Úvodní stránka arrow Přehled článků arrow Z domova arrow Další zrada ČSSD potvrzena - čeští agresoři pokračují Wednesday, April 08 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Další zrada ČSSD potvrzena - čeští agresoři pokračují Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 únor 2009

Poslanci včera ve středu schválili letošní armádní mise v zahraničí. Pro hlasovalo 105 poslanců, mezi nimi čtyři sociální demokraté. Proti bylo 66 poslanců. Vláda se snažila plán protlačit za každou cenu, protože jinak by se stovky českých vojáků musely do března vrátit zpět do vlasti. V prosinci poslanci KSČM a ČSSD původní koncepci zamítli a nynější verzi opozice kritizovala. Bohužel ČSSD opět ukázala svou pravou tvář! Agresoři mohou s účastí českých vojáků opět počítat!

ČSSD do poslední chvíle, zřejmě pro veřejnost, napínala, zda zruší usnesení, které jejím poslancům zakazovalo zvednout pro mise ruku. Nakonec těsně před hlasování sociální demokraté zákaz zrušili a z řad ČSSD pro mise hlasovali Jan Hamáček, Zdeněk Jičínský, Miroslav Svoboda a Antonín Seďa. Ostatní sociální demokraté byli stejně jako všichni komunisté proti plánu misí, nebo se hlasování zdrželi.

Nejvíce českých žoldáků nyní zůstává hlavně v Kosovu a Afghánistánu. Hlavním sporným bodem bylo navýšení počtu vojáků v Afghánistánu. Nová varianta koncepce navrhuje menší zvýšení počtu než ta prosincová.

-pre-

 
< Předch.   Další >
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.