Úvodní stránka arrow Z domova Monday, January 26 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Grebeníček k návrhu zákona o protikomunistickém odboji Tisk E-mail
Pátek, 11 únor 2011

cherry.jpgVážená paní předsedkyně, dámy a pánové, mistrování historie prostřednictvím zákonů není po listopadu 1989 něčím neobvyklým. Co šokuje nejen odbornou veřejnost, ale i soudně myslící neodborníky, je zejména skutečnost, že mnozí poslanci a senátoři přistupují k naší národní minulosti tržně. A tak mě nějak nepřekvapuje, že i návrh zákona o tzv. protikomunistickém odboji je jen dalším pokusem zprivatizovat historii.

Celý článek...
 
Ceny vody v Táboře... Tisk E-mail
Středa, 19 leden 2011

Tábor má díky kmotrovské straně ODS nejdražší vodu v České republice a nejen u nás ale prakticky v celé Evropě i mnoha dalších zemích, s cenou 79,58 Kč/m3 je bezkonkurenčně první - ...

Celý článek...
 
2011 - rok škrtů, otřesů a boje - tak hodně zdraví a pevné nervy! Tisk E-mail
Pátek, 31 prosinec 2010
 
Popřejme si do nového roku především zdraví, práci a více odvahy ... Tisk E-mail
Pondělí, 27 prosinec 2010

clock.jpgPopřejme si do nového roku především zdraví, práci a více odvahy k obhajobě občanských a sociálních práv. Letošní rok se pomalu chýlí ke svému konci. Každý z nás v něm zanechal nějakou stopu. Někdo změnil zaměstnání, mnozí o něj bohužel přišli a nové zatím nemají, někteří se museli potýkat s  vážnými osobními či pracovními problémy. Většina z nás ale zároveň jistě zažila i drobné všední radosti, které dávají našemu životu nový náboj a tolik potřebnou dávku optimismu. Nežijeme v jednoduché době a pravděpodobně bude ještě hůře. Zkusme si pro lepší orientaci shrnout právě teď na konci roku to, v jakých poměrech dnes vlastně žijeme.

Celý článek...
 
Republika ve stávce Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 prosinec 2010

prebytek.jpgPo celé zemi lidé protestovali proti asociálním vládním škrtům, které zasahují do života drtivé většiny občanů. Pět minut po dvanácté, zato se značnou silou, se včera úředníci, lékaři, učitelé, umělci, policisté i hasiči ohradili proti asociálním vládním reformám, které postihují nejen je, ale prakticky všechny obyvatele České republiky.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 96 - 100 z 351
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.