Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, March 27 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Recept proti krizi znal Kirchner Tisk E-mail
Úterý, 11 leden 2011

dluh.jpgDevět roků po nejtěžší krizi v historii Argentiny si její obyvatelé neradi připomínají markantní momenty oného konce roku 2001: střety mezi policií a protestujícími davy, vysoká nezaměstnanost, prázdné regály v supermarketech atd.

Celý článek...
 
Půda potřebným Venezuelanům Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 leden 2011

Venezuelský ministr zemědělství a zemědělské půdy Juan Carlos Loyo informoval, že na západě země pokračuje operace získávání ladem ležící zemědělské půdy. Operace je přímo řízena prezidentem Venezuely Hugem Chávezem, s cílem uspokojit rodiny, které byly poškozeny v těchto oblastech nedávnými silnými dešti a následnými záplavami. První šetření vlády kolem této otázky konstatovalo, že 50 % zemědělské půdy je v rukou pouhých čtyř procent vlastníků.

Celý článek...
 
Antikomunismus v Evropě neprojde! Tisk E-mail
Středa, 05 leden 2011
453314020.jpgSpolečné prohlášení 42 komunistických a dělnických stran Evropy

Komunistické a dělnické strany Evropy odsuzují provokační a urážlivou iniciativu ministrů zahraničí Bulharska, Litvy, Lotyšska, Maďarska, Rumunska a České republiky, která požaduje, aby EU naváděla k soudním perzekucím všechny, kteří v rámci EU odmítají reakcionářské kampaně přepisování dějin a kriminalizaci komunistů a komunismu.

Celý článek...
 
Chávez: Uvalit sankce na USA Tisk E-mail
Středa, 15 prosinec 2010

Prezident Venezuely Hugo Chávez řekl v Buenos Aires na slavnostní večeři pro 200 národních a zahraničních hostů, uspořádané v Růžovém domě, sídle prezidentky Cristiny Fernandezové Kirchnerové, na závěr oslav dvoustého výročí nezávislosti Argentiny, že to není Írán, na který by se měly uvalit sankce OSN kvůli jeho atomovému programu, ale Spojené státy.

Celý článek...
 
Pravá úloha WikiLeaks - "Vypálení Reichstagu" na deset způsobů Tisk E-mail
Pondělí, 13 prosinec 2010

pastarchives.jpgPo spuštění stránek WikiLeaks a tzv. úniku tajných dokumentů se řada prozíravějších lidí začala zaobírat otázkou, co bude cílem dezinformační kampaně tentokrát. Nyní je jisté, že tato dezinformační kampaň je opět tou samou, jakou využil Hitler ve "vypálení Reichstagu", či Bush ml. při "boji s terorismem" - útok na dva paneláky kdesi na západě USA. Objevily se totiž informace, že americký senát bude schvalovat zákon, díky kterému budou mít USA pravomoc zablokovat jakékoli internetové stránky. Invence nápadů válečných štváčů z Pentagonu tedy nezaznamenala žádné razantní změny, stále ta samá písnička od Adolfa Hitlera. Pojďme se tedy podívat konkrétně, o co se tedy jedná.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 781 - 785 z 1338
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.