Úvodní stránka arrow Z domova Monday, July 28 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Podpořte senátní kandidáty KSČM v internetovém hlasování Tisk E-mail
Pátek, 08 říjen 2010

cherry.jpgJiž jen dny nás dělí od dalších důležitých voleb. Ve dnech 15.10. ? 16.10.2010 nás čekají jednak volby komunální a potom také 1. kolo voleb do Senátu a to ve 27 senátních obvodech. KSČM v těchto volbách bude obhajovat posty více než 4 tisíc zastupitelů a také jedno místo v Senátu. Komunální volby jsou velmi důležité, na obecní úrovni se rozhoduje o kvalitě života a zejména dostupnosti veřejných služeb v tom kterém místě. Proto je nezbytně nutné volit kandidáty odborně i mravně způsobilé, kteří mají sociální cítění a budou se vždy brát za obhajobu občanských a sociálních práv občanů.

Celý článek...
 
Varování před následky sociálních škrtů Tisk E-mail
Pátek, 24 září 2010

Organizace sdružené v neformálním spojení Social Watch včera zahájily kampaň nazvanou Chudoba a (ú)sporná opatření, jejímž smyslem je varovat českou veřejnost před důsledky razantních škrtů připravovaných Nečasovou vládou. O kampani, která bude probíhat do počátku příštího roku a obsáhne i řadu přednášek určených veřejnosti, informovali Táňa Fischerová, Alexandra Jachanová Doleželová, Jiří Silný a Tomáš Tožička.

Celý článek...
 
Mohutný protest proti vládě Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 září 2010

"Dnes my, zítra vy!" Ústřední heslo úterní demonstrace odborářů z řad policistů, hasičů, vojáků, civilních pracovníků armády, zaměstnanců státních orgánů, veřejné správy, zdravotníků, školských pracovníků, dopraváků a dalších profesí. Téma protestu? Politika pravicové vlády, nesouhlas s jejími rozpočtovými škrty. Nezůstali sami, byl s nimi i bezpočet dalších občanů. Dohromady pak podle odhadu Policie ČR přišlo protestovat 40 tisíc lidí. Ty, kteří stáli v ulicích v okolí pražského náměstí Jana Palacha, už nikdo nepočítal.

Celý článek...
 
Roman Joch ? Nebezpečí pro demokracii Tisk E-mail
Pondělí, 20 září 2010

Nedávno jsem se v rozhlase doslechl, že jistý Roman Joch byl premiérem Petrem Nečasem jmenován do funkce poradce pro lidská práva. Poněvadž považuji tento čin za krajně nebezpečný, pokusím se osobnost výše řečeného Jocha tak trochu rozebrat, zamyslet se nad tím, co je to vlastně za člověka a jaké úmysly sleduje.

Celý článek...
 
Došlo k nám: Pro mladé Tisk E-mail
Středa, 15 září 2010

cherry.jpgPřemýšlejte, vnoučci, přemýšlejte. Přišel před pár dny za mnou jeden mládenec s  rozzářenou tváří a vítězoslavně, coby zástupci starší generace, mi oznámil, jak jeho soukmenovci nám ve volbách natřeli.  Hrdě mi také sdělil, že když nepřesvědčili svého dědu a svou bábu, tak šli k volbám sami volit Schwarzenberga a Johna. Vyslechl jsem ho pozorně a na závěr mu popřál k Pyrrhovu vítězství. Pak k dobru jsem mu dal i několik svých názorů, které mohou zaujímat i ostatní mladé vítěze voleb.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 96 - 100 z 336
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.