Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Friday, October 28 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Společné prohlášení KS Řecka a KS, Turecko Tisk E-mail
Středa, 24 únor 2016
Ve světle pro národy značně nebezpečného vývoje v oblasti východního Středozemního moře je stále významnější společný postoj komunistických stran proti imperialistickým intervencím a válkám. Delegace KKE nedávno navštívila Turecko a diskutovala s Komunistickou stranou, Turecko, o vývoji v oblasti, situaci v Řecku a v Turecku, úkolech a zkušenostech komunistů obou zemí. Obě KS se rozhodly vydat společné prohlášení o vývoji v Egejském moři a tamním zapojení NATO, jež používá otázku imigrace jako záminku. Prohlášení je následující:
Celý článek...
 
Příznaky blížící se "velké války" Tisk E-mail
Úterý, 23 únor 2016

Prezident Akademie geopolitických problémů v Moskvě, generál plukovník Leonid G. Ivašov odpovídá na otázky hlavního redaktora deníku "Sovětské Rusko" V. V. Čikina 18. 2. 2016

1. Nedávno KLDR vyslala na orbitu umělou družici Země, což vyvolalo negativní reakci nejen Japonska, Jižní Koreje, západních států, ale i Ruska a ČLR. Jde opravdu o hrozbu míru a bezpečnosti těchto zemí, včetně Ruska?

Celý článek...
 
Informační válka Spojených států Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 únor 2016

Západ se snaží za každou cenu zastavit úspěšný nástup rusko-syrských ozbrojených sil

V čele psychologické války proti Rusku stojí jako vždy Spojené státy.

Nedávno ministr zahraničí John Kerry obvinil Rusko, které vede spravedlivou válku proti Islámskému státu a teroristickým uskupením v Sýrii, jejíž cílem je podpořit udržení syrského suverénního státu, že ruské letectvo masakruje syrské civilní obyvatelstvo, hlavně ženy a děti. Dále tvrdil, že Spojené státy mají důkazy o tom, že ruské letectvo používá nenaváděné pumy, které zabíjejí civilní obyvatelstvo.

Celý článek...
 
Kubánská pětice o svém propuštění a o návratu na Kubu Tisk E-mail
Středa, 10 únor 2016

V prvním z řady rozhovorů s protagonisty kubánských dějin v televizním progamu "Kulatý stůl" připomínají prontiterorističtí bojovníci Gerardo Hernández, Antonio Guerrero a Ramón Labaňino podrobnosti svého propuštění z amerických věznic a návratu na Kubu po šestnáctiletém nespravedlivém rozsudku.

Celý článek...
 
Kdo potřebuje oživit Hitlera? Tisk E-mail
Pondělí, 08 únor 2016

Podle mediálních informací je nyní v Německu značný zájem o poslední vydání knihy nacistického diktátora Adolfa Hitlera "Mein Kampf". ("Christian Hartmann (Hrsg.) u. a.: Hitler, Mein Kampf: Eine kritische Edition. 1. Auflage. Institut für Zeitgeschichte München - Berlin, München 2016, ISBN 978-3981405231 (editor Christian Hartman "Mein Kampf: kritické vydání". 1. Vydání. Institut soudobých dějin Berlín - Mnichov.)

Vydání se skládá ze dvou dílů a obsahuje přes 3500 "vědeckých komentářů" k originálnímu textu.

Cena tohoto vydání s rozsáhlými "vědeckými komentáři" se pohybuje kolem 100 eur.

Současně s tím byl ve francouzském přístavu Calais poskvrněn památník jednoho z nejtvrdších antifašistů, maršála De Gaulla.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 1304
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.