Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Sunday, October 20 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Kuba nabídla pomoc zničenému New Orleans! Tisk E-mail
Úterý, 13 září 2005

Naše země je připravena vyslat dnes 100 všeobecných lékařů a specialistů v oboru komplexního všeobecného lékařství, kteří by v sobotu za svítání mohli být na mezinárodním letišti v Houstonu, Texasu, nejbližším oblasti postižené tragédií. Odtud by mohli být letecky, lodí či automobily dopraveni do izolovaných útočišť, zařízení a čtvrtí města New Orleans, kde potřebuje obyvatelstvo a rodiny naléhavou lékařskou péči nebo první pomoc.

Celý článek...
 
Bolívarovská revoluce ve Venezuele Tisk E-mail
Středa, 07 září 2005

Téměř jednohlasný bojkot médií provázel 16. Mezinárodní festival mládeže a studentstva, který demonstroval pod heslem boje za mír, za sociální spravedlnost solidaritu s bolívarovskou revolucí, která v současné době probíhá ve Venezuele.

Celý článek...
 
Kresťanský vodca vyzýva na zavraždenie Chavéze! Tisk E-mail
Středa, 24 srpen 2005

Americký kresťanský televanjelista Pat Robertson (75), hostiteľ „The 700 Club“ šou Kresťanskej televíznej stanice (Christian Broadcasting Network – CBN) vyzval na zavraždenie venezuelského prezidenta Huga Chaveza počas svojej pondelňajšej TV šou. „Viete, neviem o tejto teórii atentátu, ale ak si myslí, že sa ho pokúšame zabiť, myslím, že by sme to mali naozaj urobiť.“ poznamenal Reverend Robertson...

Celý článek...
 
Energetika a ústavní smlouva Tisk E-mail
Úterý, 16 srpen 2005

Smlouvu o Ústavě pro Evropu dosud ratifikovalo 11 členských států EU. Francie a Nizozemsko tento dokument v referendu odmítly. Je skutečností, že stanovisko francouzských a nizozemských voličů přineslo vážné otazníky nad dalším vývojem Evropské unie. Šéfové států a vlád členských zemí EU rozhodli 16. 5. 2005, že ratifikace evropské ústavní smlouvy bude pokračovat a ratifikační proces se prodlouží.

Celý článek...
 
Festival mládeže v duchu solidarity Tisk E-mail
Úterý, 16 srpen 2005

Euforie, pocity sounáležitosti a solidarity s bolívarskou revolucí. V takovém duchu se nesl XVI. světový festival mládeže a studentstva, který se už týden koná ve venezuelském Caracasu a který právě dnes zakončí závěrečný ceremoniál. Pořádá jej tradičně ve spolupráci s dalšími pokrokovými mládežnickými organizacemi Světová federace demokratické mládeže.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Následující > Konec >>

Výsledky 1471 - 1475 z 1507
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.