Úvodní stránka arrow Z domova Friday, December 19 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Republika ve stávce Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 prosinec 2010

prebytek.jpgPo celé zemi lidé protestovali proti asociálním vládním škrtům, které zasahují do života drtivé většiny občanů. Pět minut po dvanácté, zato se značnou silou, se včera úředníci, lékaři, učitelé, umělci, policisté i hasiči ohradili proti asociálním vládním reformám, které postihují nejen je, ale prakticky všechny obyvatele České republiky.

Celý článek...
 
Udeřila zima - lidem bez domova nastaly krušné časy Tisk E-mail
Úterý, 30 listopad 2010

dluh.jpgO posledním listopadovém víkendu s plnou intenzitou udeřila zima a jako každý rok v tomto období nastaly lidem bez domova velmi krušné časy. I když je v naší  společnosti problematika lidí bez domova vnímána jen jako jeden z mnoha sociálních problémů a to ještě ne mezi těmi hlavními, přesto bychom tuto záležitost neměli ponechávat bez povšimnutí. Zvláště pak v zimním období, kdy mnozí z těchto lidí doslova bojují o život někde v provizorním příbytku nebo přímo na ulici. Bezdomovcem se totiž při shodě životních okolností bez nadsázky skutečně může stát téměř  každý.

Celý článek...
 
Školné Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 listopad 2010
Opět rozvířená debata kolem zavedení školného na vysokých školách a to v předpokládané výši 10 tisíc za semestr, rozdělila populaci už klasicky na dva tábory. Jako hlavní argument zavedení školného se uvádí zájem o zkvalitnění výuky na vysokých školách. Proti stojí argument o diskriminačním charakteru dostupnosti vzdělání závisle na sociálních poměrech rodiny studenta.
Celý článek...
 
Antikomunismus v českém kabátě, politický kretenismus a Marťani Tisk E-mail
Středa, 24 listopad 2010

key.jpgStále stejná písnička. Vládnoucí kruhy, média, různé obskurní spolky, katolická církev a v současné době Marxžel i různé vzdělávací instituce, jakož i různí samozvaní géniové lidstva typu Mejstřík, Štětina, Ignác Klaus, Roman Joch či jiní Marťani se neustále snaží proniknout do naší politické scény a démonizovat komunismus. KSČM se k tomu staví dosti nedůsledným způsobem.

Celý článek...
 
Demokracie po Tovačovsku aneb my hoši co spolu chodíme se vždy nakonec na všem domluvíme Tisk E-mail
Pátek, 19 listopad 2010

Letošní komunální volby v Tovačově se vyznačovaly dosud nejvyšším počtem kandidujících stran a sdružení od převratu v roce 1989. Mnozí kandidáti to od roku 1990 zkoušeli již na několikáté jiné kandidátce. S přebíhajícími kandidáty se ale jistě setkat můžeme i v jiných městech.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 96 - 100 z 347
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.