Úvodní stránka arrow Z domova Saturday, August 30 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Jak České dráhy ohrožují zdraví a bezpečnost svých zákazníků... Tisk E-mail
Středa, 13 říjen 2010

Také letos se konala a to v sobotu 9. října 2010 oblíbená turisticko -společenské akce pro všechny generace Pochod slováckými vinohrady, nebo-li také spíše častěji nazývaná jako "burčákový pochod". Letos se konal již 34. ročník a opět přilákal stovky ba tisíce účastníků. Jako vždy ovšem při této akci velmi selhala veřejná doprava.

Celý článek...
 
Podpořte senátní kandidáty KSČM v internetovém hlasování Tisk E-mail
Pátek, 08 říjen 2010

cherry.jpgJiž jen dny nás dělí od dalších důležitých voleb. Ve dnech 15.10. ? 16.10.2010 nás čekají jednak volby komunální a potom také 1. kolo voleb do Senátu a to ve 27 senátních obvodech. KSČM v těchto volbách bude obhajovat posty více než 4 tisíc zastupitelů a také jedno místo v Senátu. Komunální volby jsou velmi důležité, na obecní úrovni se rozhoduje o kvalitě života a zejména dostupnosti veřejných služeb v tom kterém místě. Proto je nezbytně nutné volit kandidáty odborně i mravně způsobilé, kteří mají sociální cítění a budou se vždy brát za obhajobu občanských a sociálních práv občanů.

Celý článek...
 
Varování před následky sociálních škrtů Tisk E-mail
Pátek, 24 září 2010

Organizace sdružené v neformálním spojení Social Watch včera zahájily kampaň nazvanou Chudoba a (ú)sporná opatření, jejímž smyslem je varovat českou veřejnost před důsledky razantních škrtů připravovaných Nečasovou vládou. O kampani, která bude probíhat do počátku příštího roku a obsáhne i řadu přednášek určených veřejnosti, informovali Táňa Fischerová, Alexandra Jachanová Doleželová, Jiří Silný a Tomáš Tožička.

Celý článek...
 
Mohutný protest proti vládě Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 září 2010

"Dnes my, zítra vy!" Ústřední heslo úterní demonstrace odborářů z řad policistů, hasičů, vojáků, civilních pracovníků armády, zaměstnanců státních orgánů, veřejné správy, zdravotníků, školských pracovníků, dopraváků a dalších profesí. Téma protestu? Politika pravicové vlády, nesouhlas s jejími rozpočtovými škrty. Nezůstali sami, byl s nimi i bezpočet dalších občanů. Dohromady pak podle odhadu Policie ČR přišlo protestovat 40 tisíc lidí. Ty, kteří stáli v ulicích v okolí pražského náměstí Jana Palacha, už nikdo nepočítal.

Celý článek...
 
Roman Joch ? Nebezpečí pro demokracii Tisk E-mail
Pondělí, 20 září 2010

Nedávno jsem se v rozhlase doslechl, že jistý Roman Joch byl premiérem Petrem Nečasem jmenován do funkce poradce pro lidská práva. Poněvadž považuji tento čin za krajně nebezpečný, pokusím se osobnost výše řečeného Jocha tak trochu rozebrat, zamyslet se nad tím, co je to vlastně za člověka a jaké úmysly sleduje.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 96 - 100 z 337
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.