Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, October 24 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Tichá okupace Kostariky Tisk E-mail
Sobota, 21 srpen 2010

Rok po státním převratu v Hondurasu pokračují Spojené státy v neomezené cestě militarizace amerického kontinentu. Posledním husarským kouskem je tichá okupace Kostariky, napsal týdeník Komunistické strany Portugalska Avante.

Celý článek...
 
Předvolební venezuelský boj o veřejné mínění Tisk E-mail
Pátek, 30 červenec 2010

Je evidentní, že  současnou etapu globální krize v regionu Latinské Ameriky významně ovlivní výsledky venezuelských zářijových parlamentních voleb. V boji o ovlivňování veřejného mínění využívá vnitřní pravicová opozice vnější finanční podporu USA, která proudí do země prostřednictvím tzv. nevládních organizací (ve skutečnosti rezidentur CIA) sídlících v Caracasu, soustřeďujících se nejen na řízení protivládních médií, ale i na organizování podvratné činnosti. Tu však, od okamžiku upevnění ekonomické a politické spolupráce Venezuely s Íránem, přebírá postupně izraelský Mossad. Opozice ve své propagandě využívá problémy ovlivňující postoje levicového voliče, zejména vysokou inflaci (11,3 %), problémy v zásobování potravinami a poměrně vysokou kriminalitu, což společně vzato ztěžuje život dělnickým rodinám, poněvadž zvyšování mezd bylo spíše výjimečné.

Celý článek...
 
Venezuela: Znárodňujeme formou odkupu Tisk E-mail
Úterý, 27 červenec 2010

Využívaje přítomnosti Caroluse Wimmera, významného představitele KS Venezuely (PCV) v Portugalsku, Avante, tiskový orgán KS Portugalska (PCP), požádal o rozhovor s ním. Týkal se některých nejaktuálnějších témat z politické a sociální situace Venezuely, posilování PCV mezi dělnictvem a pracujícími a příštích voleb v této jihoamerické zemi.

Celý článek...
 
Děti jako sexuální zboží Tisk E-mail
Úterý, 20 červenec 2010

taking_notes.jpgPřibližně 293 000 severoamerických dětí a mladistvých jsou potenciálními obětmi prostitučních sítí v USA; velká většina z nich jsou děti na útěku, nebo vyhozené ze svých domovů vlastními rodiči na ulici, přiznává webová stránka severoamerického ministerstva spravedlnosti v oddíle o sexuálním zneužívání mladistvých, napsala Granma Internacional.

Celý článek...
 
Politika USA na Středním a Dálném východě Tisk E-mail
Pondělí, 19 červenec 2010

V poslední době pocítila militaristické záměry Spojených států i ČLR. Na lednové prohlášení prezidenta Obamy, že záměrem USA je prodat Tchajwanu bojovou techniku a zbraně za 6,7 miliard USD (60 bojových vrtulníků Black Hawk, protivzdušné rakety Patriot III, protilodní rakety Harpoon, minolovky a elektroniku pro letouny F-16), nereagovalo vedení ČLR pouze ostrou deklarací.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 781 - 785 z 1303
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.