Úvodní stránka arrow Z domova Monday, October 20 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Vystoupení zastupitele za KSČM Ivana Hrůzy Tisk E-mail
Středa, 03 říjen 2012

k petici o prodeji a o nájemném v obecních bytech Prahy 6

Zveřejňujeme část zápisu ze 13. zasedání Zastupitelstva městské části Prahy 6 ze 14. září 2012, kde byla projednávána petice proti podmínkám prodeje obecních bytů a neúměrnému zvyšování nájemného. Vystoupení soudruha Ivana Hrůzy je příkladnou obhajobou zájmů lidí na půdě zastupitelských orgánů kapitalistického státu v době jeho krize. 

Člen ZMČ pan Ivan Hrůza: Vážená paní starostko, dámy a pánové, občané, já jsem původně chtěl vystoupit trošku jinak, ale musím zde reagovat na některá vystoupení činovníků, která jsou spíše ideologického zaměření a s podstatou věci nemají nic společného.

Celý článek...
 
Video z demonstrace za osvobození Pětice 12.9. Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 září 2012
Video z demonstrace Projevy na demonstraci naleznete zde.
 
ČR nástrojem USA v Sýrii Tisk E-mail
Pátek, 31 srpen 2012

Velvyslankyně České republiky v Sýrii Eva Filipi v rozhovoru pro Českou televizi 28. 8. 2012 podrobně hovořila o tom, kterak se ČR přibližně před měsícem zavázala zastupovat v Damašku zájmy USA. Poté, co USA, jakožto mocnost vedoucí propagandistickou a teroristickou podvratnou válku s cílem svrhnout legální syrskou vládu, zavřela svůj zastupitelský úřad v Sýrii, převzal diplomatické zastupování USA v této zemi nejprve jeho dlouholetý zahraničněpolitický a vojenský satelit - Polsko. Po následném uzavření zastupitelského úřadu Polska převzala tuto zodpovědnost vláda České republiky. Česká republika tak nestojí stranou plánu USA a jeho spojenců a vazalů v čele s Izraelem a despociemi Arabského poloostrova na mocenskou restrukturalizaci Blízkého a Středního východu. Je jeho vědomou součástí a za tuto imperialistickou politiku přebírá zodpovědnost. Skutečnost, že vysoký zástupce ČR a nyní i USA v Sýrii v osobě velvyslankyně ČR artikuluje vyhlášení vlády USA, potvrzují slova Evy Filipi, že v Sýrii nevidí mírové řešení na základě dohody, jež absurdně označila za cíl Západu. Vláda ČR tímto způsobem zatahuje naši zemi do nedeklarované, ovšem naplno běžící horké agresivní války.

Celý článek...
 
Boj o tzv. církevní restituce Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 srpen 2012

Nečasova a Kalouskova vláda již přes dva roky ostře prosazuje otevřeně protilidovou politiku. Pod heslem "rozpočtové zodpovědnosti" útočí na sociální výdobytky minulosti, programově omezuje přístup ke zdravotnictví nebo vzdělání, systematicky připravuje destrukci důchodového systému a bez skrupulí podporuje nárůst chudoby u velké části české společnosti. Tato údajná vládní honba za úsporami tak není nic jiného, než nástroj k ještě většímu zbohatnutí hrstky vyvolených skrz zbídačování většiny. Pokrytectví takovéhoto "šetření" však v současnosti nedemonstruje nic lépe než vládou razantně prosazované takzvané církevní restituce. 

Celý článek...
 
Těžké srandárum, komedie napsaná životem Tisk E-mail
Středa, 27 červen 2012

Dnes, ve středu 27. 6. 2012 odvolal premiér Nečas ministra spravedlnosti J. Pospíšila údajně z důvodu navýšení rozpočtu ministerstva spravedlnosti, především v kapitole vězeňství. Přitom se chlapec tolik snažil! Nedávno nechal ministr spravedlnosti dokonce propustit předčasně z vězení Romana Smetanu, odsouzeného za brutální zohavení předvolebních plakátů ODS. Tím jiště odvolaný ministr snížil finanční náklady na vězeňství, protože Roman Smetana by je jinak ve vězení probydlel a projedl. Ve věci navýšeného rozpočtu na vězeňství je na tom ministr Pospíšil údajně nevinně, protože navýšení odsouhlasila Nečasova vláda a nikoliv ministr sám. Celá záležitost až pitomě sedí na dnes už otřepanou, po internetu kolující anekdotu:

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 51 - 55 z 342
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.