Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, June 27 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Za obranu svazu bratrských národů Běloruska a Ruska Tisk E-mail
Středa, 09 červen 2010

Sekretariát Rady SKS - KSSS vyjadřuje hluboké znepokojení nad rozsáhlou mediální kampaní, zaměřenou na diskreditaci aktivit Běloruské republiky a jejího vedení, které realizuje reálný program zvýšení životní úrovně svých občanů, vedenou celou řadou vysoce postavených ruských politických představitelů.

Celý článek...
 
Mýty o "líných řeckých pracujících" Tisk E-mail
Úterý, 08 červen 2010

Od doby, co řecká krize plní stránky světových listů, se v buržoazních médiích objevilo mnoho příběhů o tom, kolik je v Řecku úředníků, jak je pracovní týden krátký, jak brzy lidé odcházejí do důchodu, pobírají tučné penze apod., jako by to bylo příčinou krize samé. Fakta a čísla jsou však ve většině případů zcela jiná.

Celý článek...
 
Je v Evropě opravdu všechno v klidu? Tisk E-mail
Pondělí, 07 červen 2010

V roce 1848, v předvečer revolučních bouří v Evropě, napsali Karel Marx a Bedřich Engels v Komunistickém manifestu:"Evropou obchází strašidlo komunismu". O 162 let později předvídají, tentokrát buržoazní, korporativní média podobné sociální exploze, které mohou získat revoluční charakter, jako přímý důsledek prohlubující se globální krize.

Celý článek...
 
Stávky v Evropě Tisk E-mail
Sobota, 29 květen 2010

V první polovině letošního března byla Evropa zasažena celou vlnou stávek, ve kterých pracující protestovali proti úsporným opatřením vyžadovaným Evropskou komisí a bankami. Národní odborové svazy ve všech zemích podpořily národní evropské vlády a finanční elitu a zaměřily se na izolování a potlačování akcí pracujících. Všechny odborové ústředny se pokusily zabránit evropským pracujícím spojit se k boji proti společnému nepříteli, evropské buržoazii a jejím agentům v národních vládách a EU. V pondělí 1.3. vstoupilo do stávky 4500 pilotů Lufthansy. Tentýž den začali stávkovat dispečeři letového provozu ve Francii, kde pokračovali v celonárodní stávce i dělníci v rafineriích Total. Ve Velké Británii, se vyslovilo pro stávku přes 80% letového personálu ?British Airways?.

Celý článek...
 
Nenáviděná tyranie vládnoucí ve světě Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 květen 2010

Pro naši dobu je typický bezprecedentní fenomén: ohrožení existence lidského druhu, do něhož imperialismus přivedl svět.  Tato bolestná realita by neměla být pro nikoho překvapením. V posledních desetiletích bylo vidět, jak se téměř nepředstativelným tempem rychle přibližuje.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 781 - 785 z 1288
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.