Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, August 20 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Kuba považuje tvrzení o zvukových útocích za sci-fi Tisk E-mail
Úterý, 31 říjen 2017

Kubánští oficiání představitelé, přešetřující tvrzení USA, že jejich diplomaté jsou oběťmi možných "zvukových útoků" v Havaně, obvinění odmítli coby čistou "science fiction".

Celý článek...
 
"Více Evropy, sociální Evropa" - iluze celé generace Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 říjen 2017

Myšlení mnoha lidí na levici v západní Evropě bylo dlouhá léta ovládané nepochopitelně optimistickým pohledem na sociální politiku Evropské unie. Odborové svazy i levicové strany každému říkaly, že jsme na cestě k "sociální Evropě", jež rozděluje dostupnou práci spravedlivě a nabízí jistotu všem pracujícím, nezaměstnaným i těm, kteří nejsou schopni pracovat, ať už z jakýchkoli důvodů.

Celý článek...
 
V Karibiku kolonialismus a nerovnosti znamenají, že hurikány tu zasahují tvrději Tisk E-mail
Středa, 11 říjen 2017

Hurikán Maria, 15. tropická tlaková níže této sezóny, způsobil pohromu v oblasti pouhé dva týdny po hurikánu Irma.

Zpustošení na Dominice je ohromující, napsal místní předseda vlády Roosevelt Skerrit na Facebooku po půlnoci 19. září. Příštího dne oznámila NPR, přes svou stanici WRTU v San Juanu: "Většina ostrova je bez elektřiny ... nebo bez vody."

 

Celý článek...
 
Co nás může učit Kuba (ve zdravotní péči) Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 říjen 2017

Dokonce i Trumpovi stoupenci souhlasí, že se můžeme něco naučit ze všeobecného, levného systému zdravotní péče v zemi. Má jej dobrý.

Byl to vzácný okamžik v debatě o zdravotní péči. Trumpova stoupenkyně Drea Holbertová z Kentucky, když vysvětlovala, proč odmítá republikánské zdravotnické zákony, reportérovi NPR řekla: "Doufám, že se podívají, co dělá Kanada, a dokonce i Kuba."

Celý článek...
 
Americké speciální síly zaznamenány na pozicích Islámského státu Tisk E-mail
Pondělí, 25 září 2017

Na průzkumných fotografiích zveřejněných ministerstvem obrany Ruské federace se objevuje vybavení speciálních sil americké armády na sever od Dajr az-Zauru, kde operují bojovníci Islámského státu. Ministerstvo ve svém prohlášení říká, že americké speciální síly zajišťují volný průchod proamerickým "Syrským demokratickým silám" skrze bojové uskupení Islámského státu. Tyto síly se volně pohybují po levém břehu Eufratu k Dajr az-Zauru (který syrská armáda po tvrdých bojích osvobozuje z obklíčení za podpory ruské armády) bez zjevného odporu ze strany teroristů. Fotografie z období mezi 8-12. září ukazují jasnou přítomnost amerických speciálních sil, aniž by činily zvláštní ochránná opatření. Podle nich to může znamenat, že se američtí vojáci "cítí absolutně bezpečně" v oblasti držené Islámským státem. Na snímcích je možné jasně identifikovat automobily, obrněné vozy (Cougar, Hummer) a stany.

Podrobnosti: https://www.rt.com/news/404365-us-special-forces-isis/

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 1431
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.