Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Thursday, August 13 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Izrael zabíjí libanonské děti Tisk E-mail
Středa, 19 červenec 2006

Během minulých šesti dnů vedla izraelská armáda všeobecnou agresi proti libanonskému lidu, dokonce i proti nejmladším dětem. Naše země šest dní neví, zda arabské vlády a vlády mezinárodního společenství přinutí Izrael, aby nařídil zastavit palbu. Včera zahynuly během šedesáti náletů po celém Libanonu v sutinách a na silnicích celé rodiny: bylo napočítáno čtyřicet mrtvých a přes dvě stovky zraněných.

Celý článek...
 
Vznícený pocit vzteku nad zločiny imperializmu Tisk E-mail
Úterý, 18 červenec 2006

...říkají (nejen britští) komunisté... „Nezákonná invaze do Iráku a Afganistanu spolu s brutálním útlakem vznítila v Palestincích pocit vzteku nad zločiny imperializmu Británie a USA“, řekl o tomto víkendu (8.-9.července) výkonnému výboru strany (KS Británie) generální tajemník Robert Griffiths. Reagoval tak na výzvu Tony Blaira k britským muslimům, aby se postavili proti extremizmu ve svém středu tak, že budou bojovat s tím, co ministerský předseda nazval „zcela nesprávným“ pocitem vzteku“ na Západ.

Celý článek...
 
Kuba v posledních číslech Tisk E-mail
Pondělí, 17 červenec 2006

Kubánská ekonomika předpokládala v prvním kvartále 2006 stejné tempo růstu jako v roce 2005 - 11,8 %. Současné tempo – poslouchejte dobře – překračuje 12,5%. Vím, že procenta, jichž se používá a nadužívá, jsou někdy otravná, leckdo si říká: „No tak máme takové a takové procento růstu, ale kde je?“ Tento výsledek vychází z rychlého rozvoje služeb s vysokou přidanou hodnotou, jež se v této zemi poskytují.

Celý článek...
 
Izrael agresorem Tisk E-mail
Sobota, 15 červenec 2006

Dne 12. července 2006 vtrhly ozbrojené síly izraelského státu na území Libanonu. Terčem útoku izraelské armády se stalo mimo jiné mezinárodní letiště v Bejrútu. Při izraelském bombardování Libanonu bylo dosud zabito více jak 60 civilistů včetně malých dětí. Záminkou k agresi bylo zajetí 2 izraelských vojáků hnutím odporu Hizballáh při střetu na izraelsko-libanonských hranicích. Podmínkou jejich propuštění je podle prohlášení Hizballáhu osvobození libanonských a arabských vězňů z izraelských káznic.

Celý článek...
 
Bahar Kimyongur je na svobodě! Tisk E-mail
Úterý, 11 červenec 2006

Večer 4. 7. 2006 byl z holandského vězení propuštěn soudruh Bahar Kimyongur! Mladý belgický revolucionář turecké národnosti je opět na svobodě. Je to vítězství pro každého z nás, pro turecký lid, pro všechny evropské komunisty a revolucionáře, pro všechny soudruhy zmobilizované k podpoře s. Bahara a jeho zápasu o úplnou svobodu tureckého lidu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Následující > Konec >>

Výsledky 1461 - 1465 z 1573
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.