Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Friday, December 09 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Členství v EU vylučuje socialismus Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 březen 2016

Jakmile se usadil prach na premiérově tolik opěvovaném "převyjednání" podmínek, za nichž, jak doufá, zůstane Británie členem Evropské unie, sdělovací prostředky rychle přešly na telenovelu o tom, na čí straně skončí přední Toryové.

Experty lze stěží obvinit z toho, že se nezaměřili na podrobnosti předpokládaných ústupků, jež David Cameron v Bruselu urval. "Záchranná brzda" na pracovní příplatky pro migranty, kteří pracují a platí daně v Británii, není jen demonstrací ohavnosti Ohavné strany, ale i části války Toryů se všemi dělníky, bez ohledu na to, zda se narodili v Británii či v cizině: institut pro rozpočtové studie říká, že 26 milionů rodin si každoročně pohorší v průměru o 1 600 liber, jak jsou přesouváni z daňových dobropisů na všeobecný. 

Celý článek...
 
Členství v EU: výzva pro opravdovou levici Tisk E-mail
Středa, 02 březen 2016

Objevuje se ve zprávách, že někteří Skotové mají v úmyslu hlasovat ANO v britském referendu, řešícím členství Británie v Evropské unii. Jejich rozhodnutí je zjevně založeno na celkem vratké zásadě, že jestli významné množství Angličanů chce odejít, oni budou hlasovat pro zůstání.

Celý článek...
 
Problematickým bodem v syrském příměří je podpora Bílého domu teroristické organizace an Nusra Tisk E-mail
Sobota, 27 únor 2016

Problematickým bodem v syrském příměří je podpora Bílého domu teroristické organizace an Nusra - frakce al Kaidy

Vystoupení ministra zahraničí Johna Kerryho před výborem pro zahraničí amerického Senátu ve středu 24. 2. 2016, ve kterém hájil příměří v Sýrii, kterého se mu podařilo dosáhnout s Ruskem, se setkalo s velmi ostrými dotazy senátorů. Demokratická senátorka Barbara Boxerová z Kalifornie zdůraznila, že dohoda je velmi křehká a republikánský senátor Bob Corker z Tennessee zdůraznil, že "Rusko bude pokračovat v zabíjení těch lidí, kteří jsou americkými přáteli a spojenci".

Celý článek...
 
Společné prohlášení KS Řecka a KS, Turecko Tisk E-mail
Středa, 24 únor 2016
Ve světle pro národy značně nebezpečného vývoje v oblasti východního Středozemního moře je stále významnější společný postoj komunistických stran proti imperialistickým intervencím a válkám. Delegace KKE nedávno navštívila Turecko a diskutovala s Komunistickou stranou, Turecko, o vývoji v oblasti, situaci v Řecku a v Turecku, úkolech a zkušenostech komunistů obou zemí. Obě KS se rozhodly vydat společné prohlášení o vývoji v Egejském moři a tamním zapojení NATO, jež používá otázku imigrace jako záminku. Prohlášení je následující:
Celý článek...
 
Příznaky blížící se "velké války" Tisk E-mail
Úterý, 23 únor 2016

Prezident Akademie geopolitických problémů v Moskvě, generál plukovník Leonid G. Ivašov odpovídá na otázky hlavního redaktora deníku "Sovětské Rusko" V. V. Čikina 18. 2. 2016

1. Nedávno KLDR vyslala na orbitu umělou družici Země, což vyvolalo negativní reakci nejen Japonska, Jižní Koreje, západních států, ale i Ruska a ČLR. Jde opravdu o hrozbu míru a bezpečnosti těchto zemí, včetně Ruska?

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 1312
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.