Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Tuesday, January 19 2021  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Za solidaritu s libanonským a palestinským lidem Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 červenec 2006

Ostře odsuzujeme všechny agresivní činy izraelské armády v Gaze a v Libanonu s tragickými následky pro život palestinského a libanonského lidu, ale i pro lidi z ostatních zemí regionu. Odmítáme a odsuzujeme obvinění a ohrožování ze strany USA a izraelské vlády namířená proti Sýrii a Iránu a proti jiným státům této oblasti. Tyto hrozby odhalují, že skutečnou agresivní a expansionistickou silou v regionu je Izrael.

Celý článek...
 
Jak ještě dlouho budeme zavírat oči? Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 červenec 2006

Před více než týdnem napadly ozbrojené síly židovského státu území svého suverénního souseda – Libanonu. Bombardují jeho infrastrukturu, zabíjejí civilisty, vojáky. Země, která se po několik let jen pomalu vzpamatovávala z dlouhotrvající občanské války, se nyní opět nachází v troskách.

Celý článek...
 
Izrael zabíjí libanonské děti Tisk E-mail
Středa, 19 červenec 2006

Během minulých šesti dnů vedla izraelská armáda všeobecnou agresi proti libanonskému lidu, dokonce i proti nejmladším dětem. Naše země šest dní neví, zda arabské vlády a vlády mezinárodního společenství přinutí Izrael, aby nařídil zastavit palbu. Včera zahynuly během šedesáti náletů po celém Libanonu v sutinách a na silnicích celé rodiny: bylo napočítáno čtyřicet mrtvých a přes dvě stovky zraněných.

Celý článek...
 
Vznícený pocit vzteku nad zločiny imperializmu Tisk E-mail
Úterý, 18 červenec 2006

...říkají (nejen britští) komunisté... „Nezákonná invaze do Iráku a Afganistanu spolu s brutálním útlakem vznítila v Palestincích pocit vzteku nad zločiny imperializmu Británie a USA“, řekl o tomto víkendu (8.-9.července) výkonnému výboru strany (KS Británie) generální tajemník Robert Griffiths. Reagoval tak na výzvu Tony Blaira k britským muslimům, aby se postavili proti extremizmu ve svém středu tak, že budou bojovat s tím, co ministerský předseda nazval „zcela nesprávným“ pocitem vzteku“ na Západ.

Celý článek...
 
Kuba v posledních číslech Tisk E-mail
Pondělí, 17 červenec 2006

Kubánská ekonomika předpokládala v prvním kvartále 2006 stejné tempo růstu jako v roce 2005 - 11,8 %. Současné tempo – poslouchejte dobře – překračuje 12,5%. Vím, že procenta, jichž se používá a nadužívá, jsou někdy otravná, leckdo si říká: „No tak máme takové a takové procento růstu, ale kde je?“ Tento výsledek vychází z rychlého rozvoje služeb s vysokou přidanou hodnotou, jež se v této zemi poskytují.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Následující > Konec >>

Výsledky 1476 - 1480 z 1590
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2021 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.