Úvodní stránka arrow Z domova Thursday, May 07 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Kosovo je Srbsko! Tisk E-mail
Pondělí, 18 únor 2013

Stovky Čechů na Václavském náměstí v Praze podpořily myšlenku pořadatelů demonstrace ze sdružení Přátelé Srbů na Kosovu, že uloupení na suroviny bohatého Kosova je zcela nepřijatelné a musí být vráceno.

 

Celý článek...
 
Schwarzenberg a Nečas zatahují ČR do koloniálního obsazení Mali Tisk E-mail
Středa, 13 únor 2013

Francouzští vojáci znovu obsazují své bývalé kolonieOd 11. ledna 2013 probíhá intervence západního imperialismu v další zemi Afriky, jež se stala bojištěm velmocí o kontrolu afrického surovinového bohatství. Mali zde v posledních letech není zdaleka jedinou zemí, kde Západ rozmisťuje své vojenské síly a zajišťuje své pozice nastolením spolupracujících vlád. Předtím se cílem této intervenční politiky zaměřené zejména proti čínským pozicím na černém kontinentu stal například Súdán, rozdělený záměrně vyvolaným válečným konfliktem na severní Súdán a na Jižní Súdán, který je prozápadním teritoriem s velikými zásobami energetických surovin. Brutálním vojenským tažením sil NATO a jejich pěchotou představovanou islamistickými teroristy byla dobyta také Libye.

Celý článek...
 
Volba prezidenta republiky opět poodhalila fašistické trendy v české společnosti Tisk E-mail
Pondělí, 28 leden 2013

Je týden po historicky první přímé volbě prezidenta republiky a občané, kteří by si už rádi odpočinuli od nechutné kampaně, jsou opět vystavováni mediální masáži. Dozvuk prezidentské volby je slyšet i ze zahraničí. Německý tisk je nešťastný z nezvolení vhodného říšského protektora a kritizuje nového prezidenta Zemana, kde může. Jeden z nejčtenějších německých deníků Die Welt dokonce napsal, že by Zeman neměl být zván do Německa kvůli připomínání válečné historie. Zajímavé je, že zatímco ruská politická scéna čtvrtstoletí zcela mlčí k naprosto samozřejmým každodenním útokům na ruskou státnost, národnost, kulturu i historii v českých médiích, Německem otřásá politická hysterie z mocenské prohry v poměrně krátké volební prezidentské kampani, kdy se připomenou fakta, která si nacifikovaní Němci sami natropili.

Celý článek...
 
Jasné ne! rakouské šlechtě na českém trůnu Tisk E-mail
Středa, 23 leden 2013

V bulvárním tisku i televizních pořadech se již nudně omílají stále stejná témata o prezidentských volbách a oba kandidáti postupující do druhého kola volby již sami od sebe asi ničím nepřekvapí. Přestože mocenské špičky současného režimu jasně nahrávají Karlu Schwarzenbergovi, zdá se, že mezi lidmi se objevuje pomalé probouzení z letargie a dochází k mobilizaci všech dostupných sil proti této variantě.

Celý článek...
 
Prohlášení ČMH proti zapojení Armády ČR do agrese NATO na Blízkém východě Tisk E-mail
Neděle, 20 leden 2013

Vláda České republiky dne 9. ledna 2013 schválila vyslání příslušníků Armády České republiky do vojenské operace Severoatlantického paktu NATO v Turecku. Příslušníci 102. spojovacího praporu v Lipníku nad Bečvou mají být nasazeni v akci u hranice se Sýrií. Vláda ČR o tom rozhodla bez rozpravy v důsledku urgentní žádosti vedení NATO ze dne 19. prosince 2012.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 51 - 55 z 360
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.