Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, July 25 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Odpověď komunistů: Ke konfliktu mezi Tureckem a Ruskem na syrské hranici Tisk E-mail
Pátek, 27 listopad 2015

"Zcela odmítáme, že bychom monitorovali území jiné země. Po opakovaných varováních, podle bitevních (domluvených) pravidel, a nehledě na všechna potvrzení, je naším mezinárodním právem a povinností přijmout veškerá opatření proti komukoli, kdo naruší naše vzdušné či pozemní hranice." Ahmet Davutoglu, turecký premiér

ODPOVĚĎ TURECKÝCH KOMUNISTŮ: VY JSTE NEJVĚTŠÍ HROZBA

Gang ovládá tuto zemi: gang, který je tupý, iracionální a nemorální. Dnes jsme toho svědky znovu.

Celý článek...
 
NATO zahájilo otevřený útok na odpůrce Islámského státu Tisk E-mail
Úterý, 24 listopad 2015

Je veřejným tajemstvím, že Islámský stát je společným projektem USA a Izraele za velké spokojenosti Kataru, Saudské Arábie a Turecka. Dosud si však žádný stát NATO ani jejich spojenec nedovolil otevřený útok na ty, kteří proti Islámskému státu bojují. Turecko dnes prolomilo bariéru napětí a sestřelilo ruské letadlo operující v Sýrii nad místem pobytu islámských ozbrojenců. Turecko tvrdí, že letadlo bylo již v Turecku jeden (1) kilometr nad tureckým územím. Rusko to popírá. Pokud by se prokázalo, že Rusové lžou, pak by Turecko muselo zdůvodnit, proč na svém území opečovává teroristy Islámského státu. Každopádně sestřelené letadlo leží na syrském území.

Celý článek...
 
Ohromná turecká past na hraně světové války Tisk E-mail
Úterý, 24 listopad 2015

Během studené války NATO nesestřelilo vojenské letadlo Moskvy. Dnes Turecko, členský stát NATO, který je v rukách lídí pohybujících IS, tak učinilo. Je to velmi vážná provokace, která může proměnit válku v Sýrii z války NATO v zastoupení, v bezprostřední válku NATO bez prostředníků s rizikem, že začnou fungovat články Atlantické aliance, jež nás všechny zatáhnou do mnohem širšího a těžko kontrolovatelného konfliktu. Zcela jistě se Erdoganovu synovi, který řídí kontraband IS s ropou, vůbec nelíbily Suchoje Su-24, které mu zničily stovky cisteren, a díky nimž přišel o byznys. Setřelení jednoho z nich za cenu světové války je odpověď jeho papínka, aby navýšil sázku. Ohromná past pro Rusko, které musí nějakým způsobem odpovědět a pro všechny spojence v NATO, aby nesedly na lep strategickým kalkulům Erdogana, který je jedním z výtržníků Blízkého východu. A my musíme být připraveni zemřít pro cisterny financující IS? Proč ne?

Pino Cabras

Zdroj: megachip.globalist.it

Překlad KSM

 
Všichni sluhové trhu - Varufakisovy tarify Tisk E-mail
Úterý, 03 listopad 2015

Varufakis má zisky z krize řecké ekonomiky. To napsal řecký týdeník  Proto Thema, který zveřejnil email agentury London Speaker Bureau, jenž pak převzal Daily Telegraph. Je zde uveden seznam úhrad, které požadoval v létě letošního roku bývalý ministr Janis Varufakis za účast na konferencích a setkáních s veřejností. Pohybuje se od 60 tisíc dolarů za projev "mimo Evropu" po 5 tisíc za projev v Evropě až po 1500  dolarů za přednášku na univerzitě. Opravdu velká je účast v italském pořadu "Che tempo che fa", který moderuje Fabio Fazio a který bylo možno shlédnout 27. září 2015. Ten stál abonenty RAI 24 000 Euro. Více jak tisíc Euro za minutu vzhledem k tomu, že pořad trval 22 minuty. K tomu je třeba přidat výdaje za cestování v business class, ubytování,  letištní poplatky a poplatky za převoz a stravu a další výdaje.

 
Socialistická odpověď hegemonii kapitalismu Tisk E-mail
Pondělí, 02 listopad 2015

Nepřítele je potřeba osobně poznat, tím více nepřítele ideologického, se kterým se vede krutá, většinou skrytá válka. Tuto skutečnost znají lépe než kdekoli jinde v ČLR. Čínští komunisté nejenže analyzují zkušenosti z rozbíjení SSSR, ale i pozorně zkoumají tendence rozvoje současných mezinárodních vztahů. To potvrdilo i 6. Celosvětové socialistické fórum, které se uskutečnilo ve dnech 16. - 17.10 v Pekingu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 1293
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.