Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Saturday, September 19 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Postoj KS Řecka ke straně evropské levice Tisk E-mail
Neděle, 02 říjen 2005

Koncem října se v Athénách uskuteční 1. sjezd Strany Evropské levice. Ač je místo konání v Řecku, KS Řecka (KKE), hlavní partner českých komunistů v této zemi, se na tomto projektu nepodílí... Proč? Pozici KKE se snaží v článku nastínit člen politbyra UV KS Řecka...

Celý článek...
 
Rozhovor se synem spolubojovníka S. Allendeho Tisk E-mail
Pátek, 30 září 2005

Juan Pablo Letelier Morel, syn Orlanda Leteliera v exkluzívním rozhovoru pro Juventud Rebelde. “Naši právníci zkoumají možnost odvolání proti jednomu z teroristů zadržených v Panamě, který byl zapleten do atentátu na mého otce”, říká Letelier, který je současně předsedou výboru pro lidská práva Meziparlamentní unie (MPU).

Celý článek...
 
Německé volby a pozice levice Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 září 2005

Pro širší levici v Evropě bylo jistě pozitivní sledovat zamlklé tváře nejen představitelů CDU/CSU, ale i SPD, kteří se dostali po patových volbách do složité situace. Určitým vítězem voleb se tak stala nově vzniklá strana Die Linke.PDS, kterou podpořili i komunisté, byť kriticky...

Celý článek...
 
5 proti impériu Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 září 2005

Na konci roku 2001 byl ve Spojených státech amerických ukončen soud s pěti Kubánci nařčenými z několikaleté vojenské špionáže ve prospěch Kuby. Gerardo Hernández Nordelo, Ramón Labaňino Salazar, René González Sehwerert, Fernando González Llort a Antonio Guerrero Rodriguez byli údajně členy skupiny špiónů, kteří se podle prokurátorů pokoušeli proniknout do amerických vojenských zařízení na Floridě. Gerardo Hernández byl navíc viněn z toho, že vládě v Havaně předal informace, jež vedly k sestřelení dvou malých letounů kubánské opozice, v nichž v únoru 1996 zahynuly čtyři osoby. K sestřelení letounů mělo dojít nad mezinárodními vodami, nikoliv nad výsostnými vodami kolem Kuby.

Celý článek...
 
Kuba nabídla pomoc zničenému New Orleans! Tisk E-mail
Úterý, 13 září 2005

Naše země je připravena vyslat dnes 100 všeobecných lékařů a specialistů v oboru komplexního všeobecného lékařství, kteří by v sobotu za svítání mohli být na mezinárodním letišti v Houstonu, Texasu, nejbližším oblasti postižené tragédií. Odtud by mohli být letecky, lodí či automobily dopraveni do izolovaných útočišť, zařízení a čtvrtí města New Orleans, kde potřebuje obyvatelstvo a rodiny naléhavou lékařskou péči nebo první pomoc.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Následující > Konec >>

Výsledky 1536 - 1540 z 1576
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.