Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Saturday, December 20 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Něměcký novinář Udo Ulfkotte o tom, jak šířil v médiích lži, které po něm chtěla CIA Tisk E-mail
Pondělí, 24 listopad 2014

 Pořad televize RT obsahující výpověď novináře a politologa Uda Ulfkotta o své práci pro tajné služby CIA a BND. Vzhledem k stále agresivnějšímu kurzu směřujícímu k válce proti Rusku se rozhodl o své práci a způsobu činnosti těchto tajných služeb nejen promluvit, ale i napsat knihu. 

(kliknutím na tlačítko vpravo dole pod videem zapnete české titulky)

Převzato z NWOO.org

 
Podobnost čistě náhodná? Tisk E-mail
Sobota, 22 listopad 2014

Tři středoevropské země se dostaly pod drobnohled USA. Maďarsko, Slovensko a ČR. A to je vždy riziko pro ty, kteří si dovolí mít neshodný názor s Bílým domem. Vybočení z řady dvacetosmičky se nelíbí ani EU, zakládající si na jednotě. Co s rebely? 

Celý článek...
 
Přípravy na válku proti Rusku se intenzifikují Tisk E-mail
Úterý, 11 listopad 2014

Do vědomí Čechů a ostatních Slovanů se buržoazii podařilo prosadit vysoký stupeň nenávisti vůči Rusům, kteří zachránili jejich předky před totální likvidací. Je potřeba se ptát, kdo byli rodiče a prarodiče současných elit, jaký byl jejich vztah k hitlerovskému Německu a proč se nyní tak snaží zastírat buržoazní diktaturu EU (hlavně německou) v České republice hesly o svobodě a lidských právech. Nejlépe to řekla ministryně spravedlnosti Válková, že se v průběhu okupace Čechům zas tolik nestalo. Podle ní komunisté, Židé a cikáni nebyli asi obyvateli českých zemí.  

Celý článek...
 
Giuletto Chiesa o Evropské unii, USA a demokracii Tisk E-mail
Sobota, 08 listopad 2014

Bývalý italský poslanec Evropského parlamentu Giuletto Chiesa, novinář a politik, poskytl při své návštěvě Doněcku rozhovor vedený v plynulé ruštině o Evropské unii, USA, iluzi demokracie a masmediální manipulaci.

 
Shromáždění k výročí Velké říjnové socialistické revoluce v Doněcku Tisk E-mail
Pátek, 07 listopad 2014

7. listopadu proběhlo v Doněcku shromáždění k připomenutí 97. výročí VŘSR. Na akci vystoupil mj. náměstek ministra Pavel Skakun, který prohlásil: "Před 97 lety proběhla veliká událost, která naprosto změnila svět i život lidí na území ruského impéria. Byl odstraněn systém vykořisťování práce a vlastnictví přešlo do rukou lidu. Byla uskutečněna zásada: moc a vlastnictví lidu.... V roce 1991 byl náš velký projekt "pátou kolonou" zničen, ale my všichni věříme, že jeho znovuzrození není za horami. To, co bylo uskutečněno před 97 lety, se začalo realizovat dnes na půdě Donbasu..." 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 6 - 10 z 1173
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.