Úvodní stránka arrow Z domova Wednesday, November 14 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Výzva proti snahám MV omezovat práva obč. sdružení Tisk E-mail
Pátek, 30 prosinec 2005

My, níže uvedená občanská sdružení, skupiny, jedinci, vyslovujeme své obavy nad počínáním Ministerstva vnitra ČR. Ministerstvo vnitra ČR se snaží o rozpuštění Komunistického svazu mládeže s odůvodněním, že není možné, aby jako občanské sdruženívyvíjel politickou činnost...Toto chápeme jako pokus zásadně omezovat sdružovací právo. Domníváme se, že je nezbytné, aby občanská sdružení měla i nadále právo se vyjadřovat k veřejným, společenským a politickým problémům. Zásadně proto nesouhlasíme s postupem Ministerstva vnitra ČR a požadujeme okamžité zastavení všech jeho pokusů oklešťovat práva občanských sdružení. Iniciátor: SOS student, občanské sdružení, Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , http://www/sweb.cz/sosstudent.

Celý článek...
 
MV odpovědělo na dopis KSM... Tisk E-mail
Středa, 28 prosinec 2005

V reakci na snahu Ministerstva vnitra (MV) zakázat KSM napsalo vedení KSM v polovině prosince dopis, ve kterém má k doporučení MV několik žádostí. Celý dopis i s aktuální reakcí MV otiskujeme.

Celý článek...
 
Demonstrace za práva bezdomovců Tisk E-mail
Pondělí, 12 prosinec 2005

10. prosince se v Praze uskutečnilo několik demonstrací. Při příležitosti Dne lidských práv se konal i protest bezdomovců, kde byl rozdáván guláš a předneseny projevy. Prohlášení přinášíme.

Celý článek...
 
Modrá hrozba pro dopravu Tisk E-mail
Úterý, 22 listopad 2005

Česká republika – tranzitní země, komunikace výhradně ve vlastnictví soukromých subjektů? Ano, i tak by se dala charakterizovat koncepce dopravy podle ODS v její kapitole Modré šance – Doprava je krví ekonomiky, doprava je život. Cílem této koncepce má být účelná, ekologická a rychlá síť dopravních prostředků a komunikací. Jedním z hesel této koncepce je také: Česká republika - tranzitní země

Celý článek...
 
Za dostupné bydlení! Bydlet, žít a ne živořit! Tisk E-mail
Pondělí, 21 listopad 2005

KSM podpořil spolu s KSČM manifestaci Sdružení nájemníků v Praze, která Vyjádřila nesouhlas s těmi paragrafy připravovaného zákona o nájemném, které mají občanům v příštích letech omezit dostupnost bydlení a které neřeší nesmyslné sumy, vyžadované už dnes majiteli jako tržní nájemné, neřeší ani problémy s účtováním služeb, způsobené nedostatečnými předpisy.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 431 - 435 z 475
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.