Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Saturday, April 19 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
ZunZuneo - podvratné "třepotání" proti Kubě Tisk E-mail
Neděle, 13 duben 2014

Americká agentura Associated Press odhalila tento čtvrtek tajný program, zneužívající peníze amerických daňových poplatníků k útoku na kubánskou Revoluci s využitím nových technologií.

Málokdo si uměl představit, co se skrývá za tisíci textových zpráv zasílaných do kubánských mobilních telefonů s nevinnými tématy, jako je sport a kultura, v rámci programu Zunzuneo.

Celý článek...
 
Aktuálně z Charkova - 12. 4. 2014 Tisk E-mail
Sobota, 12 duben 2014

Ze zprávy našeho dopisovatele, člena Leninského komunistického svazu mládeže Ukrajiny, o vývoji na východě země, nasazení zahraničních žoldáků kyjevskou pučistickou vládou v Charkově a o postoji ukrajinských komsomolců k připojení se Krymu k Ruské federaci. 

Celý článek...
 
Zprávy z Ukrajiny Tisk E-mail
Pátek, 11 duben 2014

Zveřejňujeme krátký přehled zpráv o situaci na Ukrajině od Komunistické strany Ukrajiny. Zprávy o vypálení již jednou vyrabované centrály této politické strany, napadání poslanců atd. ukazují na pravou tvář nového režimu, který tak vehementně hájí a materiálně podporují jak ministr zahraničí Zaorálek a celá současná vláda, tak představitelé Evropské unie.

Ve středu 9.4.2014 došlo k žhářskému útoku na budovu Ústředního výboru Komunistické strany Ukrajiny, nacházející se v Kyjevě. Budova Ústředního výboru byla zničena.

Zde jsou slova předsedy Ústředního výboru Komunistické strany Ukrajiny Petra Simoněnka:

"Účastníky tohoto zločinu jsou politické strany, představující v dnešní Ukrajině moc výkonnou, představující koalici Nejvyšší rady." Předseda strany dále zdůraznil, že Evropa musí pochopit, že nacionálně-fašistický režim, který se ustavil na území Ukrajiny, je hrozbou pro mezinárodní společenství.

http://symonenko.info/ru/news/70865/petr-symonenko-podzhygately-ofysa-tsk-kpu--predstavytely-yspolnytelnoj-vlasty-y-parlamentskoj-koalytsyy

Záběry zničené budovy je možné nalézt na stránkách strany na adrese:

http://www.kpu.ua/sozhzheno-zdanie-ck-kompartii-ukrainy/

Celý článek...
 
MZV Kuby: Spojené státy musí ukončit své nelegální a skryté akce proti Kubě Tisk E-mail
Pátek, 04 duben 2014

Prohlášení vrchní ředitelky Ministerstva zahraničních věcí Kuby pro Spojené státy. Reakce na nově zveřejněné informace o utajeném financování projektu sociální sítě ZunZuneo na Kubě, která měla za cíl shromažďovat data o uživatelích k protikubánským politickým cílům.

Informace obsažené v článku americké agentury AP jsou potvrzením opakovaných upozornění kubánské vlády. Opět se ukazuje, že vláda Spojených států se nevzdala svých rozvratných plánů proti Kubě, jejíchž cílem je vytvářet destabilizační situace v zemi a vyvolat tak změny v našem politickém uspořádání, a nadále na ně každoročně vynakládá mnohamilionové prostředky.

Vláda Spojených států by měla respektovat mezinárodní právo a cíle a principy Charty Spojených národů a ukončit své nelegální a skryté akce proti Kubě, jež jsou odmítány kubánským lidem i mezinárodní veřejností.

4.dubna 2014

 
Navržená Dohoda o volném obchodu mezi EU a USA skrývá nebezpečí v mlhavém textu Tisk E-mail
Středa, 26 březen 2014

Pozor na dohodu TAFTA!

Téměř bez povšimnutí probíhá mezi USA a EU vyjednávání o tom, co nazývají "Transatlantická dohoda o volném obchodu" (Trans-Atlantic Free Trade Agreement; TAFTA). Na první pohled to zní vcelku neškodně. Návrh na "Dohodu o volném obchodu" vyšel počátkem roku 2013 ze Summitu G8 v Co Fermanagh.

Většina dělnických organizací a s jistotou většina odborových svazů si, jak se ukazuje, není vědoma toho, co probíhá. Tato dohoda, pokud projde, bude mít velmi hluboký dopad na naše životy, na celý koncept demokracie a zodpovědnosti. "1984" George Orwella bude vedle ní vypadat zatraceně krotce.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 6 - 10 z 1063
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.