Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Sunday, December 16 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Komunistická mládež Turecka: "NATO je největší teroristická organizace!" Tisk E-mail
Středa, 14 únor 2018

Komunistická mládež Turecka (TKG) vydala prohlášení o svém antiimperialistickém postoji. Kritizuje přítomnost NATO v regionu a současnou štvavou politiku turecké vlády. Připomíná mohutný  protest levicových studentů proti 6. flotile námořnictva Spojených států před 50 lety a volá po nekompromisním boji proti imperialistům a jejich spolupracovníkům.

50 let po vyhnání vojáků 6. flotily amerického námořnictva do moře univerzitními studenty v Istanbulu vydala Komunistická mládež Turecka prohlášení o svém antiimperialistickém postoji. Prohlášení, které ukazuje probíhající politiku válečného štvaní v regionu a rovněž teoretická protiimperialistická hodnocení, nese název: "Ti, kteří necílí na imperialismus, nemohou porazit imperialisty: Zatímco oni kážou, my budeme ti, kdo imperialisty nahází do moře."

Celý článek...
 
KKE: Prohlášení o vývoji v Sýrii - odsuzujeme vojenskou intervenci Turecka Tisk E-mail
Pondělí, 05 únor 2018

Ve svém prohlášení k vývoji v Sýrii odsuzuje tiskové středisko Ústředního výboru Komunistické strany Řecka (KKE) vojenskou operaci Turecka na syrském území pod názvem "Olivová ratolest" a říká:

"KKE odsuzuje vojenskou operaci Turecka na území Sýrie pod názvem "Olivová ratolest", která přináší další utrpení syrskému lidu.

Celý článek...
 
Nářek miliardářův aneb Já ubožák... Tisk E-mail
Pondělí, 05 únor 2018

Většina z vás nemá ani páru, jaké je být miliardářem. Dobře, nikdo z vás. Možná si myslíte, že je snadné mít velký dům, nebo šest domů, na každém kontinentu jeden, mít své vlastní ostrovy, desetkrát denně bouchnout pravé šampaňské a pustit se s Bonem na Světové kapitalistické ... chyba, myslím ekonomické Fórum ve švýcarském Davosu.

Celý článek...
 
Turecký útok na Ocalana Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 únor 2018

V kopcích nad kurdským Afrinem je velký portrét kurdského vůdce Abdullaha Ocalana, uvězněného v Turecku.

Turecká armáda využila postupu k útoku bezpilotního letounu na symbol svého dávného protivníka.

Celý článek...
 
K ruským prezidentským volbám Tisk E-mail
Pondělí, 29 leden 2018

18. 3. 2018 se budou konat v Rusku volby prezidenta. Kompetence prezidenta v Rusku se nedají srovnat s kompetencemi prezidenta v ČR, jde spíše o absolutismus. Porážkou Putina by došlo k porážce kontrarevoluce a ke změně sociálně-ekonomického systému a snad i k návratu k budování socialismu. Proto jde ruským komunistům a patriotické levici o mnoho. Vítězství kandidáta Komunistické strany Ruské federace Pavla Grudinina by znamenalo rozhodný obrat doleva. (poznámka KK)

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 1451
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.