Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Saturday, January 25 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Karikaturová krize - komu to slouží? Tisk E-mail
Úterý, 21 únor 2006

islamKarikaturová krize sílí. V mnoha zemích probíhají demonstrace.Vyslanectví a konzuláty mnoha zemí byly vypáleny. Zatímco se šíří vztek vůči aroganci a drzosti imperialistů, ti hledají způsob, jak strhnout vývoj směrem k útoku na Írán a Sýrii. Je nesmyslné pokládat karikatury, které zobrazily proroka muslimů jako teroristu, byly publikovány v dánských novinách a vyvolaly rozsáhlou reakci, za vyjádření v rámci svobody projevu.

Celý článek...
 
Krutá daň blahobytu mocných Tisk E-mail
Úterý, 14 únor 2006

Podvýživa, hlad, nemoci a smrt. To jsou pojmy, které mají někteří lidé spojeno pouze se záběry nebohých dětí v Somálsku či jinde v rozvojovém světě. Na světě však hladem trpí podle údajů Organizace spojených národů pro výživu a zemědělství 815 milionů lidí.

Celý článek...
 
V OSN zamítli žádost "Člověka v tísni" o poradní status Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 únor 2006

Organizace spojených národů 25. ledna zažila další vítězství kubánské revoluce. Hospodářská a sociální rada OSN (ECOSOC) zamítla žádost české nevládní organizace „Člověk v tísni“, známé svými protikubánskými aktivitami, o udělení poradního statutu. (poradní statut ECOSOC má i Světová federace demokratické mládeže, kde je KSM členem).

Celý článek...
 
Podpořte práva Lužických Srbů! Tisk E-mail
Středa, 01 únor 2006

Ve Spolkové republice Německo – ve státě Sasko chce, po lužickosrbské škole v Chroščicích, stát uzavřít další z již posledních (!) lužickosrbských škol: Školu Cisinskeho v Pancicich Kukowje. Několik kilometrů za severními hranicemi České republiky probíhá dlouhodobá likvidace národa Lužických Srbů. Prosím, nemlčte, je to otázka svědomí každého z nás.

Celý článek...
 
Zahraniční solidarita: ruce pryč od KSM! Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 leden 2006

Zahraniční solidarita s Komunistickým svazem mládeže a protesty proti útoku MV ČR na jeho existenci se dále rozvíjejí. Rezoluci, v níž je odmítnut útok MV ČR proti KSM, přijala celá parlamentní skupina Evropská sjednocená levice/Severská zelená levice (GUE/NGL) v Evropském parlamentu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Následující > Konec >>

Výsledky 1456 - 1460 z 1524
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.