Wednesday, December 02 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Beseda s Tomio Okamurou Tisk E-mail
Sobota, 16 březen 2013

Senátor za Zlínský okres, Tomio Okamura uspořádal ve středu 13. 3. 2013 spolu s poslancem Ing. Radimem Fialou, ekonomem a publicistou Pavlem Kohoutem a novinářem Jaroslavem Novákem Večerníčkem diskusní večer v Olomouckém Slovanském domě. Letáček uváděl jako témata skutečnou demokracii, požadavek nízkých daní a dobré práce pro občany. Jako mladí komunisté si myslíme, že je špatné kritizovat něco, co neznáme, tak jsme se tedy za Okamurou vydali osobně, abychom si poslechli jeho představy o nutných změnách ve společnosti.

Celý článek...
 
Nátlak na zaměstnance České pošty Tisk E-mail
Středa, 13 březen 2013

Situace na České poště se stává neudržitelnou. Forma, jakou se tlačí na zaměstnance ke splnění produktového plánu, začíná hraničit, dle našich názorů, se šikanou, a to jak ze strany vedení, tak mezi samotnými zaměstnanci. Plně si uvědomujeme, že máme nabídku aliančních partnerů a podíl na plnění plánu v popisu práce, ale přestává být v našich možnostech, pracovních a také psychických, tento bod naplnit.

 

Celý článek...
 
Video: Současná situace na socialistické Kubě Tisk E-mail
Neděle, 10 březen 2013

Přednáška Kateřiny Kráčmarové, žijící v Kubánské republice, na téma "Současná situace na socialistické Kubě", která se uskutečnila 19. února 2013 v Klubu historiků KSČM.

 
Deset let od upálení Zdeňka Adamce Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 březen 2013

V dnešních dnech si připomínáme desetileté výročí od tragického úmrtí studenta Zdeňka Adamce. Ten se spolu s Romanem Mášlem, který jej o měsíc později následoval, stal symbolem protestu proti havloklausovskému režimu. I když jsou česká média velmi skoupá na důležité události z domova a zahraniční společenské problémy naopak zveličují, dostávají se přesto na povrch skutečnosti a pravda o stavu "sametového" režimu. Na rozdíl od glorifikovaného Jana Palacha prohlašují média upálené sebevrahy po roce 1989 za duševně nemocné osoby. I přesto, že sebeupálení není rozhodně normální způsob projevu protestu a rozhodně vyžaduje ke své realizaci určitá osobnostní specifika vybočující z běžné populace, dá se jednoznačně prohlásit, že takové činy ukazují na stav celé společnosti.

Celý článek...
 
VEŘEJNÉ PROHLÁŠENÍ SPOLEČNOSTI KUBÁNCŮ ŽIJÍCÍCH V ČR Tisk E-mail
Sobota, 02 březen 2013

V těchto dnech se v rámci připraveného "turné" po deseti zemích Latinské Ameriky a Evropy nachází v České republice "publicistka" Yoani Sánchez. Její mediální show halí aureola disidentky a ostré kritičky kubánské revoluce a všeho, co představuje.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 51 - 55 z 369
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.