Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Saturday, January 19 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Shri Thanedar není pokrokový Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 srpen 2018

Charakteristika kandidáta na guvernéra Michiganu (pro většinu z nás více či méně neznámého) je zcela konkrétní, adresná. Mohlo by nám být tudíž celkem jedno, co píší "kdesi za mořem" o někom, koho neznáme, máme svých starostí dost, tohle se nás netýká. Jenže... čirou náhodou, nepřipomíná to někomu z vás, vážení "P.T." čtenáři, někoho úplně jiného? Někoho, kdo je až nepříjemně blíž, než nějaký Američan? Že by něco víc než "podobnost čistě náhodná"? Nedejbože (nebo, jak se někdo nedávno vyjádřil, nedejmarxi) dokonce systém...? (pozn. překl.)

Celý článek...
 
Spáchán nevydařený atentát na venezuelského prezidenta Madura Tisk E-mail
Neděle, 05 srpen 2018

"Vzkazuji čestné a pracovité Venezuele: vsaďme na dobro naší země. Čas ekonomické obrody započal" stihl prohlásit Nicolás Maduro na včerejší oslavě Národní gardy v Caracasu před tím, než byl přerušen zvuky výbuchu. Podle předběžných informací se jednalo o drony s náložemi plastické trhaviny C4, jež měly explodovat u prezidentské lóže, na němž se během útoku nacházeli mimo jiné i členové kabinetu a první dáma.

Celý článek...
 
Esesácká dovolená ve Lvově Tisk E-mail
Úterý, 24 červenec 2018

Ve Lvově si 22. července  připomněli výročí kotle u Brodů, kde 22. července 1944 Rudá armáda obklíčila a rozdrtila divizi SS "Halič". U příležitosti tohoto výročí pohřbili ostatky 4 esesmanů. Čestnou stráž  tvořili "noví" esesáci. Není těžké rozpoznat, že slavnosti na počest jednotek SS se staly na Ukrajině úplnou tradicí.

Dodatek: "Na Ukrajině není fašismus ty užitečný idiote."

Zdroj: https://colonelcassad.livejournal.com/4337935.html

 
Palestinská lidová strana odsuzuje návštěvu představitele německé strany Die Linke v Izraeli Tisk E-mail
Pondělí, 23 červenec 2018

Palestinská lidová strana (PPP) rozhodně odsoudila předsedu parlamentní skupiny strany DIE LINKE v německém Bundestagu Dietmara Bartsche za to, že navštívil izraelskou osadu poblíž pásma Gazy a zasadil zde stromy.

V prohlášení vydaném 17. července, PPP uvedla že: "Palestinská lidová strana rozhodně odsuzuje návštěvu předsedy parlamentní frakce strany Die Linke v Bundestagu v osadě poblíž pásma Gazy, kde zasadil strom a vyjádřil solidaritu během svého pobytu v Izraeli. Návštěva proběhla ve spolupráci se sionistickou organizací "Kern Kiemet", která je známá svou spoluodpovědností za politiku etnických čistek namířených proti Palestincům a proti jejich násilným akcím při vyhánění Palestinců z jejich země, domů, vesnic a měst.

Celý článek...
 
Ve člunech nejsou ti správní Tisk E-mail
Pondělí, 16 červenec 2018

Pouhých 8 lidí vlastní stejné bohatství jako 3,6 miliardy nejchudšíchKrize kapitalistického ekonomického systému nepřestává narůstat, a uvalení celních tarifů Spojenými státy na dovoz oceli je jen dalším příznakem této prohlubující se krize.

Reakce liberálních vládnoucích kruhů v Evropské unii zřetelně ukazuje její slabost vůči dominantní ekonomické, vojenské a politické úloze Spojených států.

Pracujícím bylo řečeno, že náš svět je teď ovládaný "systémem, založeným na pravidlech"; že právě proto jsme potřebovali dohody TTIP a CETA, k utužení tohoto systému. Jak se krize prohlubuje, nespolehlivá strategie volného obchodu se dostává pod tlak a státy se vracejí k soutěživým, konkurenčním ekonomickým opatřením, jako jsou ochranné celní tarify.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 26 - 30 z 1456
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.