Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Tuesday, December 12 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Globální civilisté za mír přijeli do Libye Tisk E-mail
Pátek, 20 květen 2011
Globální civilisté za mírPoužití zbraní s ochuzeným uranem a klastrových bomb v Libyi

Delegace organizace Globální civilisté za mír přijela do Libye a jejím cílem je zjistit fyzické a psychologické účinky na libyjské obyvatelstvo, jejich kulturu a strukturní škody na místech, která se stala cílem útoků NATO, OSN, USA a Velké Británie s krycím pláštíkem rezoluce UNSCR-1973.
Celý článek...
 
Biskup z Tripolisu: NATO zabíjí civilisty Tisk E-mail
Pondělí, 16 květen 2011

TripolisMonsignor Martinelli obviňuje Alianci z bombardování bez rozmyslu: "Je to nemorální věc". Vyzývám politiky: "Přijeďte se podívat, co děláte".

Zkreslené informace mající za cíl zakrýt zločiny NATO, nevinné mrtvé, ženy, strace a děti a zemi, ve které byl zničen společenský život. V Tripolisu se nedá ani spát: střely vybuchují v blízkosti obytných budov a nemocnic. Monsignor Martinelli, biskup v hlavním městě Libye, vypráví novináři Peacereporter o zoufalém odporu obyvatel, který se nachází mezi bombami NATO a tlakem režimu, který je stále na nohou a nezdá se být připraven k pádu.

Celý článek...
 
Audo: v Syrii jsou křesťané s Assadem Tisk E-mail
Neděle, 15 květen 2011

Antoin Audo(Milano) Podle chaldejského biskupa z Aleppa, mons. Antoina Auda přehání mezinárodní společenství v hodnocení probíhající krizi v Sýrii. Jezuita, který vede diecézi od roku 1992, vyjádřil v minulých dnech pro Terrasanta.net obavy, pokud jde o protesty, ale zdůraznil, že Sýrie není Irák a že president Bašár Assad zůstává oblíbeným i mezi křesťany. Podle odhadů syrského pozorovatele pro lidská práva bylo v prvních šesti týdnech demonstrací zabito více jak 450 civilistů.

Celý článek...
 
Lhaní západních médií o Sýrii - zprávy očitých svědků Tisk E-mail
Pátek, 13 květen 2011

Zatímco mediální zprávy vykreslují obraz situace v Sýrii jako masové veřejné povstání brutáně potlačované diktátorskou vládou, ti, kteří tam žijí, události popisují zcela odlišným způsobem.

Kanál RT ruské televizní stanice TV - Novosti se spojil s Anhar Kočnevovou, ředitelkou moskevské turistické společnosti specializující se na StředníVýchod. Často cestuje do Sýrie a je v kontaktu se stovkami lidí v regionu. Podělila se s nami o to, co její známí říkají o nepokojích a koho viní za šíření násilí.

Celý článek...
 
Zavraždění Usámy bin Ladina Tisk E-mail
Pátek, 06 květen 2011

FidelZamyšlení Fidela Castra Ruz (4.května 2011)

Kdo se těmito otázkami zabývá, ví, že 11. září 2001 vyjádřil náš lid lidu Spojených států svou solidaritu a nabídl skromnou spolupráci v lékařské oblasti, kterou jsme mohli poskytnout obětem brutálního atentátu na newyorkská "Dvojčata".

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 781 - 785 z 1396
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.