Úvodní stránka arrow Z domova Monday, September 26 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Video: Albrightová v Praze na podpisové akci svého díla Tisk E-mail
Pondělí, 05 listopad 2012

 Podepisování knihy Madeleine Albrightové, která vedla ministersvo zahraničí USA v době agrese NATO proti Jugoslávii a která nese za zločiny války a vraždění v Jugoslávii osobní zodpovědnost, navštívila i skupinka členů sdružení Přátelé Srbů na Kosovu, kteří ve vší slušnosti předložili Albrightové na DVD dokumentární film Uloupené Kosovo (mimochodem jej odmítla odvysílat "nezávislá" Česká televize). Požádali rovněž Albrightovou, aby jim podepsala plakáty s fotografiemi obětí agrese NATO, jež jsou rovněž výsledkem její činnosti. Následně byli napadeni ochrankou i hystericky vykřikující Albrightovou. Záznam o průběhu akce si zde můžete prohlédnout a udělat si o ní i o propagované osobě vlastní obrázek. 

 
Klub českého pohraničí oslavil dvacáté výročí svého založení Tisk E-mail
Středa, 31 říjen 2012

Ze setkání KČPV České Třebové se v sobotu 27. října sešli aktivisté a přátelé Klubu českého pohraničí, aby zde slavnostně připomenuli dvacet let trvání činnosti této vlastenecké organizace. Klub českého pohraničí se za dobu své existence rozrostl na organizaci mezinárodního významu. Mimo Českou republiku má členy i na Slovensku, v Německu, v Polsku a mnohých dalších zemích. Sdružuje občany, kterým záleží na zachování našeho kulturního i hospodářského dědictví a na obraně českých národních zájmů. KČP dokáže velmi citlivě skloubit vlastenectví s internacionalismem, o čemž svědčí i velké množství partnerských organizací i členů v zahraničí. Slavnostního shromáždění se v České Třebové zúčastnili například zástupci spřátelených organizací z Německa či Slovenska a pozvání přijal i velvyslanec Bolívarovské republiky Venezuela Victor Hernandez. Chargé d'affaires Kubánské republiky se omluvil z důvodu nutnosti zúčastnit se jiné již dříve naplánované akce. Z domácích hostů nechyběli zástupci takových organizací jako je Český svaz bojovníků za svobodu, Komunistická strana Čech a Moravy, Společnost Ludvíka Svobody, Levicový klub žen a další.

Celý článek...
 
Nečasovo gestapo obsadilo Rožnov Tisk E-mail
Neděle, 14 říjen 2012

Tajní zadrželi v pátek Smetanu, aby nemohl před novináři dotazovat premiéra. Smetana to Nečasovi v sobotu vrátil i s úroky.

Roman Smetana, který měl dne 8. 10. 2012 nastoupit do vězení za pomalované předvolební plakáty, se opět vyhýbal nástupu. To ovšem deklaroval již předem. Jasně prohlásil, že se nechá zadržet ještě před volbami v nějaký vhodný okamžik. S ohledem na termín, který si sám stanovil, chtěl využít v podstatě poslední moment a to právě v hodinu zahájení voleb. Chtěl se setkat ve volební místnosti v Rožnově pod Radhoštěm s premiérem Petrem Nečasem a položit mu před novináři několik otázek. Takový byl plán.

Celý článek...
 
Vystoupení zastupitele za KSČM Ivana Hrůzy Tisk E-mail
Středa, 03 říjen 2012

k petici o prodeji a o nájemném v obecních bytech Prahy 6

Zveřejňujeme část zápisu ze 13. zasedání Zastupitelstva městské části Prahy 6 ze 14. září 2012, kde byla projednávána petice proti podmínkám prodeje obecních bytů a neúměrnému zvyšování nájemného. Vystoupení soudruha Ivana Hrůzy je příkladnou obhajobou zájmů lidí na půdě zastupitelských orgánů kapitalistického státu v době jeho krize. 

Člen ZMČ pan Ivan Hrůza: Vážená paní starostko, dámy a pánové, občané, já jsem původně chtěl vystoupit trošku jinak, ale musím zde reagovat na některá vystoupení činovníků, která jsou spíše ideologického zaměření a s podstatou věci nemají nic společného.

Celý článek...
 
Video z demonstrace za osvobození Pětice 12.9. Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 září 2012
Video z demonstrace Projevy na demonstraci naleznete zde.
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 96 - 100 z 390
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.