Úvodní stránka arrow Z domova Monday, October 14 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Politické procesy pokračují Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 duben 2006

České soudy jsou něčím pověstné. Nejen časem, jakým řeší jednotlivé kauzy, ale i spoustou závěrů, které rozhýbají každé po pravdě toužící srdce. O jednom z nich, případu pana Hučína, jsme již několikrát psali a naposledy přetiskli jednu z reakcí zde. Přinášíme Vám nyní k samostudiu další případ - politický proces, kdy byl za podivných okolností odsouzen JUDr. Zbyněk Dudek. Bez našeho komentáře si můžete přečíst podivné praktiky, které nesvědčí zrovna o nezávislosti soudů a snaze skutečně a objektivně vyšetřit skutečnost.

Celý článek...
 
Fakta a argumenty k volebním prioritám KSČM Tisk E-mail
Pátek, 14 duben 2006

Péče o zdraví, zaměstnanost, dostupné bydlení, podmínky pro mladé, důstojné stáří, vzdělání a kultura, bezpečnost občana, informace, to jsou priority volebního programu KSČM. Fakta a argumenty k těmto rozpracovaným prioritám (tvořícím tzv. malý volební program) jsou převzata ze serveru volby.kscm.cz a rádi bychom je zde podrobili diskusi mladých.

Celý článek...
 
Unie českých spisovatelů: Než příjdete na řadu! Tisk E-mail
Úterý, 11 duben 2006

Vyjadřujeme svůj názor na pokus Ministerstva vnitra České republiky zakázat Komunistický svaz mládeže, neboť se domníváme, že tyto snahy, a zejména jejich vyústění v brzké budoucnosti, mohou představovat bezpříkladný zásah do fungování občanské společnosti v naší zemi.

Celý článek...
 
Il Manifesto: Praha vskutku liberální Tisk E-mail
Pátek, 07 duben 2006

Praha je znovu sama. Stejně jako v roce 1968. Tentokrát se však historie postarala o paradox, protože položit hlavu pod sekyru, kterou se s podporou pravice ve vládě i v opozici rozmáchla právě vláda vedená sociálními demokraty, mají komunisté.

Celý článek...
 
Ubytovací stipendia a arogance moci Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 duben 2006

 Loni si konečně udělala poprvé širší studentská veřejnost alespoň rámcový obrázek o hospodaření kolejů. UK v souvislosti s reformou odhodila zábrany a pragmaticky našponovala kolejné na nejvyšší ekonomicky únosnou mez. Ceny kolejí se v současnosti pohybují od 1 800 Kč do téměř 5 000 Kč. To vyvolalo v mnoha studentech nemilé překvapení, protože o reformě a o hospodaření kolejí byli velmi špatně informováni.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Následující > Konec >>

Výsledky 456 - 460 z 511
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.