Úvodní stránka arrow Z domova Saturday, July 04 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Policie brutálně rozdrtila CzechTek 2005 Tisk E-mail
Neděle, 31 červenec 2005

V českém království je zakázáno se bavit a zpívat! To nebyl americký válečný film. ...To byla louka kdesi u Tachova. V srdci Evropy. Tisíc těžkooděnců si udělalo naostro bojové cvičení proti 5 tisícům mírumilovným účastníkům CzechTeku.

Celý článek...
 
Když peníze vítězí nad zdravím a ekologií Tisk E-mail
Pátek, 29 červenec 2005

V malém českém městě Třeboň funguje hromadná doprava bezplatně. Ačkoliv v našich zeměpisných šířkách je to výjimka, v zahraničí se s podobným přístupem setkáváme relativně často. A nedá se říci, že by zkušenosti byly špatné. Alespoň v Třeboni si bezplatnou dopravu vychvalují jak představitelé města, tak jeho obyvatelé, kteří ji používají...

Celý článek...
 
Modrá hrozba v bydlení Tisk E-mail
Středa, 13 červenec 2005

Bydlení a jeho úroveň je velmi podstatnou součástí důstojného života. Mělo by to být jedno ze základních lidských práv, ne jenom těžce vydobytá vymoženost, která nemusí mít dlouhého trvání a kterou budete celý život splácet. Koncepce ODS pro bydlení a regionální rozvoj obsahuje celou řadu zarážejících a mylných údajů a návrhů.

Celý článek...
 
Hrůzný projekt zdravotnictví aneb návrat k samoléčení? Tisk E-mail
Úterý, 12 červenec 2005

Po přečtení oddílu Modré knihy pod názvem „Chtít zdraví“, zpracovaném stínovým ministrem zdravotnictví ODS MUDr. Tomášem Julínkem, který má pojednávat o reformě zdravotnického systému, jsme zůstali doslova koukat. Každý řádek této „publikace“ je skutečně hodnotným přínosem pro eventuelní budoucí voliče ODS, nebudou-li ovšem ve svém dalším životě potřebovat lékařskou pomoc.

Celý článek...
 
Tenze mezi vysokoškoláky Tisk E-mail
Neděle, 12 červen 2005

Časopis samozřejmě není prvním ani jediným periodikem, který připravují vysokoškolští studenti. V halách škol, v menzách, na kolejích, se můžete setkat s časopisy, které vydávají jednotlivé fakulty, jako například Sociál na Fakultě sociálních věd, nebo noviny, které se na školy dostávají spíše zvenčí. Mám na mysli Babylon, Agoru nebo třeba Portál a další. K některým z nich už neodmyslitelně patří konzervativní, otevřeně pravicové postoje...

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 Následující > Konec >>

Výsledky 511 - 515 z 535
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.