Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Tuesday, July 29 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
K prezidentským volbám na Ukrajině Tisk E-mail
Neděle, 25 květen 2014

Bojkot volbám!Jaké volby 25. května?

Jihovýchod je v krvi...

Bojkot volbám!

 
Kyjev míří k zákazu KS Ukrajiny Tisk E-mail
Úterý, 20 květen 2014

Ukrajinský ministr spravedlnosti Pavel Petrenko (exponent strany Vlast Julie Timošenkové) dnes vyhlásil, že poslal žádost Generální prokuratuře (které předsedá jeden z exponentů nacionálně socialistické strany Svoboda) a zpravodajským službám, aby zahájily vyšetřování činnosti KS Ukrajiny, kterou vinní ze spoluúčasti na separatistických aktivitách na jihovýchodě Ukrajiny. Vyšetřování směřuje k zajištění podmínek pro případné postavení KS Ukrajiny mimo zákon. 

Celý článek...
 
Na Petra Simoněnka, předsedu KS Ukrajiny, byl proveden atentát Tisk E-mail
Sobota, 17 květen 2014

V Kyjevě byl v pátek 16. 5. 2014 proveden atentát na předsedu Komunistické strany Ukrajiny Petra Simoněnka. Sám Petr Simoněnko naštěstí nebyl zraněn.

Petr SimoněnkoPoté, co skončila televizní debata v budově "Prvního národního televizního kanálu", byl Petr Simoněnko ve chvíli, kdy vycházel z budovy televize napaden neznámou skupinou osob. Ti bránili Petru Simoněnkovi a jeho doprovodu vyjít z budovy. Celá budova byla obklopena auty a bojovníky v maskách. Neznámí bojovníci byli ozbrojeni holemi a vykřikovali agresivní výzvy, jak naložit s Petrem Simoněnkem. Nakonec se předsedovi Komunistické strany Ukrajiny a jeho doprovodu podařilo s velkými těžkostmi opustit budovu jiným východem a ujet od budovy v náhradním automobilu.

Celý článek...
 
Postup k zákazu Komunistické strany Ukrajiny Tisk E-mail
Pátek, 16 květen 2014

Na půdě ukrajinského parlamentu dnes poslanci ze strany Baktivščina převratem instalovaného premiéra tzv. ukrajinské vlády Arsenije Jaceňuka nastolili návrh rezoluce zakazující parlamentní klub Komunistické strany Ukrajiny. Komunisté jsou terčem útoků vládnoucích sil mj. kvůli jejich požadavkům na zastavení vojenských akcí proti oblastem jihovýchodní Ukrajiny, jež označují za "terorismus proti vlastnímu lidu".  

Celý článek...
 
Zemřel soudruh Babis Angourakis Tisk E-mail
Středa, 14 květen 2014

Babis AngourakisKS Řecka (KKE) utrpěla velkou ztrátu, jen několik dní před místními volbami (18.5.) a před volbami do Evropského parlamentu (25.5.) zemřel náhle v pondělí 12. 5. Babis Angourakis, poslanec EP za KKE a kandidát do evropských voleb.   

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 1117
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.