Úvodní stránka arrow Z domova Monday, October 14 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Demonstrace proti zásahu policie na CzechTeku Tisk E-mail
Pondělí, 01 srpen 2005

Brutální zásah policie proti tradiční technoparty CzechTek vyvolal u naprosté většiny mladých lidí vlnu nevole. Je jasné, o co na CzechTeku šlo. Ačkoliv se celá akce konala se souhlasem majitele pozemku, na odlehlém místě, policie zasáhla velice tvrdým způsobem. Proti bavícím se mladým lidem, kteří si přišli poslechnout hudbu a odreagovat se od starostí dnešního hektického světa policie nasadila stovky těžkooděnců, slzný plyn a vodní děla. Tento zásah nemohl zůstat bez povšimnutí.

Celý článek...
 
Policie brutálně rozdrtila CzechTek 2005 Tisk E-mail
Neděle, 31 červenec 2005

V českém království je zakázáno se bavit a zpívat! To nebyl americký válečný film. ...To byla louka kdesi u Tachova. V srdci Evropy. Tisíc těžkooděnců si udělalo naostro bojové cvičení proti 5 tisícům mírumilovným účastníkům CzechTeku.

Celý článek...
 
Když peníze vítězí nad zdravím a ekologií Tisk E-mail
Pátek, 29 červenec 2005

V malém českém městě Třeboň funguje hromadná doprava bezplatně. Ačkoliv v našich zeměpisných šířkách je to výjimka, v zahraničí se s podobným přístupem setkáváme relativně často. A nedá se říci, že by zkušenosti byly špatné. Alespoň v Třeboni si bezplatnou dopravu vychvalují jak představitelé města, tak jeho obyvatelé, kteří ji používají...

Celý článek...
 
Modrá hrozba v bydlení Tisk E-mail
Středa, 13 červenec 2005

Bydlení a jeho úroveň je velmi podstatnou součástí důstojného života. Mělo by to být jedno ze základních lidských práv, ne jenom těžce vydobytá vymoženost, která nemusí mít dlouhého trvání a kterou budete celý život splácet. Koncepce ODS pro bydlení a regionální rozvoj obsahuje celou řadu zarážejících a mylných údajů a návrhů.

Celý článek...
 
Hrůzný projekt zdravotnictví aneb návrat k samoléčení? Tisk E-mail
Úterý, 12 červenec 2005

Po přečtení oddílu Modré knihy pod názvem „Chtít zdraví“, zpracovaném stínovým ministrem zdravotnictví ODS MUDr. Tomášem Julínkem, který má pojednávat o reformě zdravotnického systému, jsme zůstali doslova koukat. Každý řádek této „publikace“ je skutečně hodnotným přínosem pro eventuelní budoucí voliče ODS, nebudou-li ovšem ve svém dalším životě potřebovat lékařskou pomoc.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Následující > Konec >>

Výsledky 486 - 490 z 511
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.