Úvodní stránka arrow Z domova Tuesday, March 28 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
VEŘEJNÉ PROHLÁŠENÍ SPOLEČNOSTI KUBÁNCŮ ŽIJÍCÍCH V ČR Tisk E-mail
Sobota, 02 březen 2013

V těchto dnech se v rámci připraveného "turné" po deseti zemích Latinské Ameriky a Evropy nachází v České republice "publicistka" Yoani Sánchez. Její mediální show halí aureola disidentky a ostré kritičky kubánské revoluce a všeho, co představuje.

Celý článek...
 
"Disidentka" o Kubánské pětici nehovořila Tisk E-mail
Pátek, 01 březen 2013

Ve středu 27. února uspořádala společnost Člověk v tísni pod názvem Kubánský večer setkání s údajnou disidentkou z Ostrova svobody Yoani Sánchezovou. Mediálně protežovaná blogerka, více než štědře financovaná ze Spojených států amerických, přijela do Prahy v rámci svého tříměsíčního zahraničního turné. 

Celý článek...
 
Stanovisko Společnosti česko-kubánského přátelství k návštěvě Yoani Sánchez v České republice Tisk E-mail
Úterý, 26 únor 2013

V těchto dnech navštíví Českou republiku kubánská blogerka a disidentka Yoani Sánchez, která v rámci své tříměsíční cesty již navštívila a dále navštíví řadu zemí světa. Dosavadní průběh jejich návštěv především zemí Latinské Ameriky má jeden společný rys, výrazný odpor veřejnosti navštívených zemí k její osobě! 

Celý článek...
 
Julius Fučík byl ubíjen, ale nikdy nebyl ubit! Tisk E-mail
Neděle, 24 únor 2013

Záznam ze shromáždění při znovuodhalení sochy JF Za účasti stovek občanů Prahy, pokrokových lidí a osobností veřejného a politického života byla dnes v hlavním městě, poblíž Čestného pohřebiště na Olšanských hřbitovech, znovuodhalena socha čs. národního hrdiny, novináře, spisovatele, komunisty a protifašistického bojovníka Julia Fučíka. Autor světoznámé Reportáže, psané na oprátce by se dnes dožil 110 let.

Celý článek...
 
Na Olšanských hřbitovech odhalena socha Julia Fučíka Tisk E-mail
Neděle, 24 únor 2013

U příležitosti 110. výročí narození Julia Fučíka (narozen 23. 2. 1903 v Praze, popraven 8. 9. 1943 v Berlíně) uspořádala Společnost Julia Fučíka 22. 2. 2013 slavnostní večer ve Velkém sále Městské knihovny v Praze. Ještě před tím se konal na Olšanských hřbitovech akt oficiálního znovu vztyčení Fučíkovy sochy, která byla dříve instalována před vchodem do Parku kultury a oddechu Julia Fučíka (dnešní Výstaviště Praha), odkud byla v roce 1990 v rámci protikomunistického tažení odstraněna. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 96 - 100 z 410
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.