Úvodní stránka arrow Z domova Thursday, December 18 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Demonstrace proti probíhající izraelské agresi Tisk E-mail
Středa, 21 listopad 2012

Obyvatelé Gazy žijí již šest let pod devastující blokádou. Podle řady zpráv OSN izraelská blokáda v Gaze způsobila humanitární katastrofu. Na tuto skutečnost upozornilo včera několik desítek lidí, kteří v Praze protestovali proti výrokům českého premiéra o právu Izraele na sebeobranu bez uvedení širšího kontextu.

Celý článek...
 
Demonstrace 17. listopadu v Praze Tisk E-mail
Neděle, 18 listopad 2012
Na den 23. výročí událostí převratu 17. listopadu 1989, který otevřel cestu obnově kapitalismu v naší zemi, se konala na Václavském náměstí protivládní demonstrace, jíž se zúčastnili odboráři a lidé z různých občanských iniciativ, hnutí a stran. Po celou dobu byla demonstrace iniciativy Stop vládě na Václavském náměstí rušena souběžně pronášenými projevy skupinky, která se usadila na schodech Národního muzea.
Celý článek...
 
Video: Albrightová v Praze na podpisové akci svého díla Tisk E-mail
Pondělí, 05 listopad 2012

 Podepisování knihy Madeleine Albrightové, která vedla ministersvo zahraničí USA v době agrese NATO proti Jugoslávii a která nese za zločiny války a vraždění v Jugoslávii osobní zodpovědnost, navštívila i skupinka členů sdružení Přátelé Srbů na Kosovu, kteří ve vší slušnosti předložili Albrightové na DVD dokumentární film Uloupené Kosovo (mimochodem jej odmítla odvysílat "nezávislá" Česká televize). Požádali rovněž Albrightovou, aby jim podepsala plakáty s fotografiemi obětí agrese NATO, jež jsou rovněž výsledkem její činnosti. Následně byli napadeni ochrankou i hystericky vykřikující Albrightovou. Záznam o průběhu akce si zde můžete prohlédnout a udělat si o ní i o propagované osobě vlastní obrázek. 

 
Klub českého pohraničí oslavil dvacáté výročí svého založení Tisk E-mail
Středa, 31 říjen 2012

Ze setkání KČPV České Třebové se v sobotu 27. října sešli aktivisté a přátelé Klubu českého pohraničí, aby zde slavnostně připomenuli dvacet let trvání činnosti této vlastenecké organizace. Klub českého pohraničí se za dobu své existence rozrostl na organizaci mezinárodního významu. Mimo Českou republiku má členy i na Slovensku, v Německu, v Polsku a mnohých dalších zemích. Sdružuje občany, kterým záleží na zachování našeho kulturního i hospodářského dědictví a na obraně českých národních zájmů. KČP dokáže velmi citlivě skloubit vlastenectví s internacionalismem, o čemž svědčí i velké množství partnerských organizací i členů v zahraničí. Slavnostního shromáždění se v České Třebové zúčastnili například zástupci spřátelených organizací z Německa či Slovenska a pozvání přijal i velvyslanec Bolívarovské republiky Venezuela Victor Hernandez. Chargé d'affaires Kubánské republiky se omluvil z důvodu nutnosti zúčastnit se jiné již dříve naplánované akce. Z domácích hostů nechyběli zástupci takových organizací jako je Český svaz bojovníků za svobodu, Komunistická strana Čech a Moravy, Společnost Ludvíka Svobody, Levicový klub žen a další.

Celý článek...
 
Nečasovo gestapo obsadilo Rožnov Tisk E-mail
Neděle, 14 říjen 2012

Tajní zadrželi v pátek Smetanu, aby nemohl před novináři dotazovat premiéra. Smetana to Nečasovi v sobotu vrátil i s úroky.

Roman Smetana, který měl dne 8. 10. 2012 nastoupit do vězení za pomalované předvolební plakáty, se opět vyhýbal nástupu. To ovšem deklaroval již předem. Jasně prohlásil, že se nechá zadržet ještě před volbami v nějaký vhodný okamžik. S ohledem na termín, který si sám stanovil, chtěl využít v podstatě poslední moment a to právě v hodinu zahájení voleb. Chtěl se setkat ve volební místnosti v Rožnově pod Radhoštěm s premiérem Petrem Nečasem a položit mu před novináři několik otázek. Takový byl plán.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 51 - 55 z 347
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.