Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, January 26 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Úkoly venezuelské revoluce Tisk E-mail
Pátek, 14 srpen 2009

fidel_chavez.jpgPřevrat v Hondurasu byl zaměřen proti celému procesu progresivního rozvoje v zemích Latinské Ameriky sdružených v Bolívarské alternativě pro Latinskou Ameriku a karibskou oblast (ALBA), vedené venezuelským prezidentem Hugem Chávezem, což potvrdil na tiskové konferenci ve Washingtonu náměstek ministryně zahraničí USA Philip Crowley. Podle něj není venezuelský model vzorem pro vlády v regionu. Vojenský převrat v Hondurasu označil za dobrou lekci Venezuele, napsal venezuelský list Marea socialista.

Celý článek...
 
5 belgických herců podpořilo 5 kubánských hrdinů Tisk E-mail
Středa, 12 srpen 2009

Minulý rok se pětice známých vlámských herců ve spolupráci s Belgickým výborem pro osvobození Pětice rozhodla bojovat za osvobození Kubánské pětice. Chtějí využít své proslulosti v Belgii k přesvědčení veřejného mínění, aby zareagovalo proti tomu nespravedlivému případu. 11. září, v předvečer 11. výročí uvěznění Gerarda, Hernanda, Ramóna, Reného a Fernanda se budou snažit upoutat pozornost veřejnosti tím, že se nechají uvěznit ve vězení, jež si sami připraví, se sloganem ?Přidej se ke Kubánské pětici?. Budou se tvrdě snažit přesvědčit mnoho dalších Belgičanů, aby se k nim připojili a nechali se s nimi na nějakou dobu symbolicky zavřít do cely. Aktéři budou živě napojeni na webové stránky. Bylo by krásné a působivé, kdyby v jiných částech světa proběhly podobné akce. Budeme vás na našem webu o těchto akcích informovat. 

Celý článek...
 
Lidstvo v 21. století Tisk E-mail
Pondělí, 10 srpen 2009

prebytek.jpgVinou globalistického pojetí vysávání přírodních zdrojů a bezohledného ždímání levné pracovní síly v rozvojových zemích je relativní míra chudoby stále vyšší a vyšší. Seznamte se se situací milionů lidí v 21. století! 

Celý článek...
 
Rozmach kubánského lékařského programu Tisk E-mail
Úterý, 04 srpen 2009

Promocí 4700 lékařů v tomto školním roce, což je nejvyšší roční počet ukončených studií v novodobé historii Kuby od roku 1961, bylo dosaženo celkového počtu 100 000 vysokoškolských odborníků v lékařském oboru, kteří vyšli z kubánských vysokých škol, vyznačujících se vysokou vědeckou úrovní a zvýrazněným sociálním posláním ve prospěch nejchudších lidových vrstev na světě.

Celý článek...
 
Vztahy Ruské federace se Spojenými státy Tisk E-mail
Pondělí, 03 srpen 2009

Jak dalece jsou věrohodná tvrzení levicového tisku o pozitivních změnách za vlády nového prezidenta Baracka Obamy? Válečný rozpočet USA na rok 2010, který bude schválen letos v červenci, je nejvyšší v historii USA a, jako již dlouhou dobu, převyšuje sumu vojenských výdajů všech ostatních států světa. Po pádu bipolárního světa v roce 1991 se naskytla Spojeným státům unikátní možnost realizovat svůj věčný sen o světové nadvládě. Staly se jedinou supervelmocí a již v roce 1992 prohlásil prezident George Bush starší, že nedopustí, aby v budoucnosti vznikl na postsovětském prostoru stát, schopný se postavit Spojeným státům. USA ihned zahájily, prostřednictvím Jelcina a některých ruských generálů, likvidaci ruských ozbrojených sil a jejich hlavního prvku strategických útočných jaderných sil . Sovětský svaz a po něm Rusko přesně dodržovaly smlouvy o snižování počtů jaderných nosičů a bojových hlavic, likvidovaly novou bojovou techniku, zatímco USA ukládaly hlavice podléhající povinnosti likvidace do skladů a modernizovaly své strategické jaderné síly.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 781 - 785 z 1187
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.