Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Thursday, April 26 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
48hodinová stávka: odpověď na nová zastrašující dilemata vlády a EU Tisk E-mail
Neděle, 26 červen 2011

PAME: 48hodinová generální stávkaNa dny 28. - 29. června se připravuje dvoudenní generální stávka pracujících v Řecku proti podmínkám diktovaným monopoly a jejich aliancí EU, které způsobily současnou krizovou situaci. V prohlášení třídního odborového hnutí PAME se mimo jiné uvádí: "Neklesneme na kolena, neskloníme hlavy... Musíme rychle vstoupit do zápasu za přiblížení dne, kdy budeme trvale osvobozeni od třídního vykořisťování a útlaku. Pouze v tom případě budeme ochráněni a země bude trvale zachráněna od bankrotů, krizí, memorand, věřitelů a nezaměstnanosti... Vývoj a doba, kdy tato 48-hodinová stávka probíhá - její formy a její požadavky, činí tuto stávku jednou z nejvýznamnějších mobilizací posledních desetiletích v naší zemi."

Celý článek...
 
Závěrečná deklarace z Třetího mezinárodního setkání solidarity mládeže s Pěti kubánskými hrdiny Tisk E-mail
Pátek, 24 červen 2011

Svobodu Pěti!

My, účastníci Třetího mezinárodního setkání solidarity mládeže s Pěti kubánskými hrdiny, které se konalo ve dnech od 11. do 13. června 2011 v zemi Martího a Fidela, zorganizované Svazem mladých komunistů Kuby - UJC - a za účasti zástupců Světové federace demokratické mládeže, Kontinentální latinskoamerické organizace a Organizace iberoamerické mládeže, přinucení současným stavem prohlašujeme, že jsme si plně vědomi naléhavosti rozbití zdi ticha, postaveného vládou USA okolo případu pěti kubánských protiteroristických bojovníků, nespravedlivě si odpykávajících nespravedlivé tresty v žalářích impéria.

Celý článek...
 
Miliony Syřanů s Assadem - Pročpak asi? Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červen 2011

Dne 21. června 2011 se po celé Sýrii odehrály masové demonstrace na podporu vlády Bašára al Assada.

Dne 21. června 2011 se po celé Sýrii odehrály masové demonstrace na podporu vlády Bašára al Assada. Miliony Syřanů vyšly do ulic, aby vyjádřily podporu reformám prezidenta a odpor proti přímému vměšování Západu a proti jeho snaze vyvolat v zemi krvavou vnitřní válku. 

 
Plán destabilizace Sýrie Tisk E-mail
Středa, 22 červen 2011

Napravo Tom Mc. Master, pravý autor blogu Gay Girl in Damascus

Operace řízené proti Libyi a Sýrii uvádějí na scénu stejné herce a tytéž strategie. Ale výsledky v těchto dvou případech jsou velmi odlišné, tyto národy nejsou vzájemně srovnatelné.

Celý článek...
 
Libye: a co když je všechno podvod? Tisk E-mail
Úterý, 21 červen 2011

Kancelář Komise pro objasnění skutečností v TripolisuMatka všech lží

Válka NATO v Libyi (operace "Unified Protector"), které se účastní i Itálie, je představována mezinárodní veřejnosti jako humanitární operace "na ochranu libyjského lidu masakrovaného Kaddafím". Ve skutečnosti NATO a Katar se ze strategických důvodů postavili na jednu stranu ozbrojeného konfliktu, na stranu povstalců z Bengazí (druhou reprezentuje vláda). A tato válka, jak připomněl Lucio Caracciolo v časopisu Limes, bude vzpomínána jako "informační kolaps" potřísněný lží a vynecháváním informací.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Následující > Konec >>

Výsledky 781 - 785 z 1415
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.