Úvodní stránka arrow Z domova Thursday, November 23 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Na pražském magistrátu se uskutečnilo mírové setkání proti NATO Tisk E-mail
Středa, 15 červen 2016

V sobotu 11. června se v hlavním jednacím sále Magistrátu hlavního města Prahy uskutečnilo mírové setkání pod heslem "ANO MÍRU! NE NATO!" Setkání bylo uspořádáno Českým mírovým hnutím a Asociací Vojáci proti válce za podpory řady mírových a protiválečných organizací a Klubu zastupitelů KSČM v Zastupitelstvu hlavního města Prahy. Akce byla součástí mezinárodních aktivit proti NATO iniciovaných Světovou radou míru mimo jiné v souvislosti s chystaným varšavským summitem tohoto vojenského paktu.

Celý článek...
 
9.6.: Beseda o současné Kubě Tisk E-mail
Neděle, 05 červen 2016
 
11.6.: Mírové setkání Tisk E-mail
Úterý, 31 květen 2016
 
Už i prorežimní média připouští, že nejmladší generace současného režimu prohrála svou existenci Tisk E-mail
Sobota, 28 květen 2016

Přečetli jsme za vás: Už i prorežimní média připouští, že nejmladší generace současného režimu prohrála svou existenci

Rozesmáté obličeje v reklamách na smartphone nás mají přesvědčit, jak skvělý je život za kapitalismu. Přitom většina mladých majitelů těchto hraček nemá na nájem, bydlí u rodičů nebo v hromadných bytech, propadají se do dluhů a ztrácí naději na změnu. Bez rozdílu mezi západem a východem se mladá generace utápí v prázdnotě života, který nic nenabízí. Založit rodinu, koupit byt, žít reálný život je prakticky nemožné a místo pochopení slyší od svých rodičů ještě posměšky o tom, jak oni to měli dříve také těžké, když sháněli nábytek, nebo byt. Mladým zůstává jen útěk do virtuální reality, kterou nabízí elektronický svět internetu, drogy, nebo kriminální podsvětí. To, že už nemá smysl zakrývat tuto zoufalou situaci, dokazují i zprávy z prorežimních médií, jako na příklad zde:

http://www.rozhlas.cz/radiowave/spolecnost/_zprava/cekani-na-cechy-nezkazene-minulym-rezimem-skoncilo-misto-toho-mame-generaci-y--1607665

 
Oděsa 2014 - memento Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 květen 2016

V neděli 1. 5. 2016 se v Praze na Hradčanském náměstí uskutečnilo v pořadí již 2. vzpomínkové shromáždění u příležitosti výročí oděského masakru, žel tentokráte za výrazně nižší účasti než tomu bylo v roce minulém.

Ani tentokrát však nechyběli zajímaví hosté. Tak jako minule byla na úvod přečtena jména známých obětí oděského masakru, který zůstává stále nepotrestán a jehož potrestání vlastně ani nemůžeme očekávat v situaci, kdy na Ukrajině vládne Evropskou unií tolerovaná, Severoatlantickou aliancí vyzbrojovaná a "odborníky" na lidská práva typu Štětiny, Füleho a Schwarzenberga podporovaná fašistická junta.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 51 - 55 z 434
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.