Úvodní stránka arrow Z domova Monday, August 29 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Nečasovo gestapo obsadilo Rožnov Tisk E-mail
Neděle, 14 říjen 2012

Tajní zadrželi v pátek Smetanu, aby nemohl před novináři dotazovat premiéra. Smetana to Nečasovi v sobotu vrátil i s úroky.

Roman Smetana, který měl dne 8. 10. 2012 nastoupit do vězení za pomalované předvolební plakáty, se opět vyhýbal nástupu. To ovšem deklaroval již předem. Jasně prohlásil, že se nechá zadržet ještě před volbami v nějaký vhodný okamžik. S ohledem na termín, který si sám stanovil, chtěl využít v podstatě poslední moment a to právě v hodinu zahájení voleb. Chtěl se setkat ve volební místnosti v Rožnově pod Radhoštěm s premiérem Petrem Nečasem a položit mu před novináři několik otázek. Takový byl plán.

Celý článek...
 
Vystoupení zastupitele za KSČM Ivana Hrůzy Tisk E-mail
Středa, 03 říjen 2012

k petici o prodeji a o nájemném v obecních bytech Prahy 6

Zveřejňujeme část zápisu ze 13. zasedání Zastupitelstva městské části Prahy 6 ze 14. září 2012, kde byla projednávána petice proti podmínkám prodeje obecních bytů a neúměrnému zvyšování nájemného. Vystoupení soudruha Ivana Hrůzy je příkladnou obhajobou zájmů lidí na půdě zastupitelských orgánů kapitalistického státu v době jeho krize. 

Člen ZMČ pan Ivan Hrůza: Vážená paní starostko, dámy a pánové, občané, já jsem původně chtěl vystoupit trošku jinak, ale musím zde reagovat na některá vystoupení činovníků, která jsou spíše ideologického zaměření a s podstatou věci nemají nic společného.

Celý článek...
 
Video z demonstrace za osvobození Pětice 12.9. Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 září 2012
Video z demonstrace Projevy na demonstraci naleznete zde.
 
ČR nástrojem USA v Sýrii Tisk E-mail
Pátek, 31 srpen 2012

Velvyslankyně České republiky v Sýrii Eva Filipi v rozhovoru pro Českou televizi 28. 8. 2012 podrobně hovořila o tom, kterak se ČR přibližně před měsícem zavázala zastupovat v Damašku zájmy USA. Poté, co USA, jakožto mocnost vedoucí propagandistickou a teroristickou podvratnou válku s cílem svrhnout legální syrskou vládu, zavřela svůj zastupitelský úřad v Sýrii, převzal diplomatické zastupování USA v této zemi nejprve jeho dlouholetý zahraničněpolitický a vojenský satelit - Polsko. Po následném uzavření zastupitelského úřadu Polska převzala tuto zodpovědnost vláda České republiky. Česká republika tak nestojí stranou plánu USA a jeho spojenců a vazalů v čele s Izraelem a despociemi Arabského poloostrova na mocenskou restrukturalizaci Blízkého a Středního východu. Je jeho vědomou součástí a za tuto imperialistickou politiku přebírá zodpovědnost. Skutečnost, že vysoký zástupce ČR a nyní i USA v Sýrii v osobě velvyslankyně ČR artikuluje vyhlášení vlády USA, potvrzují slova Evy Filipi, že v Sýrii nevidí mírové řešení na základě dohody, jež absurdně označila za cíl Západu. Vláda ČR tímto způsobem zatahuje naši zemi do nedeklarované, ovšem naplno běžící horké agresivní války.

Celý článek...
 
Boj o tzv. církevní restituce Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 srpen 2012

Nečasova a Kalouskova vláda již přes dva roky ostře prosazuje otevřeně protilidovou politiku. Pod heslem "rozpočtové zodpovědnosti" útočí na sociální výdobytky minulosti, programově omezuje přístup ke zdravotnictví nebo vzdělání, systematicky připravuje destrukci důchodového systému a bez skrupulí podporuje nárůst chudoby u velké části české společnosti. Tato údajná vládní honba za úsporami tak není nic jiného, než nástroj k ještě většímu zbohatnutí hrstky vyvolených skrz zbídačování většiny. Pokrytectví takovéhoto "šetření" však v současnosti nedemonstruje nic lépe než vládou razantně prosazované takzvané církevní restituce. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 96 - 100 z 388
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.