Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Sunday, May 01 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Turecké úřady hrozí těm, kdo budou šířit fotografii zhanobení Ekin Vanové Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 srpen 2015

Gubernátor provincie Muş znepokojený šířením fotografie dokumentující zavraždění a zhanobení mrtvoly kurdské partyzánky Ekin Vanové ve světě vyhlásil:

"Naší pozornosti se dostaly některé obrázky ženské členky teroristické organizace PKK, která byla zabita při střetu s bezpečnostními silami v zemědělské zóně naší provincie 10. srpna 2015. Obrázky jsou šířeny po sociálních sítích. Bylo zahájeno administrativní a trestní stíhání vůči těm co tyto obrázky sdílejí."

 

Celý článek...
 
Příručka vydaná Pentagonem ospravedlňuje válečné zločiny a cenzuru tisku Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 srpen 2015

Pondělní (10. 8.) úvodník listu New York Times upozornil americkou veřejnost na příručku vydanou Pentagonem - nový rozsáhlý dokument, definující pravidla vedení vojenských operací na válčišti, která by měli dodržovat američtí vojáci a jejich velitele.

Dokument nazvaný "Příručka Zákon války" má 1165 stránek a byl publikován již v červnu 2015. Zpočátku byl však dosud projednáván pouze v okruhu funkcionářů zabývajících se vojenským právem a bezpečnostní politikou.

Celý článek...
 
Politické prohlášení Komunistické strany Irska Tisk E-mail
Středa, 05 srpen 2015

31. července 2015

Národní výkonný výbor Komunistické strany Irska (CPI) na červencové schůzi prodiskutoval politickou a ekonomickou situaci v kontextu vývoje událostí v Evropské unii, vycházející z uvalení nového memoranda na řeckou dělnickou třídu. Schůze také zdůraznila význam budování odporu dělnické třídy v Irsku a v EU.

Celý článek...
 
Mírumilovná politika Komunistické strany Číny Tisk E-mail
Neděle, 02 srpen 2015

Nedávno vláda ČLR vydala "Bílou knihu" své vojenské politiky nazvanou: "Vojenská strategie Číny" (VSČ).

Jde již o devátý dokument tohoto druhu, ve kterém jsou podrobně vysvětleny strategické názory vedoucích představitelů ČLR na základní otázky zajišťování bezpečnosti a na výstavbu ozbrojených sil.

První "Bílá kniha" byla vydána v roce 1998 a nyní je pravidelně vydávána každé dva roky.

ČLR vydává "Bílou knihu" proto, aby umožnila představitelům a vládám všech zemí světa, získat zcela jasnou představu o vojenských strategických koncepcích ČLR, rozptýlit jejich strach z vojenského ohrožování, které má vycházet z ČLR a upevnit vzájemnou důvěru těchto vlád s ČLR.

Celý článek...
 
Komunistická strana Irska: Prohlášení o pokusech potlačit řeckou dělnickou třídu Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 červenec 2015

Evropská unie odhalila svou zásadní třídní povahu v přístupu k řeckému lidu. Po měsících přesvědčování, zastrašování a vydírání uvalila na řecké pracující ještě drastičtější úsporná opatření.

Postoj zaujatý irskou vládou se jen dal očekávat, protože se už dávno vzdala veškerého předstírání, že hájí irskou národní a politickou svrchovanost a zájmy našeho lidu. Přijali roli vrátných a ochotných kolaborantů na obranu zájmů EU nad zájmy lidu. Nikdy nebojovali za zájmy Irů, tak jak od nich může někdo očekávat, že budou bojovat za zájmy Řeků, pokud jde o dluh a úspornost?

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 1276
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.