Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Wednesday, April 26 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Vzkaz syrského vojáka Tisk E-mail
Úterý, 20 prosinec 2016

"Syrská armáda je solidární s ruským velvyslancem a všemi obětmi terorismu v Berlíně a na celém světě."

 
Tváří v tvář expanzi NATO Tisk E-mail
Pondělí, 28 listopad 2016

Ve svém vystoupení na 12. plenárním zasedání KPRF 22. 10. 2016 "O výsledcích volební kampaně a úkolech pro posílení práce strany v nových podmínkách" se předseda strany Gennadij Zjuganov věnoval i vojenskému ohrožení Ruska.

Rusko je vystaveno mohutnému vnějšímu tlaku. Vojenská mašinérie NATO rozvinuje své síly stále drzeji u ruských hranic. Naděje vedení Ruska na dosažení kompromisu a změkčení sankcí kolabují.

Celý článek...
 
Hasta siempre, Comandante Tisk E-mail
Sobota, 26 listopad 2016

V 22:29 v pátek 25. listopadu 2016 odešel vrchní velitel Fidel Castro. Zpráva byla potvrzena Raulem v projevu k National Television News, který zní:


Drazí lidé Kuby!

S hlubokou bolestí musím informovat naše lidi a přátele v Americe a ve světě, že dnes 25. listopadu v 10:29 v noci zemřel hlavní velitel kubánské revoluce Fidel Castro Ruz. S ohledem na přání soudruha Fidela budou jeho ostatky zpopelněny. V časných ranních hodinách v sobotu 26. listopadu, organizační výbor pohřbu podá našemu lidu podrobné informace o uspořádání pocty zakladateli kubánské revoluce. Hasta la victoria siempre!

 
Země Severatlantické aliance zadržela dva české občany za boj proti Islámskému státu Tisk E-mail
Pátek, 18 listopad 2016

13. listopadu zatkly turecké úřady dva české občany a obvinily je z terorismu. Jedná o studentku Markétu Všelichovou a bývalého vojáka Miroslava Farkase, kteří se podle Turků provinili tím, že bojovali za organizaci, kterou Turecko považuje za teroristickou. Farkas měl pro Kurdy dělat ostřelovače a Všelichová se jim měla starat o logistiku. Pokud si ovšem přečtete jejich příspěvky na sociálních sítích za posledních několik týdnů, je vám hned jasné, že se vypravili do Kurdistánu vybudovat polní nemocnici. V současné době jim na základě tureckých protiteroristických zákonů hrozí až 20 let za pomoc Lidovým obraným jednotkám (YPG), které bojují proti Islámskému státu. YPG je ozbrojeným křídlem Sjednocené demokratické strany v kurdské Rojavě a do povědomí se dostaly hlavně porážkou Islámského státu v bitvě o město Kobani. Během této bitvy Turecko nejen, městu obléhanému fanatiky z IS, ale dokonce i uzavřelo neprodyšně hraniční přechody a tím zabránilo jak evakuaci civilistů, tak příchodu kurdských dobrovolníků.

 

Celý článek...
 
Zkazka o dvou systémech Tisk E-mail
Neděle, 13 listopad 2016

Spíše ve skutečném než v ideologickém smyslu, výhody a morální převahu skutečně socialistické společnosti v dobách krize zakoušejí členové této společnosti, a svědkem je každý, kdo je ochotný se dívat.

Večer 4. října bouře Matthew, hurikán 4. kategorie (z pětibodové stupnice), vtrhla do nejvýchodnějšího cípu kubánské provincie Guantánamo. Když o několik hodin později toto území opustil, to, co v jeho brázdě zůstalo, bylo opravdu jako Hirošima. Ani fotografie zkázy nemohou sdělit následující krutou realitu a lidské hoře, jež za sebou Matthew zanechal. Až širší pohled, přicházející z prvních záběrů televizních reportérů, pořízených z vrtulníku Revolučních ozbrojených sil, lépe ukázal otřesnou, dech beroucí zkázu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 1353
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.