Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Sunday, April 22 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Súd Z.Cingeľová ? US Steel sro. sa začal Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 červen 2005

26. mája sa konalo prvé pojednávanie ohľadom neplatnosti okamžitého prepustenia z práce Zuzany Cingeľovej, známej bojovníčky za práva pracujúcich. V období novodobého kapitalizmu na Slovensku sa neustále znižujú sociálne práva a vymoženosti – ten pre kapitalistov nevhodný prežitok socializmu. Zamestnanci, buď nezvyknutí na odpor, alebo kvôli holubičej slovenskej povahe, to všetko ticho prijímajú a ponadávajú si v krčme...

Celý článek...
 
SOLIDARITU s odboráři Mondi na Slovensku! Tisk E-mail
Neděle, 29 květen 2005

Na internetu je možné podepsat mezinárodní solidární petici s nezávislými odboráři v ružomberských papírnách koncernu Mondi na Slovensku. Přečíst text petice si můžete zde. Pokud ji budete chtít podepsat, klikněte na odkaz "Sign the Petition", pokud se budete chtít podívat, kdo petici podepsal, klikněte na "View Current Signatures".

Celý článek...
 
Z mezinárodní konference komunistů v Bruselu Tisk E-mail
Úterý, 10 květen 2005

2. – 4. května se v Bruselu konal Mezinárodní komunistický seminář, tentokrát na hlavní téma Mezinárodní zkušenosti a úkoly komunistů v boji proti imperialismu. Seminář, který se koná pravidelně již od roku 1992, pořádala Belgická strana práce (PTB). Největší část tvořila tématický blok Současné zkušenosti z práce komunistických a dělnických stran. Třídenní akce se účastnili zástupci 65 komunistických a dělnických stran ze 46 zemí.

Celý článek...
 
Fašizace v Pobaltí a problém národních minorit Tisk E-mail
Úterý, 03 květen 2005

Estonské členství v EU nevyřešilo četné problémy spojené s právy rusky mluvící populace v Estonsku, ale přineslo do života mnoho dalších problematických bodů. Objevily se problémy jako „status bez občanství“ pro mnoho obyvatel, diskriminace na základě jazyka, omezené možnosti získat vzdělání v mateřštině, růst neonacismu – to vše způsobuje velkou obavu o budoucnost země a jejího lidu...

Celý článek...
 
Kubánští hrdinové čestnými delegáty XVI. SFMS Tisk E-mail
Neděle, 24 duben 2005

Gerardo Hernández, Ramón Labańino, Antonio Guerrero, Fernando González und René González – pět Kubánců, kteří jsou vězněni ve věznicích USA – byli Národním přípravným výborem Kuby jmenováni čestnými delegáty XVI. Světového festivalu mládeže a studentstva ve Venezuele. Pět spolupracovníků kubánských bezpečnostních orgánů proniklo do exilových kubánských teroristických organizací na jižní Floridě, aby zabránili útokům proti ostrovu svobody.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 Následující > Konec >>

Výsledky 1396 - 1400 z 1415
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.