Úvodní stránka arrow Z domova Monday, March 02 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Protest proti školnému v Ústí Tisk E-mail
Pondělí, 28 březen 2011

V sobotu 26. března 2011 se v Ústí nad Labem uskutečnila protestní akce proti asociálním a protilidovým opatřením, prosazovaným současnou vládou a především proti snahám o zavádění školného na VŠ. Ze spolupořádajících organizací jmenujme Pirátskou stranu, Novou antikapitalistickou levici, Revoluční internacionalistickou organizaci a další. Vystoupení účastníků obsahovala řadu argumentů proti snahám o zavádění školného, většinu z nich SOS Student důkladně rozebral v článcích a letácích, které jsou dostupné na webu www.sosstudent.cz.

Celý článek...
 
Máme vládu, jakou snad svět ještě neviděl Tisk E-mail
Úterý, 22 březen 2011

prebytek.jpgV  posledních  více než  dvaceti letech se u nás stala nepsanou normou tato skutečnost -  ti kteří sami sebe nazývají demokraty a vzornými hospodáři, se v praxi vůbec nechovají demokraticky a moudře,  brání ze všech sil kontrolním demokratickým mechanismům, často i svobodě slova a kritickým názorům. Jejich hospodaření lze v lepším případě nazvat tureckým hospodářstvím, v tom horším jako tunelování veřejných prostředků, rozkrádání a korupce ve velkém.

Celý článek...
 
Prohlášení ÚV KKE Tisk E-mail
Pátek, 11 březen 2011

KKEProhlášení solidarity ÚV Komunistické strany Řecka Komunistické straně Čech a Moravy proti antikomunismu

Komunistická strana Řecka odsuzuje provokativní machinace české vlády, která uvedla na půdu Parlamentu České republiky diskusi o zákazu Komunistické strany Čech a Moravy. Česká vláda, podpořená antikomunistickým postojem EU a kopírující její nepřijatelné antikomunistické postupy a zprávy různých antihistorických "výzkumných skupin" ustavených Evropskou unií a jejími členskými státy, ztotožňuje KSČM s fašistickými stranami a přistupuje komunismu jako ke "zločinecké ideologii".

Celý článek...
 
Semelová k návrhu zákona o protikomunistickém odboji Tisk E-mail
Sobota, 12 únor 2011

cherry.jpgVážené kolegyně, vážení kolegové, jeden demokrat, takzvaný demokrat, tady zakřičel na parlamentní stranu mlčte. Další takzvaní demokraté ráno zamezili, aby byl projednán na návrh komunistické strany stav současného zdravotnictví. Místo toho tady máme zástupný problém, takže budiž.

Celý článek...
 
Grebeníček k návrhu zákona o protikomunistickém odboji Tisk E-mail
Pátek, 11 únor 2011

cherry.jpgVážená paní předsedkyně, dámy a pánové, mistrování historie prostřednictvím zákonů není po listopadu 1989 něčím neobvyklým. Co šokuje nejen odbornou veřejnost, ale i soudně myslící neodborníky, je zejména skutečnost, že mnozí poslanci a senátoři přistupují k naší národní minulosti tržně. A tak mě nějak nepřekvapuje, že i návrh zákona o tzv. protikomunistickém odboji je jen dalším pokusem zprivatizovat historii.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 96 - 100 z 355
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.