Úvodní stránka arrow Z domova Thursday, October 27 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Stanovisko Společnosti česko-kubánského přátelství k návštěvě Yoani Sánchez v České republice Tisk E-mail
Úterý, 26 únor 2013

V těchto dnech navštíví Českou republiku kubánská blogerka a disidentka Yoani Sánchez, která v rámci své tříměsíční cesty již navštívila a dále navštíví řadu zemí světa. Dosavadní průběh jejich návštěv především zemí Latinské Ameriky má jeden společný rys, výrazný odpor veřejnosti navštívených zemí k její osobě! 

Celý článek...
 
Julius Fučík byl ubíjen, ale nikdy nebyl ubit! Tisk E-mail
Neděle, 24 únor 2013

Záznam ze shromáždění při znovuodhalení sochy JF Za účasti stovek občanů Prahy, pokrokových lidí a osobností veřejného a politického života byla dnes v hlavním městě, poblíž Čestného pohřebiště na Olšanských hřbitovech, znovuodhalena socha čs. národního hrdiny, novináře, spisovatele, komunisty a protifašistického bojovníka Julia Fučíka. Autor světoznámé Reportáže, psané na oprátce by se dnes dožil 110 let.

Celý článek...
 
Na Olšanských hřbitovech odhalena socha Julia Fučíka Tisk E-mail
Neděle, 24 únor 2013

U příležitosti 110. výročí narození Julia Fučíka (narozen 23. 2. 1903 v Praze, popraven 8. 9. 1943 v Berlíně) uspořádala Společnost Julia Fučíka 22. 2. 2013 slavnostní večer ve Velkém sále Městské knihovny v Praze. Ještě před tím se konal na Olšanských hřbitovech akt oficiálního znovu vztyčení Fučíkovy sochy, která byla dříve instalována před vchodem do Parku kultury a oddechu Julia Fučíka (dnešní Výstaviště Praha), odkud byla v roce 1990 v rámci protikomunistického tažení odstraněna. 

Celý článek...
 
Kosovo je Srbsko! Tisk E-mail
Pondělí, 18 únor 2013

Stovky Čechů na Václavském náměstí v Praze podpořily myšlenku pořadatelů demonstrace ze sdružení Přátelé Srbů na Kosovu, že uloupení na suroviny bohatého Kosova je zcela nepřijatelné a musí být vráceno.

 

Celý článek...
 
Schwarzenberg a Nečas zatahují ČR do koloniálního obsazení Mali Tisk E-mail
Středa, 13 únor 2013

Francouzští vojáci znovu obsazují své bývalé kolonieOd 11. ledna 2013 probíhá intervence západního imperialismu v další zemi Afriky, jež se stala bojištěm velmocí o kontrolu afrického surovinového bohatství. Mali zde v posledních letech není zdaleka jedinou zemí, kde Západ rozmisťuje své vojenské síly a zajišťuje své pozice nastolením spolupracujících vlád. Předtím se cílem této intervenční politiky zaměřené zejména proti čínským pozicím na černém kontinentu stal například Súdán, rozdělený záměrně vyvolaným válečným konfliktem na severní Súdán a na Jižní Súdán, který je prozápadním teritoriem s velikými zásobami energetických surovin. Brutálním vojenským tažením sil NATO a jejich pěchotou představovanou islamistickými teroristy byla dobyta také Libye.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 81 - 85 z 393
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.