Úvodní stránka arrow Z domova Thursday, June 04 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Budou Zelení vylučovat levicové členy? Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2006

Strana zelených opět ukázala svou tvář. Levicově orientovaní členové, včetně 8 kandidátů podepsali manifest levicové frakce, a předsednictvo Strany zelených je z kandidátky stáhlo. Mezi jinými bude vyškrtnuta i předsedkyně Republikové rady a kandidátka č. 2 v Moravskoslezském kraji Eva Holubová, která se v pondělí setkala s Jiřím Paroubkem.

Celý článek...
 
Americké základny v ČR? Tisk E-mail
Úterý, 30 květen 2006

Pod titulkem USA navrhují evropský štít proti iránským raketám zveřejnil americký list New York Times dne 22. května 2006 článek Michaela R. Gordona o plánech USA na instalování amerických vojenských raketových zařízení ve střední Evropě, přičemž vedle Polska leží hrozba dalšího zatahování do americké imperialistické politiky formou přímého umístění vojenské základny na našem území také nad Českou republikou. Tímto krokem by se prohloubila role vlády ČR jako komplice impéria USA v jeho politice agresí, okupací, kontroly a vykořisťování na globální úrovni a stala by se logicky možným cílem odvetných akcí, jež mohou mít různé podoby.

Celý článek...
 
Komunisté jsou nadějí i pro mladé Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 květen 2006

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které se uskuteční začátkem června zásadním způsobem určí budoucí vývoj v této zemi. Není pochyb o tom, že jejich výsledky výrazně zasáhnou také do života většiny mladých lidí. Komunisté, kteří přicházejí s programem zásadních změn, proto zvláště reflektují zájmy většiny mladé generace.

Celý článek...
 
Politické procesy pokračují Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 duben 2006

České soudy jsou něčím pověstné. Nejen časem, jakým řeší jednotlivé kauzy, ale i spoustou závěrů, které rozhýbají každé po pravdě toužící srdce. O jednom z nich, případu pana Hučína, jsme již několikrát psali a naposledy přetiskli jednu z reakcí zde. Přinášíme Vám nyní k samostudiu další případ - politický proces, kdy byl za podivných okolností odsouzen JUDr. Zbyněk Dudek. Bez našeho komentáře si můžete přečíst podivné praktiky, které nesvědčí zrovna o nezávislosti soudů a snaze skutečně a objektivně vyšetřit skutečnost.

Celý článek...
 
Fakta a argumenty k volebním prioritám KSČM Tisk E-mail
Pátek, 14 duben 2006

Péče o zdraví, zaměstnanost, dostupné bydlení, podmínky pro mladé, důstojné stáří, vzdělání a kultura, bezpečnost občana, informace, to jsou priority volebního programu KSČM. Fakta a argumenty k těmto rozpracovaným prioritám (tvořícím tzv. malý volební program) jsou převzata ze serveru volby.kscm.cz a rádi bychom je zde podrobili diskusi mladých.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Následující > Konec >>

Výsledky 476 - 480 z 534
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.