Úvodní stránka arrow Z domova Thursday, October 27 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Palestina obětí neúspěšné jestřábí politiky ČR Tisk E-mail
Úterý, 04 prosinec 2012

Na základě předpokladů schválilo Valné shromáždění OSN v noci z 29. na 30. listopad 2012 na svém jednání pozorovatelský statut Státu Palestina. "Pro" bylo 138 členů, proti devět, 41 zemí se zdrželo. Po 65 letech od doby, kdy Valné shromáždění OSN přijalo rezoluci číslo 181, která rozdělila území historické Palestiny na dva státy a dala tak vzniknout Státu Izrael, se tak dostalo milionům Palestincům, z nichž většina desítky let žije v uprchlických táborech ve státech sousedících s Izraelem, ale i v pásmu Gazy, určité satisfakce.

Celý článek...
 
Demonstrace proti probíhající izraelské agresi Tisk E-mail
Středa, 21 listopad 2012

Obyvatelé Gazy žijí již šest let pod devastující blokádou. Podle řady zpráv OSN izraelská blokáda v Gaze způsobila humanitární katastrofu. Na tuto skutečnost upozornilo včera několik desítek lidí, kteří v Praze protestovali proti výrokům českého premiéra o právu Izraele na sebeobranu bez uvedení širšího kontextu.

Celý článek...
 
Demonstrace 17. listopadu v Praze Tisk E-mail
Neděle, 18 listopad 2012
Na den 23. výročí událostí převratu 17. listopadu 1989, který otevřel cestu obnově kapitalismu v naší zemi, se konala na Václavském náměstí protivládní demonstrace, jíž se zúčastnili odboráři a lidé z různých občanských iniciativ, hnutí a stran. Po celou dobu byla demonstrace iniciativy Stop vládě na Václavském náměstí rušena souběžně pronášenými projevy skupinky, která se usadila na schodech Národního muzea.
Celý článek...
 
Video: Albrightová v Praze na podpisové akci svého díla Tisk E-mail
Pondělí, 05 listopad 2012

 Podepisování knihy Madeleine Albrightové, která vedla ministersvo zahraničí USA v době agrese NATO proti Jugoslávii a která nese za zločiny války a vraždění v Jugoslávii osobní zodpovědnost, navštívila i skupinka členů sdružení Přátelé Srbů na Kosovu, kteří ve vší slušnosti předložili Albrightové na DVD dokumentární film Uloupené Kosovo (mimochodem jej odmítla odvysílat "nezávislá" Česká televize). Požádali rovněž Albrightovou, aby jim podepsala plakáty s fotografiemi obětí agrese NATO, jež jsou rovněž výsledkem její činnosti. Následně byli napadeni ochrankou i hystericky vykřikující Albrightovou. Záznam o průběhu akce si zde můžete prohlédnout a udělat si o ní i o propagované osobě vlastní obrázek. 

 
Klub českého pohraničí oslavil dvacáté výročí svého založení Tisk E-mail
Středa, 31 říjen 2012

Ze setkání KČPV České Třebové se v sobotu 27. října sešli aktivisté a přátelé Klubu českého pohraničí, aby zde slavnostně připomenuli dvacet let trvání činnosti této vlastenecké organizace. Klub českého pohraničí se za dobu své existence rozrostl na organizaci mezinárodního významu. Mimo Českou republiku má členy i na Slovensku, v Německu, v Polsku a mnohých dalších zemích. Sdružuje občany, kterým záleží na zachování našeho kulturního i hospodářského dědictví a na obraně českých národních zájmů. KČP dokáže velmi citlivě skloubit vlastenectví s internacionalismem, o čemž svědčí i velké množství partnerských organizací i členů v zahraničí. Slavnostního shromáždění se v České Třebové zúčastnili například zástupci spřátelených organizací z Německa či Slovenska a pozvání přijal i velvyslanec Bolívarovské republiky Venezuela Victor Hernandez. Chargé d'affaires Kubánské republiky se omluvil z důvodu nutnosti zúčastnit se jiné již dříve naplánované akce. Z domácích hostů nechyběli zástupci takových organizací jako je Český svaz bojovníků za svobodu, Komunistická strana Čech a Moravy, Společnost Ludvíka Svobody, Levicový klub žen a další.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 96 - 100 z 393
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.