Úvodní stránka arrow Z domova Thursday, August 25 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Volba prezidenta republiky opět poodhalila fašistické trendy v české společnosti Tisk E-mail
Pondělí, 28 leden 2013

Je týden po historicky první přímé volbě prezidenta republiky a občané, kteří by si už rádi odpočinuli od nechutné kampaně, jsou opět vystavováni mediální masáži. Dozvuk prezidentské volby je slyšet i ze zahraničí. Německý tisk je nešťastný z nezvolení vhodného říšského protektora a kritizuje nového prezidenta Zemana, kde může. Jeden z nejčtenějších německých deníků Die Welt dokonce napsal, že by Zeman neměl být zván do Německa kvůli připomínání válečné historie. Zajímavé je, že zatímco ruská politická scéna čtvrtstoletí zcela mlčí k naprosto samozřejmým každodenním útokům na ruskou státnost, národnost, kulturu i historii v českých médiích, Německem otřásá politická hysterie z mocenské prohry v poměrně krátké volební prezidentské kampani, kdy se připomenou fakta, která si nacifikovaní Němci sami natropili.

Celý článek...
 
Jasné ne! rakouské šlechtě na českém trůnu Tisk E-mail
Středa, 23 leden 2013

V bulvárním tisku i televizních pořadech se již nudně omílají stále stejná témata o prezidentských volbách a oba kandidáti postupující do druhého kola volby již sami od sebe asi ničím nepřekvapí. Přestože mocenské špičky současného režimu jasně nahrávají Karlu Schwarzenbergovi, zdá se, že mezi lidmi se objevuje pomalé probouzení z letargie a dochází k mobilizaci všech dostupných sil proti této variantě.

Celý článek...
 
Prohlášení ČMH proti zapojení Armády ČR do agrese NATO na Blízkém východě Tisk E-mail
Neděle, 20 leden 2013

Vláda České republiky dne 9. ledna 2013 schválila vyslání příslušníků Armády České republiky do vojenské operace Severoatlantického paktu NATO v Turecku. Příslušníci 102. spojovacího praporu v Lipníku nad Bečvou mají být nasazeni v akci u hranice se Sýrií. Vláda ČR o tom rozhodla bez rozpravy v důsledku urgentní žádosti vedení NATO ze dne 19. prosince 2012.

Celý článek...
 
Podmínka pro Smetanu Tisk E-mail
Úterý, 15 leden 2013

Velkým překvapením byl kompromisní rozsudek soudce Petra Sušila, který v Olomouci v úterý 15. 1. 2013 vyřešil Smetanův případ rozsudkem 14-ti měsíců podmíněného trestu. Tento "trest netrest" přímo a otevřeně zdůvodnil tím, že jej nelze mařit. Zajistil tak formální naplnění litery zákona a současně ukončil nesmyslně se dlouho táhnoucí případ.

Celý článek...
 
V Olomouci se extremisté pokusili o zneužití Smetanova případu Tisk E-mail
Úterý, 15 leden 2013
Na Horním náměstí v Olomouci se před orlojem sešla v 15:00 hodin v pondělí 14. ledna 2013 asi stovka lidí na Milanem Danielem ohlášené demonstraci pořádané dále aktivisty kolem webu www.prosmet.cz ve spolupráci s aktivisty hnutí Occupy Olomouc. Na stotisícové město je stohlavá účast na protestu velice málo. Možná, že by ani nevadila malá účast na akci spojené s podporou osoby Romana Smetany, ale takto malá účast je běžná i při jiných protestech. I iniciativa Occupy Olomouc, která se snažila oprostit od jakéhokoliv spojování s registrovanými politickými organizacemi, je po více než roce činnosti stále záležitostí jen hrstky nadšenců. Lidé tím veřejně dávají najevo, jak lhostejný je jim jejich vlastní osud a jak hluboko jsou ochotni ohnout svůj hřbet před svými pány. Akce na podporu Romana Smetany, kterého v úterý 15.1.2013 v 9:00 hodin čeká další soud a pravděpodobně další věznění, trvala asi půl hodiny. Z médií byli přítomni redaktoři ČT a několika málo dalších novinářů. Sám Smetana se akce neúčastnil. Nechal se slyšet, že je mu nepříjemná účast, nebo dokonce spolupořádání akce na svou podporu. U sólohráče Smetanova typu je to celkem pochopitelný postoj.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 81 - 85 z 388
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.