Úvodní stránka arrow Z domova Sunday, April 22 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
28. září se konaly 2 akce ultrapravice Tisk E-mail
Středa, 28 září 2005

Ohlášenou demonstraci pořádala v Kladně Vlastenecká fronta a místní organizace Autonomní nacionalisté Kladno u příležitosti svátku sv. Václava. Akce začala ve 14:00 hodin, účastníci se pak vydali na průvod do historického centra na Náměstí starosty Pavla, kde také jejich řečníci pronesli několik projevů. Po skončení akce se fašisti provázení policisty přesunuli do nedaleké restaurace.

Celý článek...
 
Sociální politika a Modrá hrozba ODS Tisk E-mail
Středa, 21 září 2005

Materiál ODS pod názvem „Cesta k lidské důstojnosti“ však zcela ruší jakékoli principy solidarity a důstojnosti. Na 3. straně tohoto „dokumentu“ je uvedeno několik premis, jejichž obsah je v rozporu s celým dalším textem: „Sociální politika je utvářena solidaritou všech občanů a zasahuje do jejich života zvláště ve chvílích, kdy procházejí těžkými životnímu zkouškami.“

Celý článek...
 
Vzdělání - Jak to vidí Modrá šance a jak to vidím já Tisk E-mail
Pondělí, 19 září 2005

S ohledem na svůj věk mám ještě v živé paměti zážitky ze studií, navíc řada mých vrstevníků dosud studuje a tak se dá říci, že svým způsobem mám stále přístup k čerstvým informacím o dění především na vysokých školách. Často se mi tak stává, že při rozhovorech s mladými lidmi přijde řeč i na program ODS „Modrá šance“, který se mnohým z nich zdá jako dobré východisko ze současného ekonomického a politického marasmu...

Celý článek...
 
Začíná nový školní rok... Tisk E-mail
Úterý, 06 září 2005

Tak tu máme opět nový školní rok. Co vše přinese? Jedno je jasné— další škrty, zdražování, útoky na naše práva a svobody. Studenti sáhnou hlouběji do kapsy, budou obtížněji shánět ubytování, koleje. Více je bude stát doprava, mimo Prahu se totiž připravuje zdražení i v dalších městech.

Celý článek...
 
Modrá hrozba - aneb jaká je hodnota lidské práce? Tisk E-mail
Úterý, 09 srpen 2005

ODS vymyslela novou společenskou hru: Vyhraj svoji práci či Zabojuj si o pracovní místo. Bohužel, není to jen hra, ale skutečnost, která v případě prohry nekončí pouze zklamáním, že jsme nezbohatli, ale vážnou životní situaci, absenci finančních prostředků, nemožnost uplatnění. „V důsledku politiky zákazů, příkazů, omezení, pokut a sankcí socialistických vlád zaměstnanost dlouhodobě klesá."

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 416 - 420 z 448
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.