Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Wednesday, July 26 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Kapitalismus v USA a šíření epidemie drogové závislosti Tisk E-mail
Sobota, 04 březen 2017

Americká "Centra pro prevenci a kontrolu nemocí" (Centers for Disease Control and Prevention - CDC) vydala 24. 2. 2017 oficiální zprávu, podle které v roce 2015 zemřelo na předávkování heroinem pašovaným z Afghánistánu (kde je produkován pod dozorem CIA a americké armády) téměř 13 000 Američanů, 4x více než v roce 2010, kdy zemřelo "pouze" 3 036 osob. Celkový výskyt předávkování ze všech drog se od roku 1999 více než zdvojnásobil.

Celý článek...
 
"Vyrůstala jsem s mimořádnými lidmi" Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 březen 2017

S dcerou Ernesta Che Guevary Aleidou (Aleida Guevara March) hovořil Ron Augustin

Aleida Guevara Marchová je dcerou Che Guevary a Aleidy Marchové. Je pediatričkou v havanské Dětské nemocnici Williama Solera a učí na Escuela Latina-Americana de Medicina a na základní škole pro invalidní děti. Jako členka Kubánské komunistické strany se často účastní politických debat po celém světě. Jako pediatrička pracovala v Angole, Ekvádoru, Nicaragui a Venezuele. Má dvě dospělé dcery a úzce spolupracuje se Vzdělávacím střediskem Che Guevary, jehož ředitelkou je její matka.

Tento rozhovor proběhl na Kubánském velvyslanectví v Bruselu koncem roku 2016. Ze španělštiny jej přeložili Nina a Vladimír Augustinovi.

Celý článek...
 
Imperialismus není schopen řešit své krize jinak než válkami Tisk E-mail
Pondělí, 27 únor 2017

Mnichovská bezpečnostní konference (17 - 19. 2. 2017) se konala v atmosféře válečného štvaní a propagace vyzbrojování armád NATO.

Ironické posměšky nového amerického prezidenta Trumpa o tom, že USA vystoupí z NATO, pokud evropští spojenci nezvýší podíl na financování Aliance, bylo přijato za bernou minci a mnozí evropští lídři na konferenci se dotazovali, zda se mohou i nadále spoléhat na svého zámořského spojence a ochránce. Šlo ovšem pouze o dobrou kamufláž pro prosazování nových závodů ve zbrojení a zvyšování výdajů na armády.

Celý článek...
 
Hlasování, které připravuje válku Tisk E-mail
Středa, 22 únor 2017

Porošenko a jeho loutkaři chtějí přivést Ukrajinu do NATO, čímž by evropský a světový mír byl vystaven nebezpečí. Česká republika může něco udělat, aby to zastavila.

"Ve své funkci prezidenta se řídím vůlí mého lidu a vyhlásím referendum o vstupu Ukrajiny do NATO". Těmito slovy Porošenko oznámil 9. února zájem svůj a svých loutkaři o "požádání" kruhu státního převratu, který ho přivedl k moci v Kyjevě v únoru 2014.

Celý článek...
 
101 dětí zahynulo na Donbase v důsledku občanské války Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 únor 2017
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 1368
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.