Úvodní stránka arrow Z domova Sunday, October 04 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Výstup na Milešovku ve znamení česko-kubánského přátelství Tisk E-mail
Středa, 05 červen 2013

Ani mimořádně nepříznivé počasí neodradilo účastníky sobotního 6. ročníku výstupu česko-kubánského přátelství na Milešovku.

Několik desítek Čechů a Kubánců, kteří dorazili na tuto již tradiční akci Společnosti česko-kubánského přátelství, přijel podpořit také chargé d'affaires Kubánské republiky Fermín Gabriel Quiňones Sánchez a velvyslanec Bolívarovské republiky Venezuela Víctor Julián Hernández León. Jako každý rok, i letos byl výstup na nejvyšší horu Českého středohoří věnován boji za osvobození pěti kubánských vlastenců. Byli před 15 lety nespravedlivě uvězněni ve Spojených státech amerických za to, že monitorovali a odhalovali protikubánský terorismus. Výstup na Milešovku byl tak opět součástí mezinárodní kampaně za spravedlnost pro kubánskou pětici.

Celý článek...
 
Kosovo je Srbsko! Tisk E-mail
Neděle, 24 březen 2013
Rád děkuji občanskému sdružení Přátelé Srbů na Kosovu za zorganizování dnešní (v neděli 17. února - pozn. red.) demonstrace, ale i všem, kteří zde, navzdory mrazivému počasí, přišli vyjádřit svůj protest. Odsuzujeme postoj Vlády České republiky k tzv. státu Kosovo a vyjadřujeme svou plnou solidaritu se srbským lidem.
Celý článek...
 
Beseda s Tomio Okamurou Tisk E-mail
Sobota, 16 březen 2013

Senátor za Zlínský okres, Tomio Okamura uspořádal ve středu 13. 3. 2013 spolu s poslancem Ing. Radimem Fialou, ekonomem a publicistou Pavlem Kohoutem a novinářem Jaroslavem Novákem Večerníčkem diskusní večer v Olomouckém Slovanském domě. Letáček uváděl jako témata skutečnou demokracii, požadavek nízkých daní a dobré práce pro občany. Jako mladí komunisté si myslíme, že je špatné kritizovat něco, co neznáme, tak jsme se tedy za Okamurou vydali osobně, abychom si poslechli jeho představy o nutných změnách ve společnosti.

Celý článek...
 
Nátlak na zaměstnance České pošty Tisk E-mail
Středa, 13 březen 2013

Situace na České poště se stává neudržitelnou. Forma, jakou se tlačí na zaměstnance ke splnění produktového plánu, začíná hraničit, dle našich názorů, se šikanou, a to jak ze strany vedení, tak mezi samotnými zaměstnanci. Plně si uvědomujeme, že máme nabídku aliančních partnerů a podíl na plnění plánu v popisu práce, ale přestává být v našich možnostech, pracovních a také psychických, tento bod naplnit.

 

Celý článek...
 
Video: Současná situace na socialistické Kubě Tisk E-mail
Neděle, 10 březen 2013

Přednáška Kateřiny Kráčmarové, žijící v Kubánské republice, na téma "Současná situace na socialistické Kubě", která se uskutečnila 19. února 2013 v Klubu historiků KSČM.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 366
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.