Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Tuesday, September 22 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Komunisté rezolucí podpořili KSM Tisk E-mail
Středa, 08 březen 2006

Komunistické a levicové strany, jež se setkaly v Lisabonu 3. března 2006, aby diskutovaly o aspektech situace v Evropě, na základě seznámení se svývojem týkajícím se hrozeb Ministerstva vnitra České republiky proti Komunistickému svazu mládeže této země, jež mohou vést k jeho zakázání jakožto politické organizace mladých českých komunistů:

Celý článek...
 
Demonstrace na podporu KSM v Turecku Tisk E-mail
Úterý, 07 březen 2006

Dne 27. 2. 2006 se uskutečnila velká demonstrace solidarity s bojem KSM organizovaná Mládeží Komunistické strany Turecka v Istanbulu. Protestující nesli transparenty s nápisy „Ať žije KSM“, „Stop antikomunismu“ a „Ať žije solidarita“.

Celý článek...
 
Karikaturová krize - komu to slouží? Tisk E-mail
Úterý, 21 únor 2006

islamKarikaturová krize sílí. V mnoha zemích probíhají demonstrace.Vyslanectví a konzuláty mnoha zemí byly vypáleny. Zatímco se šíří vztek vůči aroganci a drzosti imperialistů, ti hledají způsob, jak strhnout vývoj směrem k útoku na Írán a Sýrii. Je nesmyslné pokládat karikatury, které zobrazily proroka muslimů jako teroristu, byly publikovány v dánských novinách a vyvolaly rozsáhlou reakci, za vyjádření v rámci svobody projevu.

Celý článek...
 
Krutá daň blahobytu mocných Tisk E-mail
Úterý, 14 únor 2006

Podvýživa, hlad, nemoci a smrt. To jsou pojmy, které mají někteří lidé spojeno pouze se záběry nebohých dětí v Somálsku či jinde v rozvojovém světě. Na světě však hladem trpí podle údajů Organizace spojených národů pro výživu a zemědělství 815 milionů lidí.

Celý článek...
 
V OSN zamítli žádost "Člověka v tísni" o poradní status Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 únor 2006

Organizace spojených národů 25. ledna zažila další vítězství kubánské revoluce. Hospodářská a sociální rada OSN (ECOSOC) zamítla žádost české nevládní organizace „Člověk v tísni“, známé svými protikubánskými aktivitami, o udělení poradního statutu. (poradní statut ECOSOC má i Světová federace demokratické mládeže, kde je KSM členem).

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Následující > Konec >>

Výsledky 1506 - 1510 z 1576
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.