Úvodní stránka arrow Z domova Wednesday, July 17 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Sociální politika a Modrá hrozba ODS Tisk E-mail
Středa, 21 září 2005

Materiál ODS pod názvem „Cesta k lidské důstojnosti“ však zcela ruší jakékoli principy solidarity a důstojnosti. Na 3. straně tohoto „dokumentu“ je uvedeno několik premis, jejichž obsah je v rozporu s celým dalším textem: „Sociální politika je utvářena solidaritou všech občanů a zasahuje do jejich života zvláště ve chvílích, kdy procházejí těžkými životnímu zkouškami.“

Celý článek...
 
Vzdělání - Jak to vidí Modrá šance a jak to vidím já Tisk E-mail
Pondělí, 19 září 2005

S ohledem na svůj věk mám ještě v živé paměti zážitky ze studií, navíc řada mých vrstevníků dosud studuje a tak se dá říci, že svým způsobem mám stále přístup k čerstvým informacím o dění především na vysokých školách. Často se mi tak stává, že při rozhovorech s mladými lidmi přijde řeč i na program ODS „Modrá šance“, který se mnohým z nich zdá jako dobré východisko ze současného ekonomického a politického marasmu...

Celý článek...
 
Začíná nový školní rok... Tisk E-mail
Úterý, 06 září 2005

Tak tu máme opět nový školní rok. Co vše přinese? Jedno je jasné— další škrty, zdražování, útoky na naše práva a svobody. Studenti sáhnou hlouběji do kapsy, budou obtížněji shánět ubytování, koleje. Více je bude stát doprava, mimo Prahu se totiž připravuje zdražení i v dalších městech.

Celý článek...
 
Modrá hrozba - aneb jaká je hodnota lidské práce? Tisk E-mail
Úterý, 09 srpen 2005

ODS vymyslela novou společenskou hru: Vyhraj svoji práci či Zabojuj si o pracovní místo. Bohužel, není to jen hra, ale skutečnost, která v případě prohry nekončí pouze zklamáním, že jsme nezbohatli, ale vážnou životní situaci, absenci finančních prostředků, nemožnost uplatnění. „V důsledku politiky zákazů, příkazů, omezení, pokut a sankcí socialistických vlád zaměstnanost dlouhodobě klesá."

Celý článek...
 
CzechTek ještě jednou - analýza Tisk E-mail
Sobota, 06 srpen 2005

Po diskusích o oprávněnosti zásahu policie proti účastníkům CzechTeku na různých úrovních se lidé rozdělili do dvou hlavních táborů – první říkají, že zákrok policistů byl v pořádku, druzí tvrdí, že pravdu mají teknaři. Problém má ale více úhlů pohledu - pojďme se na ně podívat.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Následující > Konec >>

Výsledky 466 - 470 z 497
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.