Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Friday, April 28 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Pohled přes zaměřovač pušky Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 únor 2011
key.jpgOd masakru v arizonském Tucsonu jsem si přečetl několik set webových stránek, hledaje alespoň částečně soucitné a nepokrytecké posouzení masové vraždy. Nakonec jsem jedno našel, napsal ho Američan John Deer SJ, jesuitský duchovní, mírový aktivista, v létech 2002 ? 2004 kněz ve čtyřech farnostech v Novém Mexiku. Prošel mnoha válečnými zónami, byl za své nesčetné mírové aktivity 75x zatčen. Nyní byl navržen arcibiskupem Desmondem Tutu na Nobelovu cenu míru. Stať byla publikována v "National Catholic Reporteur" (http: ncronline.org).
Celý článek...
 
WFDY: Solidarita s povstáním bahrajnského lidu Tisk E-mail
Pátek, 18 únor 2011

V posledních dnech jsme svědky širokého hnutí protestů a demonstrací v Bahrajnu, které požaduje demokratickou politickou reformu směrem k ústavnímu demokratickému státu. Toto je historickým požadavkem pokrokových sil Bahrajnu a nyní se mnoho lidí kolem něj soustřeďuje. Desítky tisíc lidí požadující svá nezcizitelná politická práva vyšly do ulic, což je velice významné v zemi s půl miliónem obyvatel. Hnutí se zdá být jednotným a silným, což dává naději na možný úspěch pro lid.

Celý článek...
 
WFDY: Tyran padl a jen moc lidu toho byla schopna! Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 únor 2011

EgyptJe to velký historický okamžik hrdosti a důstojnosti, nadšení a vytrvalosti. Je to doba, kdy lid povstal za svá nezadatelná práva, kdy bojoval, vzbouřil se a vyhrál. Velký egyptský lid dosáhl obrovského vítězství, kterým může přetvořit budoucnost své země a také regionu. Po 30 letech tyranie Mubarakova režimu, loutky imperialismu v regionu, který pracoval ve dne v noci na ochraně zájmů USA a Izraele v tomto regionu, byl vyhnán lidem, i když v úplné ukázce pokrytectví teď všichni bývalí podporovatelé Mubarakova režimu přicházejí do médií, aby pozdravili úspěchy egyptského lidu svrhnutím svého včerejšího spojence.

Celý článek...
 
Je Chávez diktátor? Tisk E-mail
Středa, 16 únor 2011

27. ledna 2011 oznámil prezident venezuelské státní ropné korporace CITGO se sídlem v USA, Alejandro Granado zahájení již  šestého ročníku programu "Levná topná nafta pro chudé". "Jde o sociální iniciativu, založenou na humanitárních a solidárních principech, prosazovaných venezuelskou vládou", uvedl  Granado ve svém vystoupení na slavnostním ceremoniálu.

Celý článek...
 
Egypt v obraze Tisk E-mail
Pondělí, 07 únor 2011

Autentické záběry brutálního najíždění auty do protimubarakovských demonstrantů v Egyptě dokumentují, k jakému jednání sahají prorežimní síly, které se různými prostředky snaží zastrašit lidový odpor proti 30tileté vládě Mubarakova režimu podporovaného ze strany USA. Koukněte zde:

 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 781 - 785 z 1353
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.