Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Tuesday, July 26 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Venezuelu čeká bouřlivá volební kampaň Tisk E-mail
Středa, 30 červen 2010

Zatímco se stále přibližuje datum 26. září, kdy se ve Venezuele uskuteční parlamentní volby do Národního shromáždění, snaží se venezuelská pravice a její patroni ze Severu rozpoutávat ovzduší nestability. To by mělo ospravedlnit jimi žádoucí výsledek u volebních uren, i když jsou si vědomi, že dosud nikdy nebyl pro ně příznivý, uvedla Granma Internacional.

Celý článek...
 
Pokračování "Katyňské kauzy" Tisk E-mail
Sobota, 26 červen 2010

key.jpgJak zareaguje premiér Putin a prezident Medveděv na postup vedení Ruské komunistické strany, která se snaží prokázat, že jejich postup ve šlépějích Chruščova, Gorbačova a Jelcina, spočívající v obviňování osobnosti Stalina a vedení komunistické strany ze spáchání hrůzných zločinů, je protiruský, založený na strategické koncepci hitlerovské propagandy, podložené stovkami padělaných dokumentů, ve které po II.světové válce pokračoval celý západní svět? Dosavadní dějiny potvrzují, že nejúčinnější obranou, v případě, že má moc plně pod kontrolou mediální prostředky a podporu světového imperialismu, je mlčení. Bude tak tomu i v "Katyňské kauze"?

Celý článek...
 
Záchranný fond pro euro - ofenziva proti pracujícím Tisk E-mail
Pátek, 25 červen 2010

Přesně v den vítězství SSSR nad evropským fašismem, 9. května, se v Bruselu sešli evropští lídři a ministři financí EU, aby projednali založení fondu k záchraně eura a zahájili další fázi ofenzivy proti evropským pracujícím, největší za celých 65 let od onoho dne vítězství.

Celý článek...
 
Impérium a lež Tisk E-mail
Středa, 23 červen 2010

Nezbylo mi, než napsat dvě zamyšlení o Iránu a Koreji, abych vysvětlil hrozící nebezpečí války s použitím atomové zbraně. Současně jsem vyslovil názor, že jedno nebezpečí by mohlo být odvráceno, kdyby se Čína rozhodla vetovat rezoluci, kterou v Radě bezpečnosti OSN prosazují Spojené státy. Druhé odvisí od mnoha faktorů mimo jakoukoli naši kontrolu, vzhledem k fanatickému jednání státu Izrael, který Spojené státy přetvořily do jeho současné podoby silné atomové mocnosti nepřipouštějící jakoukoli kontrolu ze strany supervelmoci.

Celý článek...
 
Výzva předsedy KS RF: "Komunisté vpřed!" Tisk E-mail
Sobota, 12 červen 2010

65.výročí našeho vítězství ve Velké vlastenecké válce není pouze významným datem a skvělým jubileem. Jde o historickém hrdinství socialistického státu SSSR. Hrdinství sovětského lidu, vychovaného a stmeleného komunistickou stranou. Lidu, pro který pojem "sovětský" se spojil s pojmem "vlast" a stal se  pojmem blízkým a drahým národům, obývajícím Sovětský svaz. Národům, které daly frontě a pracujícímu zázemí všechny síly, nejlepší syny a dcery. Národům, připraveným položit svůj život za socialistické ideály a systém, který poprvé v dějinách vznikl v říjnu 1917. Systém, který dal světu, do té doby nevídaný, příklad spravedlivého a lidského státního zřízení.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 781 - 785 z 1293
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.