Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Saturday, November 23 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Stejně jako Libye a Sýrie, ani Venezuela není "jen o ropě" Tisk E-mail
Neděle, 05 květen 2019

Čím jsou si libyjský, syrský a venezuelský scénář tak podobné? Proč se Západ tak snažil krutě napadnout a potom zničit tyhle tři na první pohled tak vzájemně odlišné země? Odpověď je prostá, ačkoli na Západě není příliš vyslovovaná, alespoň ne veřejně.

Ano, poslední průzkum potvrzuje, že Venezuela tolik oplývá přírodními zdroji, že by mohla jednou rukou uspokojit hlad po ropě pro celý svět na příštích 30 let. A ropy může nabídnout mnohem víc, v deltě Orinoka i v jiných částech země.

Celý článek...
 
Venezuela - Dnes ne, Trumpe Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 květen 2019
 
SOF: Bohatství patří těm, kdo jej vytvářejí! Tisk E-mail
Středa, 01 květen 2019

Světová odborová federace (WFTU) jménem svých 97 milionů členů ze 130 zemí pěti kontinentů vítá oslavy Mezinárodního svátku práce, 1. máje 2019, pod heslem: "Bohatství patří těm, kdo jej vytvářejí!"

Zdravíme pracující po celé Zemi i jejich nenahraditelnou úlohu při výrobě veškerého zboží a provádění veškerých služeb, nezbytných k pokrytí potřeb všech lidí světa. Ctíme dějiny světové dělnické třídy, velký boj dělníků v Chicagu v květnu 1886, kteří bojovali a dosáhli stanovení osmihodinového pracovního dne i za cenu, že obětovali vlastní život.

Celý článek...
 
Spousta nohou... Tisk E-mail
Úterý, 30 duben 2019

V poslední době jsou lidské nohy docela dost důležité. (Ne, neodkazuji na nějaký nový fetiš.) Bývají použity k chůzi, hned vedle nohou dalších lidí. 8. březnato byly většinou nohy žen (ale nejen žen), demonstrujících za ženská práva a proti tomu, že jsou jejich mzdy o 20 % nižší než u mužů, i proti mnoha dalším způsobům diskriminace. Většinou to byly ženy mladé.

Celý článek...
 
Výsledky špatného kurzu Tisk E-mail
Pondělí, 29 duben 2019

Předseda Ústředního výboru Komunistické strany Ruské federace (KPRF) Gennadij Zjuganov a jeho reakce na vyhodnocení práce vlády Ruské federace. Gennadij Zjuganov poukazuje na výsledky kapitalismu na život lidí Ruské federace a na úpadek i ve srovnání s dobou existence SSSR. Předkládá některé programové body své strany.

17. 4. 2019 předseda vlády Medveděv informoval Státní Dumu o výsledcích činnosti kabinetu za předcházející období. Před tím vystoupil s projevem ve Státní Dumě předseda komunistů Gennadij Zjuganov, který uvedl: Aby tato zpráva byla pravdivá, je potřeba provést objektivní hodnocení ekonomické situace a reálné postavení občanů. Je evidentní, proč vláda takovou informaci odmítá předložit. Znamenalo by to, že přiznává krachující kurz vlády a strany "Jednotné Rusko".

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 31 - 35 z 1515
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.