Úvodní stránka arrow Z domova Friday, September 19 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Proti terorismu nelze bojovat vojenskými prostředky Tisk E-mail
Pátek, 05 listopad 2010

Česká armáda může v příštím roce zvýšit počet svých vojáků v Afghánistánu a posílit tak agresora a světového vojenského četníka - USA. Umožňuje jí to plán zahraničních vojenských misí na příští dva roky, který ve středu Poslanecká sněmovna, přes nesouhlas opozice, schválila. Pro návrh hlasovalo 106 poslanců vládní koalice, komunisté a sociální demokraté mise nepodpořili.

Celý článek...
 
Nečas a Kalousek na inspekci Tisk E-mail
Sobota, 16 říjen 2010

cherry.jpgNovopečený předseda vlády Nečas se zkušeným ministrem financí Kalouskem šli na exkurzi po státních zařízeních, aby zjistili, kde je třeba investovat. Přišli do školy. Platy malé, jídelna nevyhovující, tělocvična žádná, učebnice nejsou, na energie se vydávají milióny, dveře i okna 30  roků  staré a zpuchřelé.

Celý článek...
 
Topolánek v nebi - a volby Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 říjen 2010

cherry.jpgNa ranní procházce Topolánek náhle zakopl a upadl, ukázalo se, že to byla mrtvice. A protože podle hesla "Zdraví není byznys" neměla blízká nemocnice dostatek personálu, tak zemřel. Záhy stál před nebeskou branou a Svatý Petr ho přivítal: "Vítej na Nebesích, ale dříve, než se tu usadíš tak se zdá, že tu máme malý problém. Málokdy tu máme špičky ODS a tak si nejsme tak úplně jistí, co s nimi." "To není žádný problém, prostě mě pusťte dál, jsem dobrý křesťan, jsem věřící." "Já bych tě rád pustil dál, ale mám pokyny přímo od Boha. Říká, že od Zavedení nové politiky LEPŠÍ BUDOUCNOST musíš strávit jeden den v Pekle a jeden den v Nebi. Potom si sám vybereš, kde chceš strávit Věčnost." "Ale já už jsem se rozhodl. Chci do Nebe!" "Lituji, ale taková jsou pravidla", odpověděl Petr.

Celý článek...
 
Jak České dráhy ohrožují zdraví a bezpečnost svých zákazníků... Tisk E-mail
Středa, 13 říjen 2010

Také letos se konala a to v sobotu 9. října 2010 oblíbená turisticko -společenské akce pro všechny generace Pochod slováckými vinohrady, nebo-li také spíše častěji nazývaná jako "burčákový pochod". Letos se konal již 34. ročník a opět přilákal stovky ba tisíce účastníků. Jako vždy ovšem při této akci velmi selhala veřejná doprava.

Celý článek...
 
Podpořte senátní kandidáty KSČM v internetovém hlasování Tisk E-mail
Pátek, 08 říjen 2010

cherry.jpgJiž jen dny nás dělí od dalších důležitých voleb. Ve dnech 15.10. ? 16.10.2010 nás čekají jednak volby komunální a potom také 1. kolo voleb do Senátu a to ve 27 senátních obvodech. KSČM v těchto volbách bude obhajovat posty více než 4 tisíc zastupitelů a také jedno místo v Senátu. Komunální volby jsou velmi důležité, na obecní úrovni se rozhoduje o kvalitě života a zejména dostupnosti veřejných služeb v tom kterém místě. Proto je nezbytně nutné volit kandidáty odborně i mravně způsobilé, kteří mají sociální cítění a budou se vždy brát za obhajobu občanských a sociálních práv občanů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 96 - 100 z 340
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.