Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Tuesday, March 20 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Zavraždění Usámy bin Ladina Tisk E-mail
Pátek, 06 květen 2011

FidelZamyšlení Fidela Castra Ruz (4.května 2011)

Kdo se těmito otázkami zabývá, ví, že 11. září 2001 vyjádřil náš lid lidu Spojených států svou solidaritu a nabídl skromnou spolupráci v lékařské oblasti, kterou jsme mohli poskytnout obětem brutálního atentátu na newyorkská "Dvojčata".

Celý článek...
 
Fidel Castro: Revoluce pokračuje dál Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 květen 2011

Granma Internacional uveřejnila zamyšlení Fidela Castra, které napsal v den zakončení sjezdu. Uvádí v něm: Znal jsem zprávu soudruha Raúla pro šestý sjezd Strany. Ukázal mi ji několik dní předem z vlastní iniciativy, jak to dělal s mnoha jinými záležitostmi, aniž bych to požadoval, protože jsem předal, jak už jsem dříve vysvětlil, všechny své stranické a státní funkce v prohlášení z 31. července 2006. Udělat to byla povinnost, o čemž jsem ani chvilku neváhal. Věděl jsem, že můj zdravotní stav byl vážný, ale byl jsem klidný. Revoluce pokračovala dál; nebyl to její nejobtížnější moment poté, co SSSR a socialistický tábor zmizely, zůstali ale žoldáci a měšťáci se svými zavazadly a vaky ve svém zlatém exilu. "Yankeyové" měli teď kromě Kuby další revoluci ve Venezuele. Úzká spolupráce mezi oběma zeměmi přejde také do dějin Ameriky jako příklad enormního revolučního potenciálu národů stejného původu a se stejnou historií.

Celý článek...
 
Obama skolil Usámu? Tisk E-mail
Pondělí, 02 květen 2011

Fotomontáž mrtvého Usámy bin LadinaStará "majetková hodnota" tvůrců Nekonečné války je mrtva. Zpráva o zabití Usámy Bin Ladina přišla z Pakistánu, ze země, ve které je taková spoluúčast mezi tajnými službami a islámistickými skupinami, že blízkost je tak silná, že to činí vždy obtížným pochopit, kdo opravdu tahá za opratě. V podobném kontextu se každá zpráva stává pochybnou a dokonce se opakující. Kolikrát z Pákistánu v průběhu posledních deseti let od 11. září přicházely zprávy o smrti velkého postrachu s vousy a turbanem a o jeho nenadálém zmizení?

Celý článek...
 
USA riskují válku s Čínou a Ruskem Tisk E-mail
Neděle, 01 květen 2011

Rozhovor Press TV s Dr. Paulem Craigem, bývalým tajemníkem ministra financí USA.

Zatímco revolty v Tunisku a Egyptě zastihly USA nepřipravené, existují spekulace, že USA stojí za povstáními v Libyi a Sýrii. Rusko a Čína tento vývoj také sledují.

Press TV hovoří v Panama City s Dr. Paulem Craigem Robertsem, bývalým tajemníkem ministra financí USA, jenž výstižně poskytuje náhled na širší rámec americké hegemonistické strategie, jež se vážně dotýká ruských a čínských zájmů.

Celý článek...
 
Česká diplomacie: O zametání před vlastním prahem Tisk E-mail
Středa, 27 duben 2011

KubaByl březen 2011. Jeden z žoldáků odpykávajících si trest ve vězení na Kubě byl propuštěn. Jmenuje se Oscar Elías Biscet.

Jen pár hodin po jeho propuštění ho pracovníci velvyslanectví České republiky v Havaně přivezli na svou diplomatickou misi, aby tam mohl pronést urážky na adresu kubánského lidu a vlády a neuctivě se o nich vyjadřovat.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 801 - 805 z 1412
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.