Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Monday, August 20 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Tragický vaudeville ve Washingtonu Tisk E-mail
Pondělí, 13 listopad 2017

Teď už víme, proč Trump se nesetkal s Putinem: měl strach. A tedy kam spěje banánová republika s hvězdami a pruhy?

Giulietto Chiesa

Nyní se už ví proč se Trump nechtěl setkat v Danangu s Putinem. Měl strach. Ne z Putina, ale z vlastních tajných služeb. Nechtěl je naštvat.

Pak si šel popovídat s vietnamským prezidentem a uteklo mu něco, co by nemělo být vysloveno. Opravdu řekl, že s Ruskem by se mělo jednat, protože je velmi důležité vyřešit nejsložitější otázky současného světa (Severní Korea, Sýrie, Ukrajina atd.)

A vzplanula revolta: CNN vyzpovídala dvě významné osobnosti amerických zpravodajských služeb. Ti řekli, že americký prezident je manévrován Putinem. Tedy je "nebezpečím pro národní bezpečnost".

Z analogického důvodu Allen Dulles, bývalý šéf CIA (s podporou ropných magnátů a Pentagonu) nechal zavraždit Johna Kennedyho.

Banánová republika s hvězdami a pruhy pokračuje, vyslaná směrem k nepředvídatelnosti.

 

 
NATO požaduje průjezdnost tanků pro případ války s Ruskem Tisk E-mail
Pátek, 10 listopad 2017

NATO nás žádá o  zesílení mostů a zpevnění cest, aby mohly projet tanky a těžká vojenská vozidla projet pro případ války proti Rusku

Již před dvěma týdny, mluvčí NATO Oana Lungescu vyhlásila, že "NATO hodlá vytvořit nová velitelství v Evropě," protože "schopnost rychlého rozvinutí vojsk aliance je důležitá pro kolektivní obranu NATO".

Celý článek...
 
Rudá zástava v Dněproperovsku Tisk E-mail
Úterý, 07 listopad 2017

V Dněpropetrovsku na Ukrajině 7. listopadu místní obyvatelé rozvinuli rudou vlajku na stožár elektrického vedení v oblasti říčního přístavu. Banderovcům trvalo několik hodin než ji odstranili.

 
Prohlášení Komunistické strany Řecka ke 100. výročí VŘSR Tisk E-mail
Neděle, 05 listopad 2017

ÚV Komunistické strany Řecka (KKE) ctí stoleté výročí Velké říjnové socialistické revoluce. Vzdává čest vrcholné světové historické události 20. století, která prokázala, že kapitalismus není neporazitelný, že je možné vybudovat vyšší formu organizace společnosti bez vykořisťování člověka člověkem.

Říjnová revoluce potvrdila sílu revolučního třídního zápasu, sílu vykořisťovaných a utlačovaných, pokud vyjdou razantně na scénu dějin a otočí kolem historie směrem kupředu, směrem ke společenskému osvobození. V dlouhodobém pojetí dějin VŘSR představuje pokračování povstání otroků, poddaných středověku i buržoazních revolucí, ale zároveň představuje vyvrcholení zápasu utlačovaných a překročení dosavadního rámce tím, když se prvně stalo cílem zlikvidovat třídní vykořisťovatelskou společnost. 46 let po "šturmování nebes" Pařížské komuny uskutečnila ruská dělnická třída sen miliónů dělníků a lidových vrstev o lepším životě.

Celý článek...
 
Tři opičky Russiagatu Tisk E-mail
Středa, 01 listopad 2017

Dívat se na šéfy Twitteru, Facebooku a Googlu na jednání komise Russiagate je jako se zúčastnit zjevení. Nebyl jsem připraven na tak zábavnou a znepokojující show.

Giulietto Chiesa

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 1431
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.