Úvodní stránka arrow Z domova Wednesday, September 03 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Topolánek v nebi - a volby Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 říjen 2010

cherry.jpgNa ranní procházce Topolánek náhle zakopl a upadl, ukázalo se, že to byla mrtvice. A protože podle hesla "Zdraví není byznys" neměla blízká nemocnice dostatek personálu, tak zemřel. Záhy stál před nebeskou branou a Svatý Petr ho přivítal: "Vítej na Nebesích, ale dříve, než se tu usadíš tak se zdá, že tu máme malý problém. Málokdy tu máme špičky ODS a tak si nejsme tak úplně jistí, co s nimi." "To není žádný problém, prostě mě pusťte dál, jsem dobrý křesťan, jsem věřící." "Já bych tě rád pustil dál, ale mám pokyny přímo od Boha. Říká, že od Zavedení nové politiky LEPŠÍ BUDOUCNOST musíš strávit jeden den v Pekle a jeden den v Nebi. Potom si sám vybereš, kde chceš strávit Věčnost." "Ale já už jsem se rozhodl. Chci do Nebe!" "Lituji, ale taková jsou pravidla", odpověděl Petr.

Celý článek...
 
Jak České dráhy ohrožují zdraví a bezpečnost svých zákazníků... Tisk E-mail
Středa, 13 říjen 2010

Také letos se konala a to v sobotu 9. října 2010 oblíbená turisticko -společenské akce pro všechny generace Pochod slováckými vinohrady, nebo-li také spíše častěji nazývaná jako "burčákový pochod". Letos se konal již 34. ročník a opět přilákal stovky ba tisíce účastníků. Jako vždy ovšem při této akci velmi selhala veřejná doprava.

Celý článek...
 
Podpořte senátní kandidáty KSČM v internetovém hlasování Tisk E-mail
Pátek, 08 říjen 2010

cherry.jpgJiž jen dny nás dělí od dalších důležitých voleb. Ve dnech 15.10. ? 16.10.2010 nás čekají jednak volby komunální a potom také 1. kolo voleb do Senátu a to ve 27 senátních obvodech. KSČM v těchto volbách bude obhajovat posty více než 4 tisíc zastupitelů a také jedno místo v Senátu. Komunální volby jsou velmi důležité, na obecní úrovni se rozhoduje o kvalitě života a zejména dostupnosti veřejných služeb v tom kterém místě. Proto je nezbytně nutné volit kandidáty odborně i mravně způsobilé, kteří mají sociální cítění a budou se vždy brát za obhajobu občanských a sociálních práv občanů.

Celý článek...
 
Varování před následky sociálních škrtů Tisk E-mail
Pátek, 24 září 2010

Organizace sdružené v neformálním spojení Social Watch včera zahájily kampaň nazvanou Chudoba a (ú)sporná opatření, jejímž smyslem je varovat českou veřejnost před důsledky razantních škrtů připravovaných Nečasovou vládou. O kampani, která bude probíhat do počátku příštího roku a obsáhne i řadu přednášek určených veřejnosti, informovali Táňa Fischerová, Alexandra Jachanová Doleželová, Jiří Silný a Tomáš Tožička.

Celý článek...
 
Mohutný protest proti vládě Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 září 2010

"Dnes my, zítra vy!" Ústřední heslo úterní demonstrace odborářů z řad policistů, hasičů, vojáků, civilních pracovníků armády, zaměstnanců státních orgánů, veřejné správy, zdravotníků, školských pracovníků, dopraváků a dalších profesí. Téma protestu? Politika pravicové vlády, nesouhlas s jejími rozpočtovými škrty. Nezůstali sami, byl s nimi i bezpočet dalších občanů. Dohromady pak podle odhadu Policie ČR přišlo protestovat 40 tisíc lidí. Ty, kteří stáli v ulicích v okolí pražského náměstí Jana Palacha, už nikdo nepočítal.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 96 - 100 z 338
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.