Úvodní stránka arrow Přehled článků arrow Z domova arrow Text letáku k návštěvě papeže Friday, April 03 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Text letáku k návštěvě papeže Tisk E-mail
Středa, 30 září 2009

pastarchives.jpgCo dala katolická církev Českému národu? Roky útlaku, nesvobody a chudoby. Byly to těžké roky, kdy katolíci ruku v ruce s germánskými vládci utlačovali český národ, chtěli jej zotročit a poněmčit. Zabíjeli, perzekuovali a vyháněli české myslitele, čeští nevolníci byli zotročováni nucenými pracemi na církevních a panských polích, za tvrdé desátky zaplatili mnozí čechové svými životy, když je skolil hlad, chudoba, nemoci.

Katolická církev byla hlavní oporou německým okupantům a trýznitelům v dobách druhé světové války. Hrdinným bojem si Češi vybojovali svou samostatnost a nezávislost. A přes vítězství našeho národa v tomto nelítostném a nerovném boji, přes veškerá příkoří, která katolická církev na Českém národu spáchala, se její představitelé a nohsledi nestydí opět vystrkovat svá tykadla.

Dávno jsou již doby, kdy Český národ pociťoval každodenně na svých bedrech útlak katolických církevních hodnostářů. Dávno již dohořela hranice Mistra Jana Husa a dozněly hrdé chorály husitských bojovníků. Jak snadno Český národ zapomíná, jak snadno se nechá obelhat.

Bývalí kolaboranti, církevní hodnostáři a další znovu okrádají Český národ prostřednictvím tzv. restitucí o miliónové majetky. Církev opět posiluje svůj vliv na školách i v politické oblasti. Nestydí se k nám nyní vyslat svého nejvyššího představitele, který zde za potlesku zrádcovské vlády bude opět kázat vodu a sám pít víno, obelhávat naše lidi a tahat je do největší náboženské sekty, kterou lidstvo kdy vidělo. Ratzinger ? člen a funkcionář Hitlerjugend, dlouholetý šéf inkvizice, která pod jeho vedením organizovala vybíjení pokrokových kněží v Africe a jižní americe, podporoval, vyzbrojoval separatisty v boji proti Srbsku, odmítá rovnost mužů a žen. Bojují v Africe proti používání kondomů, protože prý AIDSu nezabrání a jedinou zbraní proti viru HIV je prý víra v boha a dodržování deseti božích přikázání. Umožnil hromadný návrat do církve kněžím, kteří byli vyloučeni za rasismus či antisemitismus. Plíživá katolizace naší společnosti nabírá na obrátkách.

A proto vy, kteří jste nezapomněli, vy, kteří se cítíte být Čechy, vy, kteřím jsou lživé církevní báchorky a bázlivé svíčkové báby bytostně cizí: Bijte na poplach!

 
 
< Předch.   Další >
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.