Úvodní stránka arrow Z domova Wednesday, July 17 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
CzechTek ? Analýza s odstupem Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2005

Veřejné mínění v létě rozbouřila technopárty na Tachovsku. Diskuse kolem CzechTeku se čím dál tím více vyostřovala a názory ve společnosti i na politické scéně se polarizovaly. Bohužel politici, policie a zejména masmédia dělaly vše pro to, aby kauza nemohla být střízlivě posouzena a zhodnocena...

Celý článek...
 
Každý měsíc týdenní absence v práci? Tisk E-mail
Pondělí, 17 říjen 2005

Je to přesně deset let, co byl přijatý zákon, podle kterého by se mohl parlamentním absentérům, kteří se předem z jednání neomluví krátit mzdu až o polovinu. Prakticky však takový postih na sebe „páni kolegové“ přivolat nemohou. zákonodárci totiž „jakoby náhodou“ zapomněli stanovit, kdo má o potrestání těch kdo se neomluveně neúčastní zasedání Sněmovny či Senátu, rozhodnout.

Celý článek...
 
Meinl a spol. Tisk E-mail
Pátek, 14 říjen 2005

Již poněkolikáté odhalila Státní zemědělská a potravinářská inspekce neuvěřitelné chování obchodního řetězce Julius Meinl. Například prodavačky v lahůdkářském úseku Meinlu v Českých Budějovických byly svými nadřízenými, včetně vedoucího prodejny, nuceny vybírat z boxu, do kterého se vyhazují prošlé a závadné, např. plesnivé, potraviny určené k likvidaci, plesnivé a jinak závadné sýry a uzeniny.

Celý článek...
 
Odmítáme převody nemocnic na akciové společnosti Tisk E-mail
Pátek, 14 říjen 2005

Pravicová koalice zastupitelstva Jihomoravského kraje předložila a schválila na zářijovém zasedání převody sedmi nemocnic na akciové společnosti, Konkrétně se jedná o tyto nemocnice: nemocnice Znojmo, Kyjov, Vyškov, Břeclav, Tišnov, Ivančice, Hodonín. Klub jihomoravských zastupitelů za KSČM se postavil zásadně proti této transformaci, stejně jako předseda odborového svazu zdravotnictví a sociální péče.

Celý článek...
 
28. září se konaly 2 akce ultrapravice Tisk E-mail
Středa, 28 září 2005

Ohlášenou demonstraci pořádala v Kladně Vlastenecká fronta a místní organizace Autonomní nacionalisté Kladno u příležitosti svátku sv. Václava. Akce začala ve 14:00 hodin, účastníci se pak vydali na průvod do historického centra na Náměstí starosty Pavla, kde také jejich řečníci pronesli několik projevů. Po skončení akce se fašisti provázení policisty přesunuli do nedaleké restaurace.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Následující > Konec >>

Výsledky 461 - 465 z 497
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.