Úvodní stránka arrow Z domova Wednesday, August 21 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Modrá hrozba v bydlení Tisk E-mail
Středa, 13 červenec 2005

Bydlení a jeho úroveň je velmi podstatnou součástí důstojného života. Mělo by to být jedno ze základních lidských práv, ne jenom těžce vydobytá vymoženost, která nemusí mít dlouhého trvání a kterou budete celý život splácet. Koncepce ODS pro bydlení a regionální rozvoj obsahuje celou řadu zarážejících a mylných údajů a návrhů.

Celý článek...
 
Hrůzný projekt zdravotnictví aneb návrat k samoléčení? Tisk E-mail
Úterý, 12 červenec 2005

Po přečtení oddílu Modré knihy pod názvem „Chtít zdraví“, zpracovaném stínovým ministrem zdravotnictví ODS MUDr. Tomášem Julínkem, který má pojednávat o reformě zdravotnického systému, jsme zůstali doslova koukat. Každý řádek této „publikace“ je skutečně hodnotným přínosem pro eventuelní budoucí voliče ODS, nebudou-li ovšem ve svém dalším životě potřebovat lékařskou pomoc.

Celý článek...
 
Tenze mezi vysokoškoláky Tisk E-mail
Neděle, 12 červen 2005

Časopis samozřejmě není prvním ani jediným periodikem, který připravují vysokoškolští studenti. V halách škol, v menzách, na kolejích, se můžete setkat s časopisy, které vydávají jednotlivé fakulty, jako například Sociál na Fakultě sociálních věd, nebo noviny, které se na školy dostávají spíše zvenčí. Mám na mysli Babylon, Agoru nebo třeba Portál a další. K některým z nich už neodmyslitelně patří konzervativní, otevřeně pravicové postoje...

Celý článek...
 
Prohlášení EPA na IV. Evropské sociální fórum Tisk E-mail
Sobota, 04 červen 2005

Pražské Evropské přípravné shromáždění ESF-Atény 2006 se konalo za účasti 190 lidí, z nich 57 bylo ze střední a východní Evropy. Přítomny byly některé odbory jako CGIL, CGT, turecké, řecké, rumunské a české (ČMKOS)...

Celý článek...
 
Studenti protestují proti zvyšování cen kolejí Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 květen 2005

Dnem zahájení nové vlny protestů by se dal označit 26. květen. Přestože je studijní období, svolávají studenti demonstraci na Václavském náměstí, na kterou má navázat pochod před MŠMT a Úřad vlády. Důvodem protestů je deforma financování kolejí, kterou od září zavádí Buzková a která znamená mimo jiné i zdražení kolejí. Leták KSM si stáhněte zde.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Následující > Konec >>

Výsledky 476 - 480 z 498
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.