Úvodní stránka arrow Ze zahraničí Saturday, November 23 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ze zahraničí
Protestující v Ekvádoru se dostali do budovy Národního shromáždění Tisk E-mail
Středa, 09 říjen 2019

Tisíce lidí v Ekvádoru protestují proti neoliberálním reformám prezidenta Lenina Morena namířeným proti nejchudším a původním obyvatelům. Ten se navíc stal spojencem imperialismu USA v útocích na vlády ve Venezuele a Bolívii a zradil důvěru zakladatele wikileaks Juliana Assange, který měl azyl na velvyslanectví v Londýně a jehož nechal zatknout britskou policií. Protestujícím se podařilo dostat do Národního shromáždění v hlavním městě Quito. Bývalý prezident Rafael Correa, který během své vlády prováděl sociální reformy, vyzývá k revoluci. Prezident Moreno opustil prezidentský palác v Quitu a přesunul se do Guayaquilu. Vyhlásil také zákaz přibližování se k strategickým budován.

Média včetně Haló novin ponechávají českou veřejnost v informačním vakuu o situaci.

https://colonelcassad.livejournal.com/5334254.html

 
Afghánský trumf v boji o udržení světové nadvlády Tisk E-mail
Úterý, 08 říjen 2019

Nedávno tvrdilo americké ministerstvo zahraničí v souladu s prezidentem Trumpem, že v nejbližší době dojde k podpisu smlouvy s vedením Tálibánu a následovné stažení části amerických vojsk přispěje k zásadní změně vnitropolitické situace. Požadavky USA byly zřejmě pro bandity příliš náročné a tak prezident zrušil pokračování jednání.

Celý článek...
 
Bidenové, Trump, Kyjev a obžaloba Tisk E-mail
Neděle, 06 říjen 2019

Honba za impeachmentem rychle nabírá páru, a kdo má pochopení pro toho chlapa v Oválné pracovně?

Ale rád bych věděl, zda někteří nadšenci nerýpnou dost hluboko.

Všiml si někdo, jak často sdělovací prostředky, při odsuzování Trumpovy zrádnosti, pohotově a nenápadně odbývají "nepodložená" a "neurčitá" obvinění z napojení Huntera Bidena a jeho otce na Kyjev, jako kdyby z toho neexistovaly žádné obavy a záleželo jen na Trumpovi? Zprávy a operace, o kterých jsem četl, se jaksi nezajímají o tak nedůležité záležitosti a Trumpovy telefonáty dělají celý případ obžaloby nezpochybnitelně nenapadnutelným.

 

Celý článek...
 
Čeští zbrojaři dodali banderovcům další houfnice proti LLR a DLR Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 září 2019

Strnadova zbrojařská skupina Czechoslovak Group (bývalá Excalibur Army, co získala kapitál z monopolu na kšeftování s vyřazeným armádním materiálem) dodala dalších 16 samohybných houfnic 2S1 Gvozdika a další materiál na banderovci ovládanou Ukrajinu. Není třeba dodávat proti komu tyto těžké zbraně mají použity - proti lidu Doněcké a Luganské lidové republiky včetně civilistů.

Již minulý rok dodala skupina 40 těchto houfnic. Podle údajů agentury ANNA 16 houfnic bylo prodáno za 1 565 600 dolarů (cca 37 mil. Kč). Skupina k tomu dodává další dvě věže s dělem za 120 tisíc dolarů (cca 3 mil. Kč).

Celý článek...
 
Kapitalistický průmysl ničí životní prostředí kvůli zisku Tisk E-mail
Pondělí, 23 září 2019

Zveřejňujeme informaci řeckých komunistů o mobilizaci před brazilskou ambasádou v Athénách ke katastrofálním požárům v amazonských pralesích. Komunistická mládež Řecka (KNE) zdůrazňuje spojitost s reakční orientací vlády prezidenta Bolsonara, i celým kapitalistickým systémem a jeho honbou za vykořisťování přírody a lidí. Upozorňují také na pokrytectví EU a členských vlád v postoji k požárům. I členové Komunistického svazu mládeže zdůrazňují souvislost boje za životní prostředí s bojem proti kapitalismu, s cílem svržení vykořisťovatelského systému a jeho nahrazení plánovitým rozvojem výrobních sil v rukách dělnické třídy - socialismu a komunismu.

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 15 z 1515
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.