nosičů a bojových hlavic, likvidovaly novou bojovou techniku, zatímco USA ukládaly hlavice podléhající povinnosti likvidace do skladů a modernizovaly své strategické jaderné síly.

Celý článek...
 
Genocida v Hondurasu Tisk E-mail
Sobota, 01 srpen 2009

key.jpgHonduraské ozbrojené síly a policie praktikují genocidu kolektivního charakteru, prohlásil obránce lidských práv této země měsíc po vojenském puči. Předseda Výboru pro lidská práva v Hondurasu Andrés Pavón podle listu Granma Internacional informoval tisk, že vzhledem k této skutečnosti předložil právní stížnost Nejvyššímu soudnímu dvoru formou ochrany před zákazem vycházení.

Celý článek...
 
Alternativní cesty k odstraňování nepohodlných režimů Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červenec 2009

I po návštěvě ČR a Turecka se 7. dubna se Obama zastavil v Bagdádu na jednání s prezidentem Talabáním a premiérem Málikím. Přes sliby svých generálů se ale do sídla vlády nedostal. Schůzka se musela uskutečnit v (uloupeném) paláci prezidenta Saddáma Husajna, nyní přejmenovaném na Camp Victory, situovaném asi čtyři kilometry od letiště, kam se dostal pod ochranou vojenského doprovodu, který ho chránil před palbou iráckých odbojových sil. Ani šest let vyvražďování iráckého lidu a přeměna kvetoucí země v hromady trosek, zamořených na tisíciletí radioaktivním zářením ze 3000 tun ochuzeného uranu, používaného ke zvýšení průraznosti amerických pum, raket a střel, nedonutily Iráčany se vzdát a podřídit se okupantům. Část okupačních vojsk má do konce roku 2011 postupně odcházet. Zbytek má zůstat na základnách a podporovat kolaborantskou vládu. Pochybnosti o splnění záměru, navrženého bývalým prezidentem Bushem, vedou současnou administrativu k hledání jiné cesty prosazování izraelských a amerických zájmů v Perském zálivu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 801 - 805 z 1205
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.