Úvodní stránka arrow Z domova Saturday, July 04 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Meinl a spol. Tisk E-mail
Pátek, 14 říjen 2005

Již poněkolikáté odhalila Státní zemědělská a potravinářská inspekce neuvěřitelné chování obchodního řetězce Julius Meinl. Například prodavačky v lahůdkářském úseku Meinlu v Českých Budějovických byly svými nadřízenými, včetně vedoucího prodejny, nuceny vybírat z boxu, do kterého se vyhazují prošlé a závadné, např. plesnivé, potraviny určené k likvidaci, plesnivé a jinak závadné sýry a uzeniny.

Celý článek...
 
Odmítáme převody nemocnic na akciové společnosti Tisk E-mail
Pátek, 14 říjen 2005

Pravicová koalice zastupitelstva Jihomoravského kraje předložila a schválila na zářijovém zasedání převody sedmi nemocnic na akciové společnosti, Konkrétně se jedná o tyto nemocnice: nemocnice Znojmo, Kyjov, Vyškov, Břeclav, Tišnov, Ivančice, Hodonín. Klub jihomoravských zastupitelů za KSČM se postavil zásadně proti této transformaci, stejně jako předseda odborového svazu zdravotnictví a sociální péče.

Celý článek...
 
28. září se konaly 2 akce ultrapravice Tisk E-mail
Středa, 28 září 2005

Ohlášenou demonstraci pořádala v Kladně Vlastenecká fronta a místní organizace Autonomní nacionalisté Kladno u příležitosti svátku sv. Václava. Akce začala ve 14:00 hodin, účastníci se pak vydali na průvod do historického centra na Náměstí starosty Pavla, kde také jejich řečníci pronesli několik projevů. Po skončení akce se fašisti provázení policisty přesunuli do nedaleké restaurace.

Celý článek...
 
Sociální politika a Modrá hrozba ODS Tisk E-mail
Středa, 21 září 2005

Materiál ODS pod názvem „Cesta k lidské důstojnosti“ však zcela ruší jakékoli principy solidarity a důstojnosti. Na 3. straně tohoto „dokumentu“ je uvedeno několik premis, jejichž obsah je v rozporu s celým dalším textem: „Sociální politika je utvářena solidaritou všech občanů a zasahuje do jejich života zvláště ve chvílích, kdy procházejí těžkými životnímu zkouškami.“

Celý článek...
 
Vzdělání - Jak to vidí Modrá šance a jak to vidím já Tisk E-mail
Pondělí, 19 září 2005

S ohledem na svůj věk mám ještě v živé paměti zážitky ze studií, navíc řada mých vrstevníků dosud studuje a tak se dá říci, že svým způsobem mám stále přístup k čerstvým informacím o dění především na vysokých školách. Často se mi tak stává, že při rozhovorech s mladými lidmi přijde řeč i na program ODS „Modrá šance“, který se mnohým z nich zdá jako dobré východisko ze současného ekonomického a politického marasmu...

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 Následující > Konec >>

Výsledky 501 - 505 z 535
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.