Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Saturday, January 25 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Na Slovensku rastie nespokojnosť Tisk E-mail
Neděle, 16 říjen 2005

Viac ako 6000 účastníkov protestného zhromaždenia, ktoré pri príležitosti pondelkového Medzinárodného dňa boja proti chudobe zorganizovala Konfederácia odborových zväzov (KOZ), odkázala vláde SR – „DOSŤ BOLO DRANCOVANIA“.

Celý článek...
 
Mezinárodní manifestace solidarity s iráckým odporem Tisk E-mail
Sobota, 15 říjen 2005

V italském hlavním městě se 2. října uskutečnila 1. mezinárodní konference solidarity s iráckým odbojem. Uspořádal ji Mezinárodní výbor za svobodný Irák společně s italskou koalicí Iraq Libero. Původním smyslem konference bylo nejen mezinárodně vyjádřit podporu Iráčanům v jejich boji za národní osvobození, ale také pomoci tomuto odboji k sjednocení. Irácký odboj je totiž, podobně jako celá irácká společnost, rozdělen politicky, nábožensky a národnostně.

Celý článek...
 
Nejlepší výroky G. Bushe Tisk E-mail
Středa, 12 říjen 2005

Pochybujete o tom, že je v USA možné všetko? Keď si prečítate výroky prezidenta tohoto štátu, budete sa čudovať, kto sa može stať v USA prezidentom... "To nie je priemyselné znečistenie, čo poškodzuje naše životné prostredie. To sú tie nečistoty v našom vzduchu a v našej vode, ktoré za to môžu."

Celý článek...
 
Dohoda v Ružomberku o uznaní ZOO Papier Tisk E-mail
Pondělí, 10 říjen 2005

Minulého roku zamestnanci Mondi Bussines Paper (vtedy Neusiedler SCP) v Ružomberku začali požadovať radikálne zvýšenie miezd. Nechceli robiť viac ako ich zahraniční kolegovia a dostávať menej. Spísanú petíciu oficiálne odbory odmietli. Po zverejnení prípadu médiami boli signatári petície okamžite prepustení z práce.

Celý článek...
 
Armáda zasáhla proti námořníkům! Tisk E-mail
Neděle, 09 říjen 2005

Jen čtyři měsíce stačilo vládě francouzské ultrapravice pana premiéra Dominiqua de Villepina, aby francouzští pracující dali pádnou odpověď novým pokusům o úplnou privatizaci zbývajících státních a podniků se státní účastí. Když všechny hlavní odborové ústředny pod nevídaným tlakem nejen svých členů vyhlásily ve Francii obranou stávku pod hesly - obrany zaměstnanosti a známé heslo „Ani dělník ze závodu, ani cent ze mzdy“ se objevilo na transparentech milionů demonstrantů ve více 170 městech Francie.Jen čtyři měsíce stačilo vládě francouzské ultrapravice pana premiéra Dominiqua de Villepina, aby francouzští pracující dali pádnou odpověď novým pokusům o úplnou privatizaci zbývajících státních a podniků se státní účastí. Když všechny hlavní odborové ústředny pod nevídaným tlakem nejen svých členů vyhlásily ve Francii obranou stávku pod hesly - obrany zaměstnanosti a známé heslo „Ani dělník ze závodu, ani cent ze mzdy“ se objevilo na transparentech milionů demonstrantů ve více 170 městech Francie.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Následující > Konec >>

Výsledky 1476 - 1480 z 1524
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.