Úvodní stránka arrow Z domova Monday, October 14 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Milník fašizace české společnosti Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červen 2006

Vážení občané, jsou před námi další volby. Volby, ve kterých jde o hodně. A zběsilost, s jakou probíhá volební kampaň, o tom svědčí každodenně. Není normální, aspoň pro mne ne, ta faleš, nenávist, ty lži a surovosti, metody a techniky, s jakou je vedena. Když se mi nedávno narodil syn a měl jsem ho poprvé v náručí, říkal jsem si, jaký bude mít život – zda bude platit za návštěvu u lékaře, zda bude platit školné, zda bude žít v civilizaci plné násilí, drog, korupce, zda bude mít pak kde bydlet, zda bude mít práci. O tom všem jsou současné volby.

Celý článek...
 
Aféry a skandály ODS Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2006

Na internetu se objevily stránky upozorňující na skandály ODS: "Ne nadarmo se říká, že vrána k vráně sedá. V případě členů „povedené“ strany ODS s obligátním modrým ptákem ve znaku bychom mohli začít říkat, že zejména ty modré vrány (nebo spíš straky, co myslíte?) k sobě sedají s velikým gustem. Na všech úrovních, kde se ODS dostala k moci, jsme se mohli přesvědčit, že se jedná o partaj nepoctivých lidí, lhářů, podvodníků, v mnoha případech pak i tunelářů. Obrovských afér a skandálů, které měli či mají současní či minulí členové ODS včetně jejich vrcholných představitelů na krku, je opravdu více než dost a jejich kompletní výčet by zabral tolik prostoru, co sebrané spisy mnohého klasika světové literatury.

Celý článek...
 
Budou Zelení vylučovat levicové členy? Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2006

Strana zelených opět ukázala svou tvář. Levicově orientovaní členové, včetně 8 kandidátů podepsali manifest levicové frakce, a předsednictvo Strany zelených je z kandidátky stáhlo. Mezi jinými bude vyškrtnuta i předsedkyně Republikové rady a kandidátka č. 2 v Moravskoslezském kraji Eva Holubová, která se v pondělí setkala s Jiřím Paroubkem.

Celý článek...
 
Americké základny v ČR? Tisk E-mail
Úterý, 30 květen 2006

Pod titulkem USA navrhují evropský štít proti iránským raketám zveřejnil americký list New York Times dne 22. května 2006 článek Michaela R. Gordona o plánech USA na instalování amerických vojenských raketových zařízení ve střední Evropě, přičemž vedle Polska leží hrozba dalšího zatahování do americké imperialistické politiky formou přímého umístění vojenské základny na našem území také nad Českou republikou. Tímto krokem by se prohloubila role vlády ČR jako komplice impéria USA v jeho politice agresí, okupací, kontroly a vykořisťování na globální úrovni a stala by se logicky možným cílem odvetných akcí, jež mohou mít různé podoby.

Celý článek...
 
Komunisté jsou nadějí i pro mladé Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 květen 2006

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které se uskuteční začátkem června zásadním způsobem určí budoucí vývoj v této zemi. Není pochyb o tom, že jejich výsledky výrazně zasáhnou také do života většiny mladých lidí. Komunisté, kteří přicházejí s programem zásadních změn, proto zvláště reflektují zájmy většiny mladé generace.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Následující > Konec >>

Výsledky 451 - 455 z 511
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.