Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Sunday, May 20 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
WFDY: Solidarita s bojem španělské mládeže Tisk E-mail
Pondělí, 30 květen 2011

WFDYSvětová federace demokratické mládeže (WFDY) důrazně odsuzuje násilné represe prováděné policejními orgány provincie Katalánska proti mladým lidem tábořícím na protest proti vládní politice a za práva mládeže v centru Barcelony.

Celý článek...
 
Ekvádorci souhlasí s vládními reformami Tisk E-mail
Pátek, 27 květen 2011

Podle předběžného zjištění Ekvádorské národní volební rady (CNE) bylo potvrzeno vítězství s 20% rozdílem ve prospěch odpovědí ANO v lidovém referendu vyvolaném pokrokovou vládou. Předběžný výsledek se opírá o sečtení 75 % hlasů nahlášených volebními centry. Prezident Rafael Correa sleduje mj. reformu soudního sytému a posílení boje proti nedostatečné bezpečnosti v zemi.

Celý článek...
 
Imperialistické války Tisk E-mail
Sobota, 21 květen 2011

kolecka.jpgJsme proti agresi NATO, ale souhlasíme s právem libyjského lidu na svobodu, podporujeme svržení diktátora, který vraždí demonstranty,  slyšíme od evropské i světové levice, včetně komunistických poslanců v českém i evropském  parlamentu. Jsou to Spojené státy a jejich spojenci, kdo přinášejí svobodu?  I naší komunisté hovoří - souhlasíme se vším co je podpořeno mandátem RB OSN. Tentokrát RB OSN rozhodla bez důkazů, souhlasila s tím, že Kaddáfí vraždí mírové demonstranty, aniž proto žádala věrohodné důkazy. TV stanice CNN, BBC, Al Džazíra, nehledě na všechny naše buržoazní tiskové agentury, nám vnucují představu o lidovém povstání proti krvavému diktátorovi Kaddáfímu, jeho synům a nohsledům, kteří za čtyřicet let přeměnili pohádkovou říší snů libyjského krále Idrise v peklo.  

Celý článek...
 
Globální civilisté za mír přijeli do Libye Tisk E-mail
Pátek, 20 květen 2011
Globální civilisté za mírPoužití zbraní s ochuzeným uranem a klastrových bomb v Libyi

Delegace organizace Globální civilisté za mír přijela do Libye a jejím cílem je zjistit fyzické a psychologické účinky na libyjské obyvatelstvo, jejich kulturu a strukturní škody na místech, která se stala cílem útoků NATO, OSN, USA a Velké Británie s krycím pláštíkem rezoluce UNSCR-1973.
Celý článek...
 
Biskup z Tripolisu: NATO zabíjí civilisty Tisk E-mail
Pondělí, 16 květen 2011

TripolisMonsignor Martinelli obviňuje Alianci z bombardování bez rozmyslu: "Je to nemorální věc". Vyzývám politiky: "Přijeďte se podívat, co děláte".

Zkreslené informace mající za cíl zakrýt zločiny NATO, nevinné mrtvé, ženy, strace a děti a zemi, ve které byl zničen společenský život. V Tripolisu se nedá ani spát: střely vybuchují v blízkosti obytných budov a nemocnic. Monsignor Martinelli, biskup v hlavním městě Libye, vypráví novináři Peacereporter o zoufalém odporu obyvatel, který se nachází mezi bombami NATO a tlakem režimu, který je stále na nohou a nezdá se být připraven k pádu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Následující > Konec >>

Výsledky 801 - 805 z 1419
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.