Úvodní stránka arrow Z domova Thursday, July 18 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Modrá hrozba pro dopravu Tisk E-mail
Úterý, 22 listopad 2005

Česká republika – tranzitní země, komunikace výhradně ve vlastnictví soukromých subjektů? Ano, i tak by se dala charakterizovat koncepce dopravy podle ODS v její kapitole Modré šance – Doprava je krví ekonomiky, doprava je život. Cílem této koncepce má být účelná, ekologická a rychlá síť dopravních prostředků a komunikací. Jedním z hesel této koncepce je také: Česká republika - tranzitní země

Celý článek...
 
Za dostupné bydlení! Bydlet, žít a ne živořit! Tisk E-mail
Pondělí, 21 listopad 2005

KSM podpořil spolu s KSČM manifestaci Sdružení nájemníků v Praze, která Vyjádřila nesouhlas s těmi paragrafy připravovaného zákona o nájemném, které mají občanům v příštích letech omezit dostupnost bydlení a které neřeší nesmyslné sumy, vyžadované už dnes majiteli jako tržní nájemné, neřeší ani problémy s účtováním služeb, způsobené nedostatečnými předpisy.

Celý článek...
 
Návraty Tisk E-mail
Středa, 09 listopad 2005

Docela nedávno jsem slyšel o vládní kampani na přímotopy. Měla přimět obyvatele, aby topili elektrickou energií, která prý bude levná a navíc je ekologická. Po nějaké době se začaly ceny elektrické energie zvyšovat. No, nic tak strašného se nedělo. Začalo se prosazovat topení plynem... I to je ekologické. Navíc byly přijaty zákony,

Celý článek...
 
Pochod neonacistů bez trestu? Tisk E-mail
Úterý, 25 říjen 2005

Policie odložila trestní oznámení Strany zelených (SZ) na pochod neonacistů centrem moravské metropole, který se uskutečnil letos na Svátek práce. Zelení jsou přesvědčeni, že vyšetřování bylo odbyto. Jak se před novináři vyjádřil člen SZ Dušan Lužný, jedná o zamořování společenského, resp. veřejného prostoru jevy, které ve slušné a demokratické společnosti nemají co dělat.

Celý článek...
 
Politika jako dojná kráva Tisk E-mail
Pátek, 21 říjen 2005

Někteří politici vidí parlament jako rodinnou firmu. Hájí se, že to myslí dobře: dokonalejší asistentku než vlastní manželku nesehnali. A jako nejlepší státem placená kancelář se ukázal vlastní byt. Senátor Jiří Žák z ODS byl před pár dny na policii, aby podal vysvětlení svého hospodaření s penězi, které dostává od Parlamentu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Následující > Konec >>

Výsledky 456 - 460 z 497
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.