Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Friday, November 27 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Bílá kniha o Bundeswehru Tisk E-mail
Úterý, 19 leden 2010

Poslední vývoj mezinárodních vztahů napovídá, že tři hlavní mocnosti USA, EU a Japonsko nejsou schopny, bez dalšího upevnění svých vojenských aliancí, řešit vojenskou cestou hlavní krizové problémy současné epochy. To potvrzují následující fakta: - selhání pokusů okupovat Irák, vynutit si poslušnost Íránu, Běloruska a KLDR; - neschopnost zabránit vzniku nových regionálních mocností, jakými jsou ČLR, Ruská federace a latinskoamerický mocenský blok; - neutralizovat základní rozpory kapitalismu: oslabovat masová hnutí, zastavit války o zdroje surovin.

Celý článek...
 
USA a masmédia kryjí teror honduraských pučistů Tisk E-mail
Pondělí, 18 leden 2010

StopPaceMotion.gifHromady mrtvých aktivistů v Hondurasu. Sdělovací prostředky mlčí, v Hondurasu i jinde po celém světě, zatímco rostou skupiny příbuzných a známých, kteří se ústním podáním informují o mrtvých soudruzích a soudružkách. Svět byl zavalen zprávami hlavních sdělovacích prostředků velkých komerčních řetězců jako např. The New York Times, že volby 29. listopadu byly čisté a spravedlivé (na základě informací řízených pučistickou juntou, která je v současné době u moci, a je podporovaná Spojenými státy), ale násilí narůstalo rychleji, než jsme se obávali.

Celý článek...
 
Chávezova historická výzva Tisk E-mail
Středa, 13 leden 2010

Ve svém úvodním projevu na mezinárodní konferenci v Caracasu, které se od 19. listopadu 2009 zúčastnilo přes 50 delegací levicových politických stran a hnutí z 39 zemí, vyzval prezident Chávez k ustavení V. socialistické internacionály, posilující jednotu levicových revolučních stran, ochotných bojovat za socialismus a čelit globální kapitalistické krizi, jejímž sociálním produktem jsou masová nezaměstnanost, válečné intervence a hrozby budoucnosti lidstva.

Celý článek...
 
Kuba nepodporuje terorismus! Tisk E-mail
Úterý, 12 leden 2010
V pondělí 4. ledna informovaly tiskové zprávy, že od toho dne zavedla Správa USA pro bezpečnost dopravy nová, dodatečná opatření ke kontrole bezpečnosti na všech letištích světa, u kteréhokoli cestujícího s pasem ze zemí označovaných Státním departmentem ta ?podporující mezinárodní terorismus?, mezi něž svévolně a nespravedlivě zařazuje vedle Iránu, Sýrie a Súdánu Kubu, a z dalších zemí, ?jež jsou předmětem zájmu?, tj.: Afganistánu, Alžírska, Iráku, Libanonu, Libye, Nigérie, Pakistánu, Saudské Arábie, Somálska a Jemenu. Tato opatření budou rovněž uplatňována vůči jakékoli osobě, která v těchto 14 zemích absolvovala mezipřistání.
Celý článek...
 
Pohled na Tibet a úlohu dalajlamy je falešný Tisk E-mail
Pondělí, 04 leden 2010

articles.jpgČeské veřejné mínění se pod tlakem státem financovaných nevládních organizací a buržoazních médií přiklání k vnucovanému názoru, že jedinou silou, která by mohla spasit obyvatele Tibetu od čínské tyranie , je reinstalace dalajlamy a obnova světské moci buddhismu. Kým však je a oč usiluje tato výstřední osobnost, která dává před pobytem v chudých buddhistických chrámech přednost pětihvězdičkovým světovým hotelům?

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 781 - 785 z 1247
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.