Úvodní stránka arrow Z domova Monday, October 14 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Nové číslo bulletinu SOS student Tisk E-mail
Úterý, 21 březen 2006

Zejména kolejnému se věnuje nové číslo občasníku občanského sdružení SOS student, které míří na české vysoké školy. Titulní článek "Peripetie s kolejemi" vyvrací mýty, které přišly s "deformou" systému kolejí na podzim minulého roku. Článek "Komu slouží univerzity" se zamýšlí nad financemi věnovanými právě kolejím a článek "Ubytovací stipendia a arogance moci" se věnuje systému systému získávání tolik diskutované podpory. Nechybí ani statě o sociálních stipendiích, studentských zástupcích či inspirace z Francie. V pdf ke stažení zde, www stránky na vysokeskoly.wz.cz. Iniciativa SOS student má stránky sweb.cz/sosstudent.

Celý článek...
 
Výzva proti snahám MV omezovat práva obč. sdružení Tisk E-mail
Pátek, 30 prosinec 2005

My, níže uvedená občanská sdružení, skupiny, jedinci, vyslovujeme své obavy nad počínáním Ministerstva vnitra ČR. Ministerstvo vnitra ČR se snaží o rozpuštění Komunistického svazu mládeže s odůvodněním, že není možné, aby jako občanské sdruženívyvíjel politickou činnost...Toto chápeme jako pokus zásadně omezovat sdružovací právo. Domníváme se, že je nezbytné, aby občanská sdružení měla i nadále právo se vyjadřovat k veřejným, společenským a politickým problémům. Zásadně proto nesouhlasíme s postupem Ministerstva vnitra ČR a požadujeme okamžité zastavení všech jeho pokusů oklešťovat práva občanských sdružení. Iniciátor: SOS student, občanské sdružení, Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , http://www/sweb.cz/sosstudent.

Celý článek...
 
MV odpovědělo na dopis KSM... Tisk E-mail
Středa, 28 prosinec 2005

V reakci na snahu Ministerstva vnitra (MV) zakázat KSM napsalo vedení KSM v polovině prosince dopis, ve kterém má k doporučení MV několik žádostí. Celý dopis i s aktuální reakcí MV otiskujeme.

Celý článek...
 
Demonstrace za práva bezdomovců Tisk E-mail
Pondělí, 12 prosinec 2005

10. prosince se v Praze uskutečnilo několik demonstrací. Při příležitosti Dne lidských práv se konal i protest bezdomovců, kde byl rozdáván guláš a předneseny projevy. Prohlášení přinášíme.

Celý článek...
 
Modrá hrozba pro dopravu Tisk E-mail
Úterý, 22 listopad 2005

Česká republika – tranzitní země, komunikace výhradně ve vlastnictví soukromých subjektů? Ano, i tak by se dala charakterizovat koncepce dopravy podle ODS v její kapitole Modré šance – Doprava je krví ekonomiky, doprava je život. Cílem této koncepce má být účelná, ekologická a rychlá síť dopravních prostředků a komunikací. Jedním z hesel této koncepce je také: Česká republika - tranzitní země

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Následující > Konec >>

Výsledky 466 - 470 z 511
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.