Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Thursday, March 21 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Festival mládeže v duchu solidarity Tisk E-mail
Úterý, 16 srpen 2005

Euforie, pocity sounáležitosti a solidarity s bolívarskou revolucí. V takovém duchu se nesl XVI. světový festival mládeže a studentstva, který se už týden koná ve venezuelském Caracasu a který právě dnes zakončí závěrečný ceremoniál. Pořádá jej tradičně ve spolupráci s dalšími pokrokovými mládežnickými organizacemi Světová federace demokratické mládeže.

Celý článek...
 
Přiznána politická motivace věznění 5 Kubánců v USA! Tisk E-mail
Sobota, 13 srpen 2005

V úterý zrušil soud rozsudky o vině a doživotí pěti Kubánců, odsouzených pro špionáž a potvrdil, že rozsudek nebyl spravedlivý.V úterý zrušil soud rozsudky o vině a doživotí pěti Kubánců, odsouzených pro špionáž a potvrdil, že rozsudek nebyl spravedlivý.

Celý článek...
 
Boj proti fašismu v Německu Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 červenec 2005

Během prázdnin se aktivity německých neonacistů soustředí do dvou akcí – do pochodu v Geře (ten již proběhl v červenci) a do pochodu za Rudolfa Hesse 20. srpna 2005 ve městečku Wunsiedel. Pochod za Hesse se uskuteční potřetí v řadě a vystoupí na něm otevřeně neonacistické white power kapely.

Celý článek...
 
Almužny G8 Tisk E-mail
Středa, 27 červenec 2005

Účastníci summitu nejvyspělejších států světa G8 ve skotském Gleneagles si v přepychových podmínkách pohovořili o možném ohrožení svého rostoucího panství. Koláčky paní kněžny Barunkám již nestačí, stále více se ptají, proč musí stále chudnout a malá skupinka stále více bohatne…

Celý článek...
 
NATO nechalo v Evropě jaderné zbraně... Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 červenec 2005

Během uplynulého týdne zasedala Skupina pro jaderné plánování, jejímiž členy jsou ministři obrany členských států NATO. Shodli se (pravděpodobně jako jeden muž pozn. red.), že jaderné síly, rozmístěné v Evropě, nadále představují základní politické a vojenské pojítko mezi evropskými a severoamerickými členy aliance (neboli v překladu jeden z nástrojů, kterým Amerika ovládá evropské země a drží jejich vlády pod krkem). Budou prý přispívat k vyšší kontrole jaderných zbraní (zajímavé – jaderné zbraně budou kontrolovány jadernými zbraněmi? Trochu zvrácená logika...) a omezení šíření a obchodování s nimi (že by obavy z konkurence?).

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 Následující > Konec >>

Výsledky 1441 - 1445 z 1473
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.