Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Friday, October 18 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Přiznána politická motivace věznění 5 Kubánců v USA! Tisk E-mail
Sobota, 13 srpen 2005

V úterý zrušil soud rozsudky o vině a doživotí pěti Kubánců, odsouzených pro špionáž a potvrdil, že rozsudek nebyl spravedlivý.V úterý zrušil soud rozsudky o vině a doživotí pěti Kubánců, odsouzených pro špionáž a potvrdil, že rozsudek nebyl spravedlivý.

Celý článek...
 
Boj proti fašismu v Německu Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 červenec 2005

Během prázdnin se aktivity německých neonacistů soustředí do dvou akcí – do pochodu v Geře (ten již proběhl v červenci) a do pochodu za Rudolfa Hesse 20. srpna 2005 ve městečku Wunsiedel. Pochod za Hesse se uskuteční potřetí v řadě a vystoupí na něm otevřeně neonacistické white power kapely.

Celý článek...
 
Almužny G8 Tisk E-mail
Středa, 27 červenec 2005

Účastníci summitu nejvyspělejších států světa G8 ve skotském Gleneagles si v přepychových podmínkách pohovořili o možném ohrožení svého rostoucího panství. Koláčky paní kněžny Barunkám již nestačí, stále více se ptají, proč musí stále chudnout a malá skupinka stále více bohatne…

Celý článek...
 
NATO nechalo v Evropě jaderné zbraně... Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 červenec 2005

Během uplynulého týdne zasedala Skupina pro jaderné plánování, jejímiž členy jsou ministři obrany členských států NATO. Shodli se (pravděpodobně jako jeden muž pozn. red.), že jaderné síly, rozmístěné v Evropě, nadále představují základní politické a vojenské pojítko mezi evropskými a severoamerickými členy aliance (neboli v překladu jeden z nástrojů, kterým Amerika ovládá evropské země a drží jejich vlády pod krkem). Budou prý přispívat k vyšší kontrole jaderných zbraní (zajímavé – jaderné zbraně budou kontrolovány jadernými zbraněmi? Trochu zvrácená logika...) a omezení šíření a obchodování s nimi (že by obavy z konkurence?).

Celý článek...
 
Kolik jsme v roce 2004 utratili za zbraně? Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 červenec 2005

Málokdo z nás ví nebo si uvědomuje, jak obrovské finance svět platí za zbraně. O to víc šokující je údaj o tom, že vojenské výdaje ve světě v loňském roce poprvé v historii překročily 1 bilion USD. Toto číslo toho moc neřekne, proto jinak - každý člověk na zemi (včetně dětí) by tak v průměru zaplatil 162 USD (tzn. asi 4000 korun). Tyto údaje uvedla ročenka Stockholmského mezinárodního ústavu pro výzkum míru (SIPRI).

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Následující > Konec >>

Výsledky 1476 - 1480 z 1507
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.