Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Sunday, November 17 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Začíná éra Nové Evropy Tisk E-mail
Pátek, 08 červenec 2005

My, účastníci Pařížské Evropské Konference, konané 24 a 25 června 2005, vystupujeme s návrhem pro diskuzi obsaženém v následujícím prohlášení, určeném všem dobrovolným sdružením, odborovým organizacím a politickým sdružením v Evropě: Vítězství volby "NE" ve Francii je vítězstvím nad levicí, pro-evropským, alternativně-globalizačním, feministickým a demokratickým "NE", vysloveným neoliberalismu a válce.

Celý článek...
 
Jak evropská integrace podporuje americký hospodářský růst Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 červenec 2005

Krize Evropské unie udává tón současným politickým diskusím. Kromě odmítnutí evropské ústavy se hovoří o špatných výsledcích většiny ekonomik EU, o nezaměstnanosti a recesi. Mezitím na druhé straně Atlantiku si ekonomové lámou hlavu s jiným problémem: jak je možné, že úrokové sazby jsou stále nízké, přestože ekonomika roste? A jak spolu tyto dva jevy souvisejí?

Celý článek...
 
Proameričtí "Che Guevarové" Tisk E-mail
Úterý, 28 červen 2005

Živelná „oranžová revolúcia“, počas ktorej stovky tisícok Ukrajincov vyšli do ulíc, prebehla kvôli skorumpovanosti a autoritárstvu Kučomovho režimu. Je tomu skutočne tak? Nie celkom. Podobne ako aj v prípade vlny národných povstaní, ktoré zlikvidovali režim Srba Miloševiča, Gruzína Ševarnadzeho alebo Kirgiza Akajeva. Hnev ľudských davov bol nanajvýš skutočný. Falšovanie vo voľbách takisto.

Celý článek...
 
Festivalu ve Venezuele se zúčastní přes 20 000 mladých Tisk E-mail
Pondělí, 20 červen 2005

Přinášíme Vám rozhovor s Milanem Krajčou, místopředsedou KSM a nyní i členem Mezinárodního organizačního výboru XVI. Světového festivalu mládeže a studentstva. Každý den nyní v Caracasu spolu s ostatními aktivně pracují na úspěchu pravidelné největší akce pokrokové mládeže světa.

Celý článek...
 
Súd Z.Cingeľová ? US Steel sro. sa začal Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 červen 2005

26. mája sa konalo prvé pojednávanie ohľadom neplatnosti okamžitého prepustenia z práce Zuzany Cingeľovej, známej bojovníčky za práva pracujúcich. V období novodobého kapitalizmu na Slovensku sa neustále znižujú sociálne práva a vymoženosti – ten pre kapitalistov nevhodný prežitok socializmu. Zamestnanci, buď nezvyknutí na odpor, alebo kvôli holubičej slovenskej povahe, to všetko ticho prijímajú a ponadávajú si v krčme...

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Následující > Konec >>

Výsledky 1491 - 1495 z 1514
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.